Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 702
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
Сами е най-силен но не искам да спечели заради историята със Силвия, нарочно се правеше на ударен че има сериозна приятелка, даже сега на финала не я обяви хитра и недостойна стратегия е това за мен

# 1 246
  • Мнения: 4 744
Защото не може да губи. Много се радвам за Красимир. Жалко , че няма да му дадат да спечели. Кака ви Веска ще грабне паръсъто.

# 1 247
  • Мнения: 2 821
На кантар са. Може би най-реалните резултати са от съфермерите. От смс-ите винаги могат да бъдат манипулирани, не ли?! Знаем ние кой колко смс-а е събрал...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 248
  • Мнения: 4 821
Явно не са гласували много хора с смс-и щом буквално за 2 минути разлика от 6% се стопи и се получи равенство.

# 1 249
  • Мнения: 57
Всичко е нагласено Как пък за толкова кратко време се изравниха резултатите на мъжете?

# 1 250
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Бети беше гласувала за Сами, как.
Иначе, инфлуенсърите са така, не ме гледайте какво правя, слушайте ме какво приказвам. Никой не иска да изпусне 100 000 на финалната права, дори и при малък шанс там, всеки се надява.
П. С. Няма значение дали бяха равни, дали някой имаше 2-3 % повече, в случая беше решаващ вота на фермерите.

# 1 251
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Не мисля, че Красимир няма шанс срещу Веселка, ако са те двамата на финал. Ще е забавно да видим, дали ще  си спомнят  какво са си обещали един на друг. Laughing

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 22:05 от rosi81

# 1 252
  • Мнения: 6 215
Нарочно го направиха според мен,не мисля че е толкова малка и близка реалната разлика между тях.

# 1 253
  • Мнения: 4 821

Кой го прецака? Тези, които гласуваха за Краси или самият Краси, който го победи във втората игра?
Мислех, че ще гласуват повече фермери за него. Иначе всичко си е честно.

# 1 254
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
Че кой праща СМС-и   Не познавам такива хора , балъци вече няма

# 1 255
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Бети,Вили и двамата Митковци са гласували за него.
А значи и Бетито.

# 1 256
  • Мнения: 8 520
Не спряха с манипулациите ,как за секунди се стопяват тия проценти.Зора е Сами да не излезне с/у конярката.Краси ще си помечтае още малко и ....изненадващо Веселка печели

# 1 257
  • Мнения: 10 486
Изненадах се , че Бети, Кристияна, Ивайло не са гласували за Самито
Бети и Вили гласуваха за Сами + двамата Митковци. 4- ри гласа получи.

# 1 258
  • София
  • Мнения: 4 177
Нарочно го направиха според мен,не мисля че е толкова малка и близка реалната разлика между тях.

Това няма да го разберем

# 1 259
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Изненадах се , че Бети, Кристияна, Ивайло не са гласували за Самито
Бети и Кристияна гласуваха за Сами + двамата Митковци. 4- ри гласа получи.
Казаха Вили, значи не е Кристияна

Общи условия

Активация на акаунт