Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 705
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 17
Ако Веселка спечели целия сезон е пропилян. За пръв път ще съм разочарована от резултата. Не може от съжаление да се печели, имаше много по достойни

# 1 366
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Е, нали няма да гласуват повече фермерите или аз не съм разбрала.

# 1 367
  • Мнения: 8 520
Ей,добутаха Маргарита до финал,иманипулираха резултата за Сами ,Красимир в най решаващият момент бутна плочките не успя да намери ключа,въобще голяма каръщина

# 1 368
  • Мнения: 4 745
Да ѝ честито на Веселка.

Днес се рових из профила ѝ. Потресена съм колко е неграмотна. Все още пише на шльокавица.. Не е глупава , но определено е слабо грамотна и никой не може да ме убеди, че не знаеше отговорите срещу Митко.
Извинете тя не знае кой е Любен Каравелов ще знае за Наум и Преславската книжовна школа..айде бе..

Отделно не обичам нечистоплътни хора и не мога да ѝ простя, че децата са ѝ мърляви! Не бедни! Мърляви! Защото може да си беден , но да светиш.

# 1 369
  • Мнения: 179
Весето не само е била наясно с игрите, но и Митко от 1 сезон лично я е тренирал и то на голямата арена . Беше фикс идея на продуцентите да има поне веднъж жена победител, а нейния образ чудесно се връзва и с техните кампании на сдружението ДНК . Сега ще им стане рекламно лице на кампанията "Направи го за България" и тези 100 000 ще са и хонорара, това е схемата .Млада, многострадална майка-героиня, която избира да роди три деца пред това да се образова . Живее в мизерия, но има силен дух и като в приказките след всички мъки печели голямата житейска награда-договор с "Междинна станция", а честито .

# 1 370
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Да, бееее, направи го за България! На 20 години с три деца, които отглежда в ужасни условия, е всичко друго, но не и подходща точно за тази кампания на Опосумите!

# 1 371
  • Мнения: 1 058
Охаааааа за Веселка идва весел период да се наслади на чалга и кючеци......тая и милион да и подарят акъл няма да налее....как беше приказката с ЯМУРЛУКА  костюм или какво беше няма да стане-яд ме е ,че етноса в бегето е на почит,що бе българи,що.....

# 1 372
  • Мнения: 3 453
Весето не само е била наясно с игрите, но и Митко от 1 сезон лично я е тренирал и то на голямата арена .
Веселка ли е споделила това, или е изтекло отнякъде?

# 1 373
  • Мнения: 4 745
Да, бееее, направи го за България! На 20 години с три деца, които отглежда в ужасни условия, е всичко друго, но не и подходща точно за тази кампания на Опосумите!
Ти кво очакваш от хора, които имаха мега малоумните постери за тигани, цици и Инстаграмбъл снимки.

# 1 374
  • Мнения: 4 745
Органза, ако четеш моля те питай тия дни Татин да каже защо толкова се разочароваха с Красимира от нея?

# 1 375
  • Мнения: 57
Веселка има история .Многодетна майка В това предаване се подкрепя раждаемоста Така ,че направиха всичко възможно да е победител ...

# 1 376
  • Мнения: X
айде честито .браво на братята българи които гласуват и подкрепят неуките малки момичета които не са за пример ,те са ви фаворити а кадърните изгонихте навън...много съм разоочарована,плюя на тая ако спечели

# 1 377
  • Мнения: 176
Веска знаеше кой е Ст. Стамболов, защото го има на двадесет  левовата банкнота. Трябваше и другите личности да са от банкноти  ( Алеко например) и щеше да ги напише веднага. Да поясня не подкрепям и Краси.

# 1 378
  • Стара Загора
  • Мнения: 449
  Ееее, най-после край . Не е възможно ИиА да не си осъществят сценария професионално.
 Какво мислим ние и какво си пишем предполагам, че слабо ги интересува.
Сигурно само съжаляват, че нямат финансова облага от активността във форума.

# 1 379
  • Мнения: 4 592
Не стига, че ще спечели Веселка, ами и парите от фермерския пазар ще й дадат, и тях да изпука... Дано да отидат да направят стаята за децата с тези пари, както си говориха.

Общи условия

Активация на акаунт