Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 714
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 471
Къде видяхте смучка на Краси?
Веселка тръгна да ѝ отмества косата и Краси я хвана за ръката и я бутна. После в обора само придърпваше косата, но се виждаше. И в кухянта се виждаше 😁😁
Всички ли са за Веселка 🙄


Не каза ли 2950?

# 946
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
Е, Маргарита доста се зарадва на децата си, а тяхната реакция беше нормална за момчета тийнейджъри

# 947
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 255
Нищо му няма на семейството на Маргарита, не търсете под вола теле! Съвсем нормална реакция от всички. Иначе Маргарита я пере тока, преиграва, да, но на семейството й какво да му е?!

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 22:44 от Тарталета

# 948
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На Веселка децата са й сладки, малко като мауглита бяха, защо с такива прически
Такива прически и моята дъщеря е имала. Два пъти. Племенницата ми я беше "подстригала" и двата пъти. Нищо чудно и момиченцата на Веселка да са се "разкрасявали" самостоятелно. Smiley


Красимира обаче й каза на Веселка, че много не я харесват хората, но пък мъжът й и каза, че всички били за нея.
Имала две хиляди деветстотин и не-знам-си-колко харесвания SmileySmileySmiley

Скрит текст:
Не каза ли 2950?
2950 каза мъжът на Веселка, че били някакви харесвания. Не ми стана ясно за какво идваше реч.
Както и сега не ми е много ясно какво Вие имате предвид за това 2950, но каквото и да е, е нямало как по време на записите да бъде казано нещо, което да има връзка със сегашното развитие на нещата.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 22:45 от DamaPika

# 949
  • Мнения: 10 486

За какво има сега гласуване и за четиримата, като ще има женски и мъжки дуел, т.е. няма да отпаднат, ами пак с малоумните им точки ще са май.
На финала ще има мъжки  и женски двубой с по две игри. Точките от двубоите + вота на публиката ще определят победителите от двубоите.  Последните мъж и жена отново ще играят две игри и ще пуснат само за тях гласуване отново....победителят ще  се определи пак от точките + вота.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 22:47 от savovas

# 950
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Маргарита ми дойде в повече. То разбирам да ти е кофти че свършва , но пък чак толкова. Та нали си отиваш в къщи до децата ....то рев то чудо. За Веска ми стана жал , мъжът и ми се струва лош човек. Не селянин а селяндур. Нямам представа кой искам да спечели. Може би Сами или Веска заради децата.

# 951
  • Мнения: 523
Във фейсбук масово хората са за Веселка. Голяма подкрепа очаквам да получи и като нищо ще победи.

# 952
  • Мнения: 35 109
Наставниците бяха много яки тая година. Забавни изглеждат Simple Smile

# 953
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз съм си за Краси.Bowtie Веселка и мъжа й ми се виждат много пресметливи, както искате така го разбирайте.

Паулина се радва, че е във фермата отново Simple Smile

Скрит текст:

Страхотни цици:yum:

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 22:50 от La Catrala

# 954
  • Мнения: 10 486
Във фейсбук масово хората са за Веселка. Голяма подкрепа очаквам да получи и като нищо ще победи.
Масово са за писане...ама дали ще пуснат смс-и...  не съм толкова сигурна.

# 955
  • Мнения: 1 058
Хвърлих боб Simple Smile и ми излиза,че Веселка излиза от фермата и РАЗВОД с дядото ...тя за 3 месеца поне видя ,разбра какво е истински мъж във фермата и определено мисля,че ще се вдигне от селото и ще заживее сама с децата си /и някой обожател/ ,но не и с мъжът си.......тя се срамува от него и точно това ,ще е промяната обувките му вече сочат вратата и навън....

# 956
  • Мнения: 6 168
Ако не спечели Весето, дано фермерите да и помогнат и да се раздели с този беззъб пияница, две думи не може да каже на кръст. Оф ядосах се заради тоя

# 957
  • София
  • Мнения: 4 884
Факт е, че фермерите подкрепят Веселка, което означава, че тя има добри качества. Мъжът и е потресаващ..

# 958
  • София
  • Мнения: 11 562
След днешния епизод си затвърдих, че съм за Краси.

Този път наистина ми стана мъчно за Веси. Мъжът й изглежда много неприятен. Тя май не е осъзнавала как живее семейството й, мисля, че общуването с хората в предаването й показа, че може да има нормални отношения, хората да живеят добре, сравянавайки се с другите сиромаси. Мисля, че би имала стимул да си попромени живота, но това не е въпрос на пари, трябва й отношение.

Маргарита беше ужасна със семейството си, децата и мъжът й се държаха прилично, докато тя се държеше обидно. Смятам, че се обидиха, когато им каза, че тя ще остане и не иска да се прибира. Явно с мъжа си не са в най-добри отношения, съдейки по думите й след писмото на Краси, когато каза, че на нея не й стиска. Но децата са си деца, тийн момчета са, но за мен тя не се държа адекватно.

# 959
  • London
  • Мнения: 6 732
Какво е на мъжа на Веселка, смисъл няма зъби, ама тва се решава.... добре, че е той, че децата да са руси и светлооки. И логично да командори на 50 години е.... тя на 22 и това си носи своите последици, няма как.

Общи условия

Активация на акаунт