Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 736
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 35 110
Преглеждам фб, ами хора, масата от "Браво Веси" и т.н. са от малцинствата писани...

Да не кажа, че повечето са написали бЛаво, а не браво

# 1 441
  • Мнения: 179
Да е жива и здрава и умно да управлява имането .Чудно ми е дали сега ще си продължи образованието след като има пари и комфорт да го направи . За мен това ще е показателно .

# 1 442
  • Мнения: 4 746
Вили много близка е станала с Краси и Митко 2 , да не да се гласи да взема Радко Татин?

# 1 443
  • При семейството си
  • Мнения: 6 585
Не гледах финала, превъртях няколко кадъра. За мен от тази Ферма ще останат, като образи, колоритни: Шопски (покрай конфликта с Митко ИТ, а и по принцип), самият Митко, Бети, Вили (на битките....специално и само за тях, не мога да не спомена и Стани и Сами).
За победителя като за мъртвите: “или добро или нищо”.

Едит: Мравчице, да ти кажа ли заведението, в което можеш да я видиш или ти ще ми докажеш, че в момента живее в Германия?

# 1 444
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Присъединявам се и аз към повечето от вас, които смятат, че си е заслужена победата. Дали ми се нрави или не на черното бяло няма как да кажа, взе си дуелите през сезона, взе си финалните битки, спечели зрителя на своя страна. Само се надявам и аз разумно да оползотвори наградата. Лошо впечатление ми направи Дана като постави под въпрос каква да е частта от продадената продукция за Веселка, но за да повдигне на въпрос явно нещо е забелязала в нея за тия месеци прекарани плътно заедно по 24 часа на ден... струва ми се като да и е направила впечатление на жена, която не знае и с малкото, което изкарва да влага в разумен разход или инвестиция.

# 1 445
  • Мнения: 110
Чета темата редовно,  гледам и анкетата. Ами, мнозинството от пишещите и четящи тук никак не смята,  че победата е заслужена.

# 1 446
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Да е жива и здрава и умно да управлява имането .Чудно ми е дали сега ще си продължи образованието след като има пари и комфорт да го направи . За мен това ще е показателно .
Само да не е право, че ще си изям дипломата...

Мисля, че нашата анкета е много по-обективна от към фенска нагласа. Просто няма никога да повярвам, че Краси има толкова малко гласове в сравнение с победителката.

# 1 447
  • Мнения: 523
Пълно разочарование е за мен победата на Веселка. Може да се е справила страхотно в битките, но аз в нейно лице не мога да видя победител. За мен тя е едно невзрачно, неуко и много просто момиче, живеещо в капсулован свят, нямащ опит в общуването с хора, всичко в нея е на първобитно ниво. Видяхте ли й родителите тази вечер? Аз да.... и като сложиш и мъжа й, картинката е повече от ясна. Отделно чалгата крещи от душата й. Не знам, аз достойни качества не виждам, освен, че умее да цепи и режи с трион. А сега като победител става страшно, в това село, с тези пари е много рисковано..

# 1 448
  • София
  • Мнения: 7
Някой свири с много неприятен звук отзад, наду ми се главата. 😁

# 1 449
  • Мнения: 10 500
То всъщност се оказа, че е достатъчно условие за спечелването на финала човек да може да цепи дърва и да реже с трион, в допълнение с ежедневен рев и успеха е прогнозируем. Нищо няма да й се случи на село с парите. Ще черпи, ще купи няколко коня и ще ги стопи. Дано поне къща си купи.

# 1 450
  • London
  • Мнения: 6 732
Е, днес специално аз Веселка не я познах. Определено им скри шапките на всички игри.... та, ако съдим за финала то тя определено се представи добре, 4 от 4. Даже на Краси накрая му стана неудобно, защото не се представи много добре в битките.

Щяло да има Ферма 6... и оставам с впечатление, че ще е разделение на село и град.

# 1 451
  • Мнения: 162
4 от 4. Красимир не показа завидни умения в битките, малко въздух под налягане. Цял сезон си мислех,
че е доста силен, но уви не е . Не се съмнявам, че може Веска да си го е била честно.
Интересното обаче е Маргарита. Толкова битки за имунитет спечели, че сега направо си беше резил нейното.

# 1 452
  • София
  • Мнения: 2 970
Не, тя дори не е от малцинства. По селата, и по градовете има много по-образовани и работливи, и морални - моногални ромки. Тази жена, на 20 с 3 деца от различни мъже, мърлява, с ужасно ограничен и материален светоглед, не готви, не чисти, децата и къщата й - без оглед къде е на нищо не приличат. Има хора, живеещи в крайна бедност, но с труд и чистота правят спретнати домове и спретнати деца.

Това беше ужасно нагласено. Конярка - президент! Да ни е честита поредната подмяна.

# 1 453
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
70 и нещо на 27 ли беше,нещо такова.
Абсурд, абсурд... това прави Сами с под 20% . Смях в залатааа!
Как точно ги сметнахте?
Това са процентите само за Веселка и Красимир, и бяха 79 : 21.
Но при резултат 60 : 20 от игрите, какво чудо трябваше да се случи, за да не победи Веселка?


Впрочем, и аз не мога да приема какъв обрат настъпи при гласуването за Сами и Красимир за толкова кратко време.

# 1 454
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
За мен Красимир "счупи крак" на двата дуела, рови сто часа за ключ и събори доминото си.

Сметнах го едно към гьотере , говорехме само за проценти от зрителски вот.

Общи условия

Активация на акаунт