Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 727
  • 3 004
  •   2
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 162
Лошото е, че след всеки “хепи енд” няма продължение. Ако си мислите, че някой ще разбере след година какво се случва с Веска , жестоко се лъжете..
До 5-10 дена всичко ще отшуми.

# 1 426
  • Мнения: 1 099
В крайна сметка какви са процентите от вота?
[/quote]
79% за Веси. Митко подкрепяше Веселка накрая, може и да не е иронично, предвид че другата опция беше Краси.

# 1 427
  • Мнения: 162
При всяко предаване след 1ви сезон всичко нататък е нагласено и доизкусурено..

# 1 428
  • Мнения: 1 471
Хем знаех как ще свърши, хем се ядосах..

# 1 429
  • Мнения: 789
Браво на Веси! Заслужена победа.

# 1 430
  • София
  • Мнения: 3 824
Ей тъй от любопитство влязох и тук да видя домакинските нагласи и за това предаване. Е, няма граници женската злоба... И няма угодия... каквото и да се случи..  Simple Smile

# 1 431
  • Мнения: 1 099
Аз само бях изненадана от слабото представяне на Марги, но така става, като се изсилва на думи. Че и с много нисък вот. Беше мн разочарована.

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 16:01 от diana.91

# 1 432
  • Мнения: 10 486
Митко Калайджиев преди 30мин е честитил победата на Веска в Инстаграм.
Малко иронично ми изглежда коментара му ама знае ли човек..
Може ли линк?

Това не беше най-добрият сезон, както казаха няколко пъти ИиА, а най-слабия сезон! Колкото пъти и да го повтарят, няма да стане тяхното истина.


В крайна сметка какви са процентите от вота?
https://www.instagram.com/dimitarkalaidjiev7/?hl=bg

А поздравът към Веселка е в сторито му.

За мен също е най-слабият сезон. Спрях да гледам накрая.

# 1 433
  • София
  • Мнения: 4 192
Истината е че ги преби като кучета и Маги и Краси.
Със здраве да си ги харчат, догодина пак да запише, ако свършат  Mr. Green

# 1 434
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
70 и нещо на 27 ли беше,нещо такова.
Абсурд, абсурд... това прави Сами с под 20% . Смях в залатааа!

Преглеждам фб, ами хора, масата от "Браво Веси" и т.н. са от малцинствата писани...


Защо все сме злобни като не сме на някого на мнението? А не е ли злоба да се появиш от нищо и да изпляскаш, че другите са злобни Thinking

# 1 435
  • София
  • Мнения: 1 891
Честит да ни е примерът! Аз отивам чинно да мятам гюбеци.Утре ще пиша повече,като изтрезнея Simple Smile

# 1 436
  • Мнения: 179
Ей тъй от любопитство влязох и тук да видя домакинските нагласи и за това предаване. Е, няма граници женската злоба... И няма угодия... каквото и да се случи..  Simple Smile
Еее, чак пък злоба . Всеки си е имал фаворити, драга. Нормално е да сме разочаровани . А и щом постоянно се тръби, че "Фермата" не е просто риалити, а жизнеутвърждаващ урок по родолюбие някак не върви да се лансира персонаж като Весела . Разбира се, няма как да знаем дали другите щяха да са по-достойни, но предвид нейното поведение и представяне остава един горчив вкус .

# 1 437
  • При семейството си
  • Мнения: 6 585
А, Красо и Палавница заедно ли са!?


Виждах ги 2-3 пъти заедно. Единият даже с детето и’. Вили също я виждах в едно заведение, мисля, че даже работи там.

# 1 438
  • София
  • Мнения: 11 566
Веселка си заслужи финала, взе си битките би Бети, Дана, изигра си играта и имаше място на финала, но не беше моя победител. Не ми харесва и съжалявам, че тя взе парите. Дано поне наистина си купят къща и да заживеят нормален живот.

# 1 439
  • Мнения: 5 119
А, Красо и Палавница заедно ли са!?


Виждах ги 2-3 пъти заедно. Единият даже с детето и’. Вили също я виждах в едно заведение, мисля, че даже работи там.
Вили живее в Германия.

Общи условия

Активация на акаунт