Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 723
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 35 109
Това видео ми излезе няколко пъти в ИГ, но така и не го чух с глас. Какво е хейтила?

# 1 486
  • Мнения: 176
Силвия им прави интервю и ги пита какво мислят малко преди финала. Велислава  каза, че не иска една мангалка да спечели.  Сашето го мъчи запек, а Саня много се вълнува от финала. Само Марияна какво каза не помня.

# 1 487
  • Мнения: 3 626
Ей тъй от любопитство влязох и тук да видя домакинските нагласи и за това предаване. Е, няма граници женската злоба... И няма угодия... каквото и да се случи..  Simple Smile
Подкрепям! Жена, почти дете все още, отрудена и с не лека съдба, майка ... И не и не! Толкова помия да я залее, не е истина просто и то от жените!
Следващия път дано само плеймейтки да ви съберат!

# 1 488
  • Мнения: 176
Нямам нищо против Веселка, но просто не смятам, че историята и е истинска. Все още правя разлика  между немотия и нерадеж, но явно повечето хора не.

# 1 489
  • Мнения: 35 109
Продължавам да мисля, че трябва да имаш поне малко финансов груб и условия да гледаш деца. С това на 22 години да имаш 3 деца ( не съм сигурна дали са от 3ма различни мъже) и никакви условия, обричаш себе си и тях за много лошо бъдеще. И особено с мъж, който се мисли за мъж като посяга съвсем не правиш нещата леки. Тези пари няма да ѝ помогнат, убедена съм. Сега мъжът ѝ и предишните мъже около нея ще я наобиколят и ще се облажат хубавко.

# 1 490
  • Мнения: 179
Ей тъй от любопитство влязох и тук да видя домакинските нагласи и за това предаване. Е, няма граници женската злоба... И няма угодия... каквото и да се случи..  Simple Smile
Подкрепям! Жена, почти дете все още, отрудена и с не лека съдба, майка ... И не и не! Толкова помия да я залее, не е истина просто и то от жените!
Следващия път дано само плеймейтки да ви съберат!
За каква помия говорите? Защо изразяването на различно от Вашето мнение да е помия? Аз нямам проблем с Веселка, а с модела на поведение на такива хора, които не мислят много, много, а после някой друг трябва да им отстъпва и да ги съжалява, че и за пример да ги дава . Живеем с различни разбирания, приемете го и стига с това кахърене за "женската" злоба . Въпросът е цивилизационен, не полов, расов и прочие .

# 1 491
  • При семейството си
  • Мнения: 6 585
Нелека съдба има когато член от семейството (недай си Боже, дете) е болен, с увреждане, починал, другото е избор, манталитет и приоритет. Макар и злобна, не се чувствам длъжна да съчувствам на “съдба” тип Веселка.
П.С. Алтернативата не е плеймейтка.

# 1 492
  • Стара Загора
  • Мнения: 450
Е, днес специално аз Веселка не я познах. Определено им скри шапките на всички игри.... та, ако съдим за финала то тя определено се представи добре, 4 от 4. Даже на Краси накрая му стана неудобно, защото не се представи много добре в битките.

Щяло да има Ферма 6... и оставам с впечатление, че ще е разделение на село и град.

  Бяха се постарали да я ПОДГОТВЯТ ДОБРЕ. Все пак това е сценарий с предизвестен край. Доказват го реакциите на Митко2 и Краси.
  Предполагам, че са се подсигурили допълнително по някакъв начин (ключовете ,беше предварително редила пъзела, ножа , въпреки, че ако се отплесне яко и по-тъп нож може да пререже сухожилие (личен опит) ... и т. н.
  Обидата е основно за останалите участници. За нас не толкова много, защото май ще се окаже, че така наречените  реалити предавания са всички по-сценарии. Обидно е , ако подценяват зрителя има неправдоподобни ситуации - напр. знанията на Веселка . Абсолютно съм сигурна, че и сега не знае кой е Любен Каравелов, още по-малко да го разпознае.
 Нооо, здраве да е ! Никой не ни принуждава да гледаме. Да си призная честно, ако не съществуваше форума, нямаше да гледам предаването. Не са ми важни Вески - Мески. Интересни сте ми всички вие , защото сте умни, образовани, интелигентни .... (еее, винаги има и изключения).

# 1 493
  • Мнения: 57
Напускайте училище и раждайте на 15 г.После ще ви дадем помощи за отопление ,храна - топъл обяд ,после от червения кръст - 35 кг продукти.Като свърши едното майчинство раждате следващото и пак идват парички.Като се разболеят ги водите на лекар ,но не им купувате лекарствата да не сте луди да давате пари ,а изчаквате да се влошат и ги вземат да ги лекуват безплатно в болницата Това е схемата

# 1 494
  • Мнения: 5 468
Здравейте. Превключих финала, след като отпадна Сами, но си казах, че е ясно че ще победи Красимир. Все пак е харизматичен и зрителите го харесват. След като разбрах, че Веселка е спечелила, изпаднах в потрес. Явно, все пак, има много хора, които вярват на нейния "труден и тежък" живот. Явно масовия зрител не прави разлика между мизерия, като битови условия, и мизерия в душата. За второто няма лек, нито сума, която може да помогне.

Ако погледнем обективно на живота на Веселка, а не само да повтаряме, че е майка на 3 деца, която живее в мизерия, ще установим следното: Родила е 3 деца за 4 години от двама мъже на тази невръстна възраст без да има нито битови условия, нито някаква сигурност откъм работа и финанси. Оставила е невръстните си деца на отглеждане при родата и ходи да бачка по цял ден. А къде е бащата в тази ситуация? Стана ясно, че всъщност тя не изкарва толкова малко пари, но вместо да си пооправи дома и условията, в които живеят децата й, тя си купува цигари и дава пари за безсмислени играчки и лакомства за децата. Дори не искам и да си помислям колко пари се дават цигари и пиене за всички членове на семейството. Също разсъжденията й по отношение на парите са абсурдни. Смята, че на всички успели парите са им дадени на готово, а към нея животът е несправедлив. Отделно, мъжът й е потресаващ, останах втрещена, като го видях. Децата са възпитавани с бой и явно нищетата им се насажда, като начин на мислене. Та, очеизвадният извод за мен е, че 100 000лв няма да оправят нито Веселка, нито родата, нито децата й. Да се надяваме поне, че ще си подобрят битовите условия, защото за съжаление, децата няма да получат нито възпитание, нито родителско отношение. Вероятно тя ще разкара мъжа си, и ще забременее от някой нов.

Съжалявам, но победата на Веселка е обида за всички интелигентни хора, които този сезон влязоха във Фермата. Не може да се толерира ограниченото мислене и възпроизвеждането без никаква мисъл, за сметка на интелигентността и амбицията. 100 000лв ще подобрят битовите условия и моментното състояние на семейството на Веселка, но след 1-2 години, няма да има и помен от тези пари, и тя нито ще ги е инвестирала правилно в бизнес, нито ще е заделила за бъдещето на децата си. Голяма част от тях ще бъдат изядени, изпити и изпушени. А в ръцете на един интелигентен човек, тези пари ще бъдат вложени в нещо и ще бъдат многократно умножени. Та в този смисъл, отговорете на въпроса, кой, от двата типажа, човек заслужава повече парите?

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 11:27 от Happy_mommy

# 1 495
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Хора, вижте на какво попаднах, Сами като млад https://youtu.be/7FUaDwxyVNo, чудех се какво е тренирал, за да е толкова добре физически, явно кик бокс, участвал е и в свободни боеве. Голям път е извървял от тогава, браво!

# 1 496
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Напускайте училище и раждайте на 15 г.После ще ви дадем помощи за отопление ,храна - топъл обяд ,после от червения кръст - 35 кг продукти.Като свърши едното майчинство раждате следващото и пак идват парички.Като се разболеят ги водите на лекар ,но не им купувате лекарствата да не сте луди да давате пари ,а изчаквате да се влошат и ги вземат да ги лекуват безплатно в болницата Това е схемата
Прости хора по-лесно се управляват, така че да - това е схемата.

# 1 497
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аз откакто имам фейсбук установих, че само съм мислела, че повечето хора са средно интелигентни, има малко много умни и малко прости. Оказва се, че 90% от популацията (не само у нас) е страшно елемтарна, без критично мислене, без елементарни познания, лесно манипулируема и безобрано използвана. Не знам на какво се дължи. Но води света към гибел. П. С. Иначе нямам против Веси да спечели, и да си харчи парите за каквото си ще, нейни са си. Все пак е по-трудно така, отколкото да тъека билетчета. Нейна си работа и дали ще се надскочи или ще си остане така. Неин е живота, изборите също.

# 1 498
  • Мнения: 1 056
Парите ги заслужава този, който спечели на финала. Това беше Веселка. Това е шоу за фермерски умения, не тест по интелигентност или обща култура. За претендиращите за висока култура има Стани богат например.

# 1 499
  • Мнения: 11 999
Happy mommy, чудесен пост! Това е и моето мнение. Обаче, ако го пуснеш във фейса, веднага ще ти кажат как си една злобна жена и завиждаш на едно достойно, клето момиче. Сега хвърлих едно око там. Пълен потрес.  Прост народ. Чалгата в мисленето е повсеместна.

Общи условия

Активация на акаунт