Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 757
  • 3 004
  •   2
Отговори
# 975
  • Мнения: 451
Смисък аз си мисля, че баща му му е казал какво да говори там.... това за Маргарита и после да пита за играчка, но това е само едно предположение....

А, защо не влезе приятелката на Сами? Казаха ли?
То е дете.Нормално е след като майка му я няма много време,да очаква тя да се върне с подаръци.
А и е възможно,така да са го успокоявали,когато заплаче за мама

# 976
  • Мнения: X
Значи аз след този последен епизод се обърках,натъжих,смених си гледната точка (за гласуването).
Стана ми жал за децата...видяхте ли ги?Да коментирам ли изобщо?Няма да коментирам,защото който не е видял може да го гледа на запис и ще ме разбере защо не ми се коментира.
Второ-този нещастен Ганьо да посяга така на някого на неговите кила и неговият бой а не на едно беззащитно гладно и нещастно деете.Аз не видях тези душички да са щастливи,а съм виждала щастливи деца..защото децата усещат когато родителите са щастливи и те са спокойни а тези дечица не бяха.Помня детето на Полина-прекрасно,спокойно възпитано ,независимо Полина каква е и що е,но расте в добра среда,доколкото знам майката на Полина е писател..
Ще пусна смс за Веска не защото я харесвам а защото искам тия деца да поотраснат малко  в една що годе нормална среда,защото виждам че нито мъжа и нито тя са нормални хора .По принцип не си сменям мнението и държа докрай но видя ли тъжни деца в подобно положение и състояние и сърцето ми се къса.Надявам се близките приятели на Веска от Фермата като Краса и Димитър да и влеят акъл да зареже тоя и да се хваща в ръце,защото тепърва по трудно ще става..малки деца-малък масраф,големи деца-голям масраф.
Забелзахте ли че през цялото предаване не чухме лоша дума мъжа на Веска а сега когато мухъла се опита да посегне на детето(или посегна-не видях) тя се възмути,заплака и реагира?
Представете си какво е у тях-кошмар на Ен-та степен!
И се обърках вече кой искам да спечели наградата.Веселка не заслужава,ни най-малко..а децата заслужават ли да живеят В и Сред такава мизерия и мизерници? Само за тях ми е мъчно...
Ще пусна смс за нея и Сами и дано който спечели да оползотвори парите както трябва..а Иван и Андрей като са така богати може накрая на предаването ако Веска не спечели (акто всички я гласят вече според коментарите) да дадат по 10 бона всеки и да и направят поправят или купят къща.И това е вариант ! Иначе фаворит и достоен е Сами-там има мисъл,действие отговорност .В крайна сметка някои ще гласуват по съжаление а други ще гласуват за ДОСТОЙНИЯТ!

# 977
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мечешка услуга ще ѝ направят на Веселка ако спечели. Тоя какъвто е свит , сигурно у тях коли и беси.  Ще и думне парите и ни къща, ни нищо няма да видят децата.

Аз съм на обратното мнение.
ВСИЧКИ се стърпяха за сега, но когато излезе Веси ще й помогнат всячески. Тя вече има истински приятели.
Няма да е с този .....

# 978
  • Мнения: 4 821
Веселка ще победи. Мисля, че няма да е само защото е бедна и я съжаляват. Много биха гласували за нея защото искат най-накрая и жена да спечели това предаване. Петима мъже подред ще е малко прекалено, а Сами и Красимир не са кой знае колко по-заслужили от Веселка за да спечелят.

# 979
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
100000 лв манталитет НЕ променят!

Веселка с какво е заслужила повече от Сами или Красимир?

# 980
  • Мнения: 35 110
Мечешка услуга ще ѝ направят на Веселка ако спечели. Тоя какъвто е свит , сигурно у тях коли и беси.  Ще и думне парите и ни къща, ни нищо няма да видят децата.

Аз съм на обратното мнение.
ВСИЧКИ се стърпяха за сега, но когато излезе Веси ще й помогнат всячески. Тя вече има истински приятели.
Няма да е с този .....
Веселка ще се закрепи за  колко..1?2?3? години? И какво си мислите, че всички ще ходят до нейното село, ще я дондуркат още 10 години ли? Приятелството им ще трае от ден до пладне.

# 981
  • London
  • Мнения: 6 732
Ама този тя го е избрала.... що решихте, че той й е виновен за всичките проблеми? В крайна сметка търкулнало се гърнето, намерило си похлупак. Само в сериалите Гаврошка я взима принца, от една черга са какъв да я вземе? И мъжете гледат жената да е с професия, мая, зестра.... Веселка не отговаря на условията, няма как със някой Сами да я видите.

Тя и Веселка няма зъб бре... ей сега се видя на една снимка. На 22 години.... на 50 ще е бетер мъжа си в устата.
Нали има и безплатни пломби? Толко пък да не си обърнеш внимание....

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 23:50 от La Catrala

# 982
  • Мнения: 3 865
Видях тоя селяк как посяга на детето. Толкова е некултивиран и първичен, че дори камерите не му спяха импулсивните му реакции. Така са повечето селяни май - познавам и други - там все още с бой си възпитават децата. Селото е хубаво нещо ама селяка си личи. Не знам Веселка с къв акъл му е оставила децата. Нещастни ми изглеждат и на мен.
А Сами много правилно се описа Емоционално осакатен. И аз така го усещам.

# 983
  • София
  • Мнения: 3 951
Тъпо е да се говори за човека за външния му вид. Той е наясно с него - изглежда по-стар, отколкото е, както и гледа много да не общува с никого, именно заради комплекса си със зъбите, та нормално да не иска да общува с никой там, та той в сравнение с тях изглеждаше като просяк. На мен ми стана жал. Аз не видях да посяга на детето, причу ми се само нещо да се заканва. Не мога да го съдя от 5 минути избрани кадри.

# 984
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз съм изпуснала момента със заканата ама каквото и да е не е там мястото пред камерите.

# 985
  • Мнения: 162
А някой преди време беше задал въпрос на Сами - дали е оставал без пари някога. Отговора му беше “да, и то няколко пъти”.. таа мисълта ми е има хора, които нулата е мотивация за тях и се раждат отново, а има и такива, които като стигнат до нулата- единственият им път е вече само и единствено надолу.. Казаха го многократно: “ Бедността е въпрос на нагласа!”
И съм съгласна, че 100 000 лв за някои са нищо, за други са много. Нищо са за човек, който ги е нямал и имал.. Много са за човек, който никога не си е помислял, че може да ги притежава и ги прахосва така, както са дошли - бързо и лесно.

# 986
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Вероятно не е само съжалението. Ако беше само това, в трети сезон, ако не се лъжа имаше една чеченка с много смешен глас, не ѝ помня името, с много тежка съдба. Трябваше да е спечелила сезона. Значи, като си отвори устата тази жена, избухнах в смях, като всички около нея. Но после ги сложи в малкия си джоб откъм работа, въпреки провала на фермерството в първа седмица. Тя не плачеше за всяко нещо, даже изобщо не искаше да си разказва историята, извадиха ѝ думите с ченгел. Много драми има разказани в предаването, но тя ми направи много силно впечатление, въпреки, че името ѝ не помня, но аз имам проблем с имената.
Тази, която я помня като влязла с драмата си и наблягаща непрекъснато за нея до досада беше Дарина (май) в сезона в който Каролев беше наставник. Ами не се издържаше тази жена, въпреки драмата ѝ.
Тя и Маргарита беше явно, че на това е заложила, то какво ли не беше, ама ей на, дори от съфермерите никой не се впечатли. Вероятно има нещо у Веселка, което виждат само тези с които контактува реално. И нагласено да е от продукцията си мисля, че останалите няма да се държат толкова приятелски с нея, искрени ми се виждат всички. Това няма как да нагласят. Особено за Митко примерно, ако сам не го е решил. Саня също си мисля, че изказа собственото си мнение, въпреки, че тя много рано излезе. Озъби се първа на Шопски, не мисля, че сега могат да ѝ повлияят за кого да гласува.

# 987
  • Мнения: 3 453
В мъжа на Веселка видях единствено отруден човек, който изпитва огромно неудобство да е там. Когато работиш в гората, сред крайно ограничен кръг от хора, които са като теб, няма как иначе да е. Направо са го хвърлили в дълбокото и не знае къде се намира. Не знае къде да се дене, какво да каже,  не иска изобщо да казва нещо, за да не се изложи. Накрая се отваря ситуация, в която поне може да покаже, че е отговорен родител и възпитава децата си, и той реагира по правилен за него начин. Така е израснал,  така са го възпитавали, така възпитава и той. Сякаш искаше да покаже на тия хора, че е достоен родител и мъж за жена си.Дожаля ми за него.
Веселка не е жертва! Силно се съмнявам тя да възпитава децата си само с галене по главата. Не знам какво ги е свързало двамата, но някак имам усещането, че от мъжа си е получила всичко, което е могъл да и даде. Ако тя очаква принц в негово лице, не е и няма да бъде, но тя го е избрала и изборът и е бил удобен в някакъв момент. От уважение можеше да си спести репликата Веселка, но първичната и природа отново надделя.

# 988
  • София
  • Мнения: 11 568
Външният му вид и аз не знам защо се споменава въобще, важното е Веселка да си го харесва. Все ми е едно как изглежда.
Посягането към детето беше ужасно, което дори не беше направило кой знае какво. Злепостави я и Веска, това, че е избрала такъв мъж, говори лошо за нея и че му е родила толкова деца.

# 989
  • Мнения: 451
В мъжа на Веселка видях единствено отруден човек, който изпитва огромно неудобство да е там. Когато работиш в гората, сред крайно ограничен кръг от хора, които са като теб, няма как иначе да е. Направо са го хвърлили в дълбокото и не знае къде се намира. Не знае къде да се дене, какво да каже,  не иска изобщо да казва нещо, за да не се изложи. Накрая се отваря ситуация, в която поне може да покаже, че е отговорен родител и възпитава децата си, и той реагира по правилен за него начин. Така е израснал,  така са го възпитавали, така възпитава и той. Сякаш искаше да покаже на тия хора, че е достоен родител и мъж за жена си.Дожаля ми за него.
Веселка не е жертва! Силно се съмнявам тя да възпитава децата си само с галене по главата. Не знам какво ги е свързало двамата, но някак имам усещането, че от мъжа си е получила всичко, което е могъл да и даде. Ако тя очаква принц в негово лице, не е и няма да бъде, но тя го е избрала и изборът и е бил удобен в някакъв момент. От уважение можеше да си спести репликата Веселка, но първичната и природа отново надделя.
Вероятно си напълно права и Веселка винаги е казвала,че мъжа и е много добър човек.И ако това е така,ще е още един минус за Веселка,че се срамува от бащата на децата си

Общи условия

Активация на акаунт