Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 802
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 990
  • London
  • Мнения: 6 732
Какво е направило детето, че му е посегнал, пропуснала съм точно този момент. Мен ме ужаси момента в който момченцето не помнеше майка си...

# 991
  • София
  • Мнения: 3 951
Мъжът ѝ това, мъжът ѝ онова... Как да сме сигурни, че и Веселка не ги удря, примерно? А и те всички са в една такава възраст, в която правят много бели. Сега, не казвайте, че никога не сте шляпвали детето си по дупето, примерно, защото е малко вероятно да го повярвам, особено по селата. Не знам как от 5 минутен кадър го разбрахте какъв е човекът. Според мен просто се притесняваше много и в стремежа си да не се изложи, направи точно това.

# 992
  • Мнения: 1 099
Здравейте, само четях темата до сега, но и аз гледам редовно от третия сезон. Този път обаче за първи път нямам фаворит от финалистите, не пък да гласувам...

Съжалявам за Станислав, на него симпатизирах. Други трябваше да са на финал, но от тези и аз очаквам да спечели Веселка. Първо - за да спечели най-накрая жена, второ - събуди доста съжаление, но и показа качества в предаването, което е най-важното.

И на мен ми изглеждаше малко режисирано това с детето - репликата към Маргарита и за играчката (на което Веси даде кофти отговор), но това няма значение.

Ще гледам с интерес финала, но без напрежение.

# 993
  • Мнения: 10 486
Какво е направило детето, че му е посегнал, пропуснала съм точно този момент. Мен ме ужаси момента в който момченцето не помнеше майка си...
Нищо особено. Мотаеше се около един стол, не дадоха точно, защото масата го закриваше. Мама Дешка каза - Дениз Белята ...и баща му стана.

Ето какво следва.



Тук обаче се чува леко пошляпване, след което всички  обърнаха погледите си натам.



Сами тръгва, защото знае какво ще последва отново.



 Минава между тях, че този се нагаждаше как по-добре да го шляпне, и предотвратява  шамара в ефира.

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 01:27 от savovas

# 994
  • Мнения: 2 560
Как заслужава Вескиния мъж Сами да му отвърти един....

# 995
  • London
  • Мнения: 6 732
Ама то е много малко дете, запетайка.... ужас Sad Красимира е написала нещо, което ми навява асоциация, че Веселка е жертва на домашно насилие. Тя май от трън та на глог....накрая вместо награда да не й цъфнат едни социални? Ужас направо...

# 996
  • София
  • Мнения: 11 570
Красимира ясно си го е написала, че този човек е насилник, което и ние видяхме за 10-те минути, в които го излъчваха, представям си какво е за дълго време и не пред камери.

# 997
  • Мнения: X
Ама то е много малко дете, запетайка.... ужас Sad Красимира е написала нещо, което ми навява асоциация, че Веселка е жертва на домашно насилие. Тя май от трън та на глог....накрая вместо награда да не й цъфнат едни социални? Ужас направо...
къде е написала красимира ,в фб ли

# 998
# 999
  • Мнения: 10 486
Ама то е много малко дете, запетайка.... ужас ....
Веселка каза, че е на година и няколко месеца/ не помня точно месеците/.

# 1 000
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 082
Веселка си е избала този мъж и да не мислите, че тя е нещо много по-различна от него?? Ами, че тия деца що насилие и простащина са видяли , сигурно не можем да си представим. И да, тя ги е насадила на това, сори. За Сами съм определено. Много ми хареса това мнение от фейса и определено мисля по същия начин:

# 1 001
  • Мнения: 416
Веска е пример за това, че кой каквото сам си направи цяло село не може да му го направи. Ако след първото дете и раздялата с баща му вместо да се хвърли на врата на първия изпречил й се беше завършила образованието си сега нещата може би щяха да  са по-различни. Не е сама в живота, има майка и баща, с тяхна помощ за отглеждането на детето е можело да си стъпи на краката. Да си ветиринар не е като да си секач на дърва. А тя както каза си е избрала втория мъж "с разум". Да и имам разума...Та всичко е въпрос на личен избор, нейния добър, лош тя си го е направила.

# 1 002
  • Мнения: 12 006
Сега гледах епизода.
За Сами  съм.
Веселка е дете, което мисли, че е порасло. От там на сетне 1000 грешни избори. От там мрънкането, плачът, да си съжален. Това е бил начинът да се справи, плюс дърварствато. Мъчно ми стана, че се мисли за лоша майка. Не е. Работи за да храни в едни условия. Поживя  с различни хора, мисля и видя, че има и друг свят, друг начин на живот. И не иде реч за едни пари.
Много противоречиви мисли имам за Веселка. Дано си извади поуките, това ще й е стига с наградата или без нея.

# 1 003
  • Мнения: 416
Веселка, ако съм разбрала правилно е учила в Ловеч.Как пък там не видя нормално живеещи хора? Някои я изкарват все едно цял живот е живяла в дън гори телилейски и сега за първи път вижда нормални хора и условия.Стана ми интересно за това село Борима и попрочетох за него.Оказва се, че е сравнително голямо село, с училище, което събира децата от близките села, близо до Троян и Ловеч, с фабрика за керамика.И си мисля, че не е съвсем в безизходица Веска, ако е искала е можело да намери и по-сносна работа и да е по-близо до децата си.

# 1 004
  • Мнения: 2 523
Нещо странно според мен:

В Инстаграм Калайджиев е качил стори, в което обяснява, че Сами е негов фаворит за наградата:


След това обаче явно са му задали въпроси защо не подкрепя Веселка и отговорът е:

Общи условия

Активация на акаунт