Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 792
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 2 925
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не ги искам и аз виповете...

Но най-вероятно ще гледам като мин.година, фермата на живо и после си пусках игрите на запис.

# 2 926
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 080
На мен лично ми е в пъти по-интересно да гледам непознати, неизвестни хора, отколкото т.нар. ВИП. Не разбирам как и от къде тръгна тази тенденция и се намести трайно в предаванията. Много досадно.

# 2 927
  • London
  • Мнения: 6 732
Вип, вип.... нека да е някой спортист пак като ще е вип, а не някакво недоразумение с джуки, тази сигурно филия не знае да си намаже те във ферма ще я вкарват. И ще е с поредното клише влизането ''Ама аз такова да докажа, че не всички силиконки и плейметки сме еди какви си....''. това е всеки път при влизането на всяка поредна патка от такъв род през годините.

# 2 928
  • София
  • Мнения: 11 569
Това го правят, защото явно се страхуват от рейтинга на Игрите на волята и решават да вкарат някой ''ВИП'' за да предизвикат повече интерес сред кибиците, но по този начин олекват в очите на истинските фенове като тук в тази тема визирайки всички вас.
Вкарват известни далеч преди Игри на волята и то по-големи звезди като Орлин Горанов, чието присъствие също беше тотално лишено от смисъл, имало е и тип миски като Божидара Бакалова и Гери Дончева. Жанета обаче ми е тотално безинтересна, да вкарат някой, който може да побеждава в битки, силен е, тренира.

Саня ми беше приятна миналата година, защото на нейн фон също изпъкнаха качествата на други като на Шопски, който не спря да се заяжда, а тя затвърди представата ми за нея, на отнесена, леко вятърничава, но добра, спокойна и възпитана.

# 2 929
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Тази Жанета ми е непозната, така че ще я приема като тунингована обикновена персона.



Шеф Илиян Кустев е поредният участник във Фермата. Готвил е на Тачър, Брад Пит и т.н. Много комуникативен изглежда. Поне ще са добре нахранени.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 09:25 от Miriel

# 2 930
  • Мнения: 8 762
Сутринта го гледах по тв,даде заявка за "брутално чувство за хумор" , да видим.
  Искам мотивирани за успех хора,не да слушам,че влизат не за парите,ами да покажат еди каво си.

# 2 931
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
аз искам повече обикновени хора , от село , от града , с различни умения и способности , известни можем да гледаме винаги -те освен да се излагат , друго не могат

# 2 932
  • London
  • Мнения: 6 732
Много дребничък ми се вижда този шеф.... усещам, че ще е зле на дуели. Мен в крайна сметка това ми е най-интересното и дали ще готви или пуска бъзици много, много не ме вълнува. 

# 2 933
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
То, ако ги изберат само да се представят добре на дуелите, да направят някакво силово състезание, не фермата. По-важно ми е цялостното им представяне, като присъствие, нагласи, характер, взаимоотношения с околните, справяне със задачите и кой колко може да научи от нещо, за което до сега и представа си е нямал.
Известните личности е хубаво да не са повече от един. До сега с вкарването на разни известни само с Дидо, Данчо Йовчев и Владо улучиха. Каролев щеше да ме откаже да гледам сезона, добре, че не беше участник, а Орлин Горанов беше напълно излишен, макар  и симпатичен.
На мен лично и тримата до тук споменати са ми напълно непознати

# 2 934
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Да, и аз ги възприемам като непознати. Не е като да са често на екрана. Сигурно един доста голям процент от гледащите ще бъдат като мен.

# 2 935
  • Мнения: 811
И аз не разбирам каква е идеята с набедени звезди във Фермата, а и принципно малко се дразня на такива duck face типове. Няма да ми пречи да гледам, разбира се. Жанета даже не знаех коя е, от тази тема разбрах за нея.

# 2 936
  • Мнения: 6 219
Тази година го обърнаха на вип ферма май.Поредната неизвестна "звезда".Защо въобще ги канят такива.Нито на арената ще ги бива,нито в селската работа.Мислех че след последния сезон няма как да е по зле,ама явно съм грешала.Сериозно се замислям,дали въобще да го гледам новия сезон.
https://www.marica.bg/lajfstajl/gadjeto-na-top-aktyor-vliza-vav-fermata/amp

# 2 937
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Сериозно са се насочили към обръщане на Биг брадър. Жалко за хубавото риалити. От сега виждам "рейтингите" как и това ще е "най-успешното" издание, а отива към по-лош сезон и от предишния. Както е тръгнало, ще е всичко друго, но не и фермата

# 2 938
  • London
  • Мнения: 6 732
Те има ли някога да са си признали за рейтинга, все е ''сега сме по-по-най'', кой ли им вярва.

# 2 939
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Рая Пеева - звезда ??
Топ актьор – Явор дрогата Бахаров ??
Кажи честно .. онова човече , дето се плеска по челото как ми липсва

Общи условия

Активация на акаунт