Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 800
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 4 821
Първата жена победител!!!!!! HeartHeartHeart

Категорична победа!!! Спечели си и четирите игри + 80% зрителска подкрепа. Браво на момичето!

# 1 411
  • Мнения: 13 082
Да бе много е изненадана... лицето и е на Тутанкамон. Евала, Веске! Още три деца да родиш на kleta majka Balgariq Confounded

# 1 412
  • Мнения: 162
Не вярвам парите от пазара да й ги “изръсят” пак на нея, взимайки предвид факта че е напред с едни 100К.. някак смешно изглежда.

# 1 413
  • на село
  • Мнения: 3 916
Ами това е - 80% от българите се асоциират като сгънати, неграмотни, бездушни, мрънкащи бедняци, дори в мисленето с....мислене - характерно с трепане на жени и деца до скъсване, обикалящи по анцунг и неспособни да вържат и две приказки сред "чорбаджиите". 
Да ни е честита българската народопсихология!

Много точно, мисля абсолютно същото, но не ми се пишеше толкова.

# 1 414
  • русе
  • Мнения: 1 317
Какво правят с къщичките във Фермата?
Разрушават ли ги?

# 1 415
  • Мнения: 3 627
А, Красо и Палавница заедно ли са!?

# 1 416
  • Мнения: 1 099
Не стига, че ще спечели Веселка, ами и парите от фермерския пазар ще й дадат, и тях да изпука... Дано да отидат да направят стаята за децата с тези пари, както си говориха.
Нали къща ще си взима, дано дари парите...

# 1 417
  • Мнения: 6 219
Целият контингент я е подкрепил нормално,не вярвам някой нормален да е гласувал за нея.
Аз бих влязла,но преди години.Сега нито съм във форма,нито имам нерви и желания за такива неща.А и не бих си оставила детето,нито на годинка,нито на 15 ако е.

# 1 418
  • Мнения: 35 110
Мъжът ѝ сега как ще се облажи, ох, майко!!! И с пари да подлага, пак не може да спаси децата си от това, което им е причинила и той им причинява.
Искам да я видя след една година...нито къща нова ще има, нито децата ѝ ще са по-добре. Това с ахора, които няма да оценят парите, каквото щат да ми говорят!

# 1 419
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Митко Калайджиев преди 30мин е честитил победата на Веска в Инстаграм.
Малко иронично ми изглежда коментара му ама знае ли човек..
Може ли линк?

Това не беше най-добрият сезон, както казаха няколко пъти ИиА, а най-слабия сезон! Колкото пъти и да го повтарят, няма да стане тяхното истина.


В крайна сметка какви са процентите от вота?

# 1 420
  • Мнения: 1 099
Не вярвам парите от пазара да й ги “изръсят” пак на нея, взимайки предвид факта че е напред с едни 100К.. някак смешно изглежда.
И аз така мисля, но водещите бяха споменали, че е опция. Всичко зависи от Веселка.

# 1 421
  • русе
  • Мнения: 1 317
139:41 за Веселка

# 1 422
  • Мнения: 6 219
70 и нещо на 27 ли беше,нещо такова.

# 1 423
  • Мнения: 10 384
Таз година това са нюансите явно..
И Мис Свят е от Ямайка, Мис Вселена от ЮАР Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 424
  • Стара Загора
  • Мнения: 451
Да ни е честита поредната циганка, спечелила формат. Ужас. 🤦🏼♀
  Дано съм лош пророк, но след "n"- на брой години, не само победителят ще е циганин, ами и всички останали.
  ( Това разбира се е доста крайно изказване, обаче такава е тенденцията )

Общи условия

Активация на акаунт