Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 638
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 3 948
Майката на Сами също е позитивна, харесва ми. Маргарита се държи нелепо, имам чувството, че децата ѝ ги е срам от нея.

# 901
  • Мнения: 4 345
За кого Веселка каза "Не може ли поне веднъж да се държи като човек", че изпуснах няколко минути?

# 902
  • Мнения: 6 160
На Веселка мъжът малкото дете ли удари, та Весето се разстрои и каза, че нещо промени щяло да има

# 903
  • София
  • Мнения: 3 948
За кого Веселка каза "Не може ли поне веднъж да се държи като човек", че изпуснах няколко минути?


Това и аз го чух, има логика да е за мъжа ѝ.

# 904
  • Мнения: 783
За кого Веселка каза "Не може ли поне веднъж да се държи като човек", че изпуснах няколко минути?
.     Като че ли за съпруга си го каза,за това че се скара на момченцето.

# 905
  • на село
  • Мнения: 3 898
За кого Веселка каза "Не може ли поне веднъж да се държи като човек", че изпуснах няколко минути?
За съпруга си, малкия нещо не слушаше и той беше готов да го удари, дори някой друг му каза - не го удряй никога.

# 906
  • Мнения: 1 484
Бабата на сами пръска ли с кожения клин? Много ми харесаха тя и баба му. Много са готини. А мъжът на Веселка беше като в небрано лозе, явно тя не е доволна от него.

# 907
  • Мнения: 624
За мъжа ѝ.  Той е бая по-стар от нея. Скара на бебето и една от гостенките започна да му обяснява, че дете не се бие. Щото "ще го оправи", а той каза нещо от сорта, че само майка си би могъл "да оправя". Как се е насадила тая Веселка?

# 908
  • Мнения: 523
За кого Веселка каза "Не може ли поне веднъж да се държи като човек", че изпуснах няколко минути?


Това и аз го чух, има логика да е за мъжа ѝ.
За мъжа си, той удари едното детето, докато тя беше навън с другите.

# 909
  • Мнения: 1 327
Мъжът на Веселка ми се видя изключително прост и ограничен човек. Умът ми не го побира как се е събрала с този мъж. Не е грозна, не е толкова глупава. Вяра много отракана и сладка, обаче.
Не ми харесаха и отношенията между Маргарита и нейното семейство.
Хареса ми бабата и майката на Сами, и роднините на Краси.
На финала съм за мъжете.

# 910
  • Мнения: 6 160
Мъжът и като някакъв темерутин, не свикнал с хората. Простоват

# 911
  • София
  • Мнения: 3 948
Е мъжът ѝ е типичен селянин, не, че има нещо лошо в това. Простоват изглежда, на мен ми дожалява за такива хора. Не е ударил детето, тръгна да му се кара и майката и бабата на Сами му казаха да не го удря.

# 912
  • Мнения: 162
Тя  Веска го е избрала с “разума”. Да ги “лупка” и “шляпка” от време на време.

Маргарита и семейството й .. нещо не ми мясат на истинско семейство тия..

# 913
  • Мнения: 523
Как може да удари детето, тоя е мега прост. Влязъл за 10мин. във фермата и не се стърпя да му удари шамар. От предаването предпочетоха да не дадат сцената, но то се видя как той замахва и всички на масата бяха стъписани. Голямо гето са тези..

# 914
  • Мнения: 35 106
Мечешка услуга ще ѝ направят на Веселка ако спечели. Тоя какъвто е свит , сигурно у тях коли и беси.  Ще и думне парите и ни къща, ни нищо няма да видят децата.

Общи условия

Активация на акаунт