Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 456
  • 3 004
  •   1
Отговори

Анкета

КОЙ е Вашият победител?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 03 яну 2020, 17:53

# 1 035
  • Мнения: 1 103
Мога да кажа, че промяната в отношението на Митко към Веселка има причина. Митко не е повърхностен, умишлено не обявява причината, за да не я дискредитира преди финала.
Конкретно мен не ме интересува до такава степен семейството на Веселка и нейният етност. Интересува ме манталитета и характера, който показва. Смятам, че повечето участници дадоха глас за Веселка от съжаление - при това повечето го казаха в прав текст. Били сме свидетели на много предавания, чиито победител е спечелил от съжалание, тук също няма да се изненадам ако се случи същото. Следя тук и фб, масово фаворитът е Сами. Някой би ли могъл да направи анкета?

# 1 036
  • London
  • Мнения: 6 732
Масово фаворит е Веселка, къде го виждате този Сами?

То е достатъчно да подхвърлиш нещо за да дискредитираш участник и той и Красимира точно това направиха. Като не можеш с нещо да помогнеш на някой, поне не му вреди. Не харесвам Веселка ама още по-малко харесвам курвенски номерца. Седнали да дават акъл експерти по семеен живот.... дето на по 30 вече с разбити семейства. Ми... оправете си се вас бе, къде сте седнали да се бъркате на другите.

# 1 037
  • София
  • Мнения: 1 891
И защо опосумите ни причиняват това?Защо превръщат едно приключенско риалити в социална драма?И аз,мисля и други, да се чувстваме като някакви социопати,след като категорично отхвърляме избора им?
Такива като Веселка с лопата да ги ринеш.Ми хубаво,нека да спечели,но да беше заслужено,да се беше преборила сама,да беше минала всички етапи на фермерството.А то как стана? От ден 1 като тънка червена линия вадеха видеото с коня и трите й деца.Беше ратай първата седмица и после не я показваха дори на тест по история.А тя в това време ревеше на серии през облак от тютюнев дим.Сринаха психически и физически Бети от дуели и сражения и я пратиха на дуел с 4 игри ,включващи сечене на дърва.После тя извика една възрастна жена отново с игри за сечене на дърва.Да казвам ли довечера какви ще са женските игри?
Не ги знам старите фермери кой кого и защо подкрепят.Факт,че моят фаворит Митко айти в едно интервю насочи подкрепата си към Сами.Предполагам,че всички са гледали вече докрай епизодите и са видяли и разбрали много неща.И дано победи наистина новият свят!

# 1 038
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
То и големия Митко в интервюто след отпадането си, каза, че ще подкрепи Сами, а инициативата за Веселка той я предложи и докато беше вътре я подкрепяше много.
Малкия Митко си мисля, че съвсем искрено искаше да помогне на Веселка и материално, с предложенията за психолог и кон и чисто емоционално и приятелски. Смятам, че е установил, че усилията му са отишли напразно. Защото пак казвам, че вчера когато каза, че ще я подкрепи беше искрен. Вероятно имат контакти помежду си откакто са излезли

И аз не виждам подкрепа за Сами във ФБ, а ми се иска. И Красимир ми е ОК да спечели, но жените продължавам да съм на мнение, че не заслужават.

# 1 039
  • София
  • Мнения: 3 943
Не мога да повярвам кво толкова я съжаляват тая Веселка. Сама си е избрала съдбата. Вместо да си е седнала на задника с първото дете, да постигне нещо, пък после да прави още, е избрала мъж, който нищо не може да ѝ осигури, че и + 2 деца още. Защо ги прави? Как да ги гледа като е наясно, че нищо не им осигурява като хората? Доста егоистично. Тея деца имат нужди... Да не говорим, че е желателно и на училище да тръгнат по някое време, тогава какво става? Сори, ама не мога да я съжаля.

# 1 040
  • Мнения: 1 941
Веселка не била чак толкова глупава...
Да бе, да!
Само като погледнем какви мъже е избрала за бащи на децата си и ми става ясно, че е изключително проста!
Не мога да си представя как някои хора виждат в нея човек, който заслужава да бъде победител.
Мен лично ме е гнус от такива като нея и дай Боже никога да не ми се налага да контактувам с подобни на Веселка.
Простите хора ме изкарват извън нерви.

# 1 041
  • Мнения: 8 507
Мога да кажа, че промяната в отношението на Митко към Веселка има причина. Митко не е повърхностен, умишлено не обявява причината, за да не я дискредитира преди финала.
Конкретно мен не ме интересува до такава степен семейството на Веселка и нейният етност. Интересува ме манталитета и характера, който показва. Смятам, че повечето участници дадоха глас за Веселка от съжаление - при това повечето го казаха в прав текст. Били сме свидетели на много предавания, чиито победител е спечелил от съжалание, тук също няма да се изненадам ако се случи същото. Следя тук и фб, масово фаворитът е Сами. Някой би ли могъл да направи анкета?
За каква промяна на Митко става дума?Какви причини,къде го пише?

# 1 042
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Мога да кажа, че промяната в отношението на Митко към Веселка има причина. Митко не е повърхностен, умишлено не обявява причината, за да не я дискредитира преди финала.
Конкретно мен не ме интересува до такава степен семейството на Веселка и нейният етност. Интересува ме манталитета и характера, който показва. Смятам, че повечето участници дадоха глас за Веселка от съжаление - при това повечето го казаха в прав текст. Били сме свидетели на много предавания, чиито победител е спечелил от съжалание, тук също няма да се изненадам ако се случи същото. Следя тук и фб, масово фаворитът е Сами. Някой би ли могъл да направи анкета?
За каква промяна на Митко става дума?Какви причини,къде го пише?
Никъде не го пише, тя неколкократно каза, че познава Митко лично

# 1 043
  • Мнения: 1 098

За каква промяна на Митко става дума?Какви причини,къде го пише?
[/quote]
В инстаграма на Митко, някой писа.

# 1 044
  • София
  • Мнения: 5 941
Промяната е, че първоначално е бил за Веселка, но след като е гледал епизодите е за Сами.

# 1 045
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Е, го на Веселка май бившия.... преди 6 години от този профил има сърца под една нейна снимка и целувки. Та очевидно е той... вие преценете дали е българин, на мен ми прилича на много мазен циганьор.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3441534729220808&set … cqang5s-929Ra4Yfi

тази на снимката с него не е Веселка. Иначе си е чист, натурален, расов, породист мангал от сой



# 1 046
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Смятам, че Веселка има голяма разлика от влизането си в предаването до сега и вече не е толкова лесно да я манипулират. И би разчитала повече на себе си от преди, ако има проблем няма да търси гръб за да се отърве, а сама ще предприеме нещо. Финансовата ѝ култура не знам да ли се е променила, но това ми се струва много променено откъм мислене. Дано

Аз пък не смятам, че за 3 месеца човек може да се промени толкова, че да обърне генерално живота си. И то от точно такива подбуди.

# 1 047
  • София
  • Мнения: 19 973
Изобщо не е случайна промяната на мнението на двамата Митковци. Показателно е и че не са пренасочили вота си към Красимир примерно, а точно към Сами. И според мен ако някой ще печели, би трябвало да е не от грешно съжаление, а защото е достоен и стойностен човек. С изключение на забежката със Силвия, която съм склонна да припиша на младостта му, това момче е интелигентно, работливо и възпитано - не се скара с никого, не обиди никого, въпреки че винаги споделяше мнението си, когато беше необходимо. Не разбрах защо опосумите ни навираха в очите колко зрял и умен е Митко Калайджиев, като Сами е почти на същите години и за мен е много по-зрял и несравнимо по-интелигентен от него. Довечера стискам палци на Сами!

# 1 048
  • Мнения: 14 817
Весето или си е чисто цигане или се е занимавала с такива.
И дори и да остави сегашния какво ще прави сама с три деца.
Ако го остави ще хване следващия подобен, най вероятно ще роди и от него.
Никаква промяна няма да има при нея след формата, дори и да вземе парите.

# 1 049
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Точно това ще се случи, ако остави сегашния- ще намери същия и ще му роди дете.

Общи условия

Активация на акаунт