Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 751
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 960
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Веска ако спечели парите , и чичката е пътник.Мале как леко замахна да удари малкият. Просто съм втрещена. Веска и тя много проста , детето я пита ще ми купиш ли играчка , а тя ,, мама няма пари,, , така ли трябва да отговориш на малко дете. Все повече везните ми са за Сами.

# 961
  • Мнения: 903
Ако не спечели Весето, дано фермерите да и помогнат и да се раздели с този беззъб пияница, две думи не може да каже на кръст. Оф ядосах се заради тоя

Най-обикновен селски човек - простоват, но отруден и преждевременно състарен от тежкия живот.
Не разбирам защо толкова го хейтите. Още повече пък подигравките, че бил без зъби?! Просто не знае как да се държи пред хора, не смятам, че това го прави лош човек.

А и Веселка, с три деца... На опашка чакат сигурно ергените да гледат 3 чужди деца.

# 962
  • Мнения: 35 110
Веска и тя много проста , детето я пита ще ми купиш ли играчка , а тя ,, мама няма пари,, , така ли трябва да отговориш на малко дете. Все повече везните ми са за Сами.
Нали се сещаш, че това беше за пред камерите?

# 963
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
И на мен мъжа на Веселка не ми направи добро впечатление.
На Маргарита големия син по едно време направо тръгна да ѝ се сопне и се усети. И на мен ми се стори, че влизат по задължение и тримата. Близките на другите бяха като, че по-радушни и искрени. А цирковете ѝ изобщо не ми се коментират, изобщо няма място на финала тази жена. Само Венци каза, че евентуално може за нея да гласува, защото го няма Стани.
Вероятно живото контактуване с Веселка е причина да са почти единодушни за вота си. Вече казах, че тя така или иначе не е направила нито един скандал, разправия или интрига. С тях беше искрена и много явно отбягваше или се разбираше с някого. Не е клинчила от работа и възложени задачи, така че няма защо да са срещу нея.
Но в крайна сметка излезе така, че като Сами има пари не заслужава да спечели, а това според мен не е честно.
Краси също все още го харесвам, но сами май е най-прецакан от ситуацията

# 964
  • Мнения: 10 486
.... но пък мъжът й и каза, че всички били за нея.
И после каза 950 души са за тебе.... а тя - малко са. За него това са всички...
Tова не съм го чула Grinning
Поправям се... 2950 е казал. На първо гледане съм изпуснала 2 - те хиляди... ама и той с тва фъфлене, иди го разбери.  За Веселка са малко, за него, не Grinning

# 965
  • Мнения: 3 865
Защо ти е неприятен мъжа на Веселка? Не гледах внимателно тоя път, направи ли нещо?
Веселка упорито използва сълзите си за да манипулира всички и да предизвика съчувствие. Тя не е никаква майка, а обикновена бачкаторка. Вместо мъжът да печели пари, а майката да си гледа малките деца, тя ги напуска за пари и после забравили я. Ми много ясно - тя не е майка. Била казала на мъжа си, че ще я забравят ама отишла. Сега да не излезе, че той я е вкарал във фермата? Нищо чудно и така да е. Говори че си обича децата, реве за тях, прегръща ги ама те не я познават щото просто никога не е с тях. Оженила се за тоя, щото е решила, че може да го води за носа. Да зима парите и да се омита - тя е от хората, които по никакъв повод не искам в живота си нито да ги срещам. Ужасно непоносимо манипулативно същество. Маргарита ме е една идея по-поносима, но и там трудно.

# 966
  • София
  • Мнения: 5 959
Не смея да гадая какво й е семейството на Маргарита, обаче синовете й са типични тийнове. Аз поне не познавам тийн, който ще се метне на врата на майка си да я прегръща и целува, дори и след 3 месечно отсъствие. Това им е под достойнството. Предполагам, че при момичетата е друго. Момчетата обаче си реагират баш така.

# 967
  • London
  • Мнения: 6 732
И на мен ми е странно от нищото тва лапе да пита дали можело да му купят играчка. Все пак не е в магазин? Моето обичайно иска като е в магазин, някъде където се пазарува.... така на поляната няма да седне да ми иска играчка, ма може пък нормалните деца да искат и така, аз не знам как е с нормално та може и да се бъркам в преценката.

# 968
  • София
  • Мнения: 11 568
Най-вероятно баща му 2 месеца му е повтаряло, че сега няма играчки, ама мама като си дойде, ще купи. А и те едва ли ходят в много магазини, не вярвам децата да излизат често от Борима, така че за тях играчките не идват от магазините.

# 969
  • Мнения: 8 523
Сами беше много мил с майка си и баба си.Веселка какво да и коментирам-Не бързайте да изваждате някой от калта,може там да му е естествената среда”-Това мога да кажа за нея

# 970
  • London
  • Мнения: 6 732
Смисък аз си мисля, че баща му му е казал какво да говори там.... това за Маргарита и после да пита за играчка, но това е само едно предположение....

А, защо не влезе приятелката на Сами? Казаха ли?

# 971
  • София
  • Мнения: 5 959
И аз харесах много отношенията между Сами и майка му и баба му. Освен това и двете ми се сториха много готини.

# 972
  • Мнения: 2 182
От години се знае, говори и все пак отново се прави едно и също, а именно да се гласува за предизвикващите съжаление.
Явно Веска не е толкова глупава и знае как да го играе, за да изпитат хората съжаление и да пуснат смс за нея. Не се ѝ съмнявам, че живота ѝ е труден, но едва ли е единствената в това предаване сблъскала се с трудности и недостатъчно финанси. Мама няма пари ама има пари за цигари, сигурно квото изкарат, мъжО ѝ го изпива и изпушва в селската кръчма. Сълзи и сополи. Гласувайте за Веси.
Тя от теЗ пари може и да се облажи малко ама тия деца едва ли ще усетят и получат нещо като нов дом, ремонт, стая, образование. Ще купи няколко дрехи и играчки, другото ще потъне. А дрехите и играчките са до време..
Аре да не се лъжем за такива хора!
Аз поне, такива дето не мислят и не се взимат в ръце, не ги съжалявам. На 20 години с 3 деца и с 50+ годишен втори мъж?

# 973
  • София
  • Мнения: 4 429




Фермата - Сезон 5, епизод 84 (13.12.2019)

# 974
  • Мнения: 1 056
Ами мъжът на Веселка може да не е купувал играчки на децата, докато тя е в шоуто. Или най-малкото им е обещал, че мама като се върне ще им купи. Затова попита детето за играчка. Обикновено на децата им се обещава награда примерно за да са послушни. А мъжът на Веселка явно е нямал пари, за да си прави своевременно зъбите и е останал рано без тях.

Общи условия

Активация на акаунт