Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 763
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 095
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз пък се изненадвам колко гласували има за Сами.... той е не по-малко олекнал от на Веселка мъжа й.  Уж голям интелигент, плащали му за съвети хахахха ( тук нямаше как да не се изхиля ), а накрая с първата срещната по цели нощи под юргана в стая с още 4 човека???? Уот дъ фак както би казала Бети? Няма такъв льольо Бльокин!

То и наще деца спрямо тези на Доналд Тръмпи живеят в мизерия и какъв следва да е извода? А, от тези на Веселка из Африка има ехееее и в Индия.... къде по-мизерни, достъп до питейна вода нямат, дори до коричка хляб. Хич не я харесвам Веселка, сигурна съм, че е от братята.... ама тая анти кампания дето й направиха последните 2 дни хич не ми харесва, подобна имаше и срещу Красимир наскоро. Дали мъжа й е чак такова чудовище каквото го изкараха тук всички от 2 сцени аз лично не се наемам да гадая...., но гледайки устата Веселка силно се съмнявам да ви кажа честно да е насилник.

# 1 096
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Какво общо има това кой с кога си ляга, с качествата му в професионалната му сфера?

# 1 097
  • Мнения: 3 865

Гледах пак от снощи - и вчера ми се стори това с удрянето на детето. Определено го има (пошляпване), затова и бабата на Сами дръпва речта. Какво толкова стана, че реагира така бащата, не знам, пък после чак го целува... Чух ясно и как Веселка казва "Как пък веднъж не се държа нормално тоя човек", след като изпращат гостите. Преди нали говореше колко добър човек е, как го чувства за приятел... Дали не я е страх да признае, че пак е случила на мъж-насилник и затова Красимира да пише, че е била подведена. Щеше да е хубаво да спечели жена най-накрая, но не бих подкрепила никоя от двете. И мъжете не са ми никак на сърце. Grinning

Според мен човекът не е толкова насилник, колкото това му е разбирането за възпитание на деца. Не вярвам, че би го ударил наистина - по-скоро гледа да го плаши. Има странно разбиране за възпитание, но май старото поколение и по селата повечето са с такива разбирания. Пак похвално, че изобщо се опитва да го възпитава, че някои даже се и не пробват.

# 1 098
  • Мнения: 408
Е, какви са му качествата в професионалната сцена? Лични впечатления ли имаш? Аз за първи път го виждам и чувам. Нито е най-сръчен, нито пък е умен. Нали гласуваме за това, което сме видяли. Видях, някакъв напомпан смешко, който се присламчи към групата на интелигентите и си помисли, че и той е станал интелигент. Освен това цялото му поведение беше фалшиво. Винаги премисляше кое как ще изглежда навън. Видя, че има любовни истории и дай да забием Силвето, че да не останем извън кадър. Много антипатично и фалшиво момченце.

# 1 099
  • London
  • Мнения: 6 732
Ма ко, ти би ли се доверила на Сами да те съветва за бизнес? Първо няма империя зад себе си за да ми дава съвети.... мога да се навия за уроци по плуване, но за бизнес съвети?? Хъм... нее категорично, смятам, че е един надут балон Сами, без особен реално умствен багаж в сфери извън спортната дейност, миенето на зъби и фитнеса. А, дава заявки за нещо друго видиш ли, но всичко е поза.... Той се нуждае според мен от 50 те бона, не е толкова богат на колкото го раздава, нито толкова успешен. Човек с партньор навънка да се издъни ей така и после да ми говори, че бил пример за хората навън? Ми не е.... лек е! Финала си го заслужи, не споря, но победа, не смятам... тъпо ще е да дадем на една опаковка парите, много тъпо. За да се лендзи в инстаграм с нови дрешки и да посети 2-3 скъпи дестинации. Аз лично не съм ОК с това…. предпочитам Красимир за да се установи в БГ, дори предпочитам Маргарита за да отвори както се казва в една София дето има недостиг една градина и дори по-добре Веселка от махалата да ги вземе накрая за да си подобри малко или много финансовия статус от много бедна на леко бедна.

# 1 100
  • Мнения: 1 723
Айде Паулина започна да събира вот
А бе докато беше вътре имаше доста забележки по раздаването на Краси;) Оплакваше се,  че не е бил много активен:)

# 1 101
  • Мнения: 294
Някой може ли да ми даде, точния адрес, на който ще се излъчва оn line с тези 360 градусови камери, моля !
Благодаря! Simple Smile

# 1 102
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Ами не знам какви съвети дава та хората, затова не знам правилни ли са или не. Но това, че си е легнал с някоя изобщо не е свързано с работата му и няма как да бъде. Може в морален аспект да е олекнал за някого, но не може двете да се свързват неразривно.
Щом приятелката му няма нищо против, зрителите нямат думата относно Силвия. Аз  преценявам Сами по това как се справяше със задачите и дуелите в предаването. Всичките така ги преценявам, линкове за знайни и незнайни профили някъде си, изобщо не са ми критерии

# 1 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 450
Заедно са Митко и Красимира, обявиха го официално на интервюто след отпадането на Митко. Бяха заедно и в студиото

Казвате, са са го обявили в прав текст? Имате ли линк на това интервю? Би ми се искало, да го чуя. Красимира, въпреки всичко си остана най-готината мадама за мен.Наистина ми харесва като фейс, дано и вътрешно да е така красива !
Не е вярно, че са казали нещо в прав текст. Много уклончиво отговаряха, като Митко все предоставяше правото на отговор на Красимира. Митко много подробно обясни с колко фактори трябва да се съобразяват в реалния живот. Живеят си разделно. Аз лично останах с впечатление , че общуват и се срещат, но на въпроса дали са запознавали децата си отговориха едновременно ""Ооооо не".

# 1 104
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Някой може ли да ми даде, точния адрес, на който ще се излъчва оn line с тези 360 градусови камери, моля !
Благодаря! Simple Smile
виж в страницата на телевизията де.  Laughing

# 1 105
  • София
  • Мнения: 11 568
Мен въобще не ме интересува Сами какво е правил със Силвия. У него не харесвам снизхождението, с което говореше на бедните. Нещо, което не си позволи с богатите.
Не ми хареса и отношението му към парите, забравил е откъде е тръгнал. Ако толкова вярваше в идеята си за парите, нямаше да обяснява, че не м трябват. Имам чувството, че ей така го измлсли какво ще прави с тях. Вътре е за победата, а не за да реализира идеята си.

Добро момче е иначе, усмихнат, нямам против и той да победи, но птрдпочитам друг.

# 1 106
  • Мнения: 294
Заедно са Митко и Красимира, обявиха го официално на интервюто след отпадането на Митко. Бяха заедно и в студиото

Казвате, са са го обявили в прав текст? Имате ли линк на това интервю? Би ми се искало, да го чуя. Красимира, въпреки всичко си остана най-готината мадама за мен.Наистина ми харесва като фейс, дано и вътрешно да е така красива !
Не е вярно, че са казали нещо в прав текст. Много уклончиво отговаряха, като Митко все предоставяше правото на отговор на Красимира. Митко много подробно обясни с колко фактори трябва да се съобразяват в реалния живот. Живеят си разделно. Аз лично останах с впечатление , че общуват и се срещат, но на въпроса дали са запознавали децата си отговориха едновременно ""Ооооо не".

Кога и къде са гостували двамата заедно ?

# 1 107
  • Мнения: 2 513
Аз изобщо не видя Вескиния да удря малкия. Посегна, ама според мен на майтап. Отделно Веска даже не разбра какво е щяло да стане.
Тука вече насилник го направихте Flushed
Стана ми мъчно за дечицата и малкия, как се дърпаше от майка си Cry
Сигурно тя ще спечели...

# 1 108
  • Мнения: 6 173
Гледам от старите фермери вече са заели местата си на сцената за финала newsm74

# 1 109
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Гледам от старите фермери вече са заели местата си на сцената за финала newsm74
кажи къде го гледаш, че питат по-горе. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт