Всичко за всички марки гел лакове - 27

  • 24 234
  • 757
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 7 716
Неви Борн ми е рядка,URSUGAR пък е гъсталак Smiley
 Наде дръж Silcare на топло. Като го отворих първия път беше ужасен гъсталак,но като се темперира на стайна температура е с гъстотата на Алесандро.  Много ми харесва и дано му нацеля протокола. Алесандро ме разглези ужасно-признавам си. Въобще не внимавам като се лакирам с него и винаги ми се получава.

# 541
  • София
  • Мнения: 10 332
След душ и скариди, съм с два обелени палеца, никога повече Silcare The Garden of Colour Peel-Off Base!

# 542
  • Мнения: 13 947
Матов топ ползвам на Голдън Роуз, доволна съм.
Добре, че старите добри бази свършват бавно 😉

# 543
  • Paris, France
  • Мнения: 14 238
Неви Борн ми е рядка,URSUGAR пък е гъсталак Smiley

А какво ти пречи да е рядка? Тъкмо по-лесно се маха от четката. За моите малки пръстчета на краката е даже гъста, та махам всичко, лакирам двата големи нокътя и с остатъка мажа по другите.

Наде, това е УВ базата, така ли? Ултрабонд сложи ли?

амини, в предишен пост писа за фолиото върху ултрабонда, но не разбрах фолио ли нямаш или ултрабонд. Пооправи ли трайността? На Шилак ли се върна?

# 544
  • Мнения: 13 947
Невена фолио нямам, ултрабонди вече цели 3 😉
Основно ползвам топ на СНД, но базата им я пенсионирах, тя е и старичка вече.
В момента съм повече с обикновени лакове с УВ топ, че ми е някак по бързо и лесно. Много съм заета, а и в къщи ми стопяват лагерите.

# 545
  • София
  • Мнения: 10 332
Нев, да UV база. Ултрабонд от няколко лакирания не ползвам но този път сложих Semilac Free Acid Primer.

Поправих палците и още два нокътя слагайки Неесс базата, съхнеща на въздух, страхотна е, лесно и бързо нанасяне.

# 546
  • Мнения: 5 832
Нев, да UV база. Ултрабонд от няколко лакирания не ползвам но този път сложих Semilac Free Acid Primer.

Поправих палците и още два нокътя слагайки Неесс базата, съхнеща на въздух, страхотна е, лесно и бързо нанасяне.
Може ли снимка на базата на Neess?

# 547
  • Варна
  • Мнения: 7 716
Ох Над отчая ме Anguished.Щом на теб не ти държи значи да очаквам моите всичките да изпопадат тия дни. Другия вариант е да поръчвам буре рейнорс и да се връщам към добрите стари бомбета Smiley. С бомбе всичко си стои по местата.

# 548
  • Paris, France
  • Мнения: 14 238
амини, кой е УВ топа и може ли да се доставя до Франция? Отдавна търся такъв, от тези, дето се слагат на изсъхнал обикновен лак, пекат се и после могат да се махнат с лакочистител, без накисване. CND имаха такъв, но отдавна го няма, поне от 10-15 години. prinzesata похвали този на SNB. Донесоха ми 2, дъщеря ми ги нахвали на приятелки и изчезнаха и двата. Някоя пъпчива тухла се е обзавела с тях. Сега диването реве, а няма откъде да поръчам, не се доставят. Нещо подобно търся.

над, ами карай си със съхнещата на въздух тогава.

Ох Над отчая ме Anguished.Щом на теб не ти държи значи да очаквам моите всичките да изпопадат тия дни. Другия вариант е да поръчвам буре рейнорс и да се връщам към добрите стари бомбета Smiley. С бомбе всичко си стои по местата.

Е, чакай, де! Знаеш, че нещо, което седи до махане на моите нокти не седи на твоите и обратно. Това, че на над не и седи още не значи, че и на тебе няма да ти седи. А реинфорс имам 30мл буре и не оставам без него, но напоследък не слагам. Писна ми да нося по 2 седмици +. Седмица и махам.

Ох, ей сега натиснах копчето на миялната, влезе целия свободен край на палеца на дясната ръка и направо го клъцна до дъно. Ядосах се и натиснах пак със средния на лявата ръка и се счупи и той. А гел-лакът си седи, хаха.

# 549
# 550
  • Варна
  • Мнения: 7 716
Нев Heart аз рейнфорс си имам ама е малък шишак Smiley,а мразя да знам,че нещо което ползвам ми свършва. А за Silcare се оплаках преди Над,че днес оправях три нокътя-не ми се беше случвало отдавна такова чудо Rage.
 И това с Ултрабонд и всички салтанати както си му е реда.

# 551
  • Мнения: 13 947
Заповядай, знам че не обичаш марката, но аз съм доволна. Имам и на Перфект, но не съм го пробвала, изобщо задръстих се 😉
https://moria.bg/crystal-glaze-top-coat

# 552
  • Paris, France
  • Мнения: 14 238
Заповядай, знам че не обичаш марката, но аз съм доволна. Имам и на Перфект, но не съм го пробвала, изобщо задръстих се 😉
https://moria.bg/crystal-glaze-top-coat

Честно казано, на марки аз не робувам и ако даден продукт ми хареса си го купувам. Не марката, а трудното сваляне на гел-лаковете им не харесах и оттогава внимавам, хаха. Колко го печеш в лампата? 2 минутки?

Сега остава да намеря от къде мога да си го поръчам.

Благодаря много, че сподели.

принци, грабвай едно буре реинфорс, че на мене количеството в 8мл шише и за 2 маникюра едвам ми стига! В момента не нося повече от седмица. Писва ми цвета и искам нещо ново, та не се занимавам с реинфорса. Уам бам, ултрабонд, база, слой реинфорс като лак, тънко, цвят, цвят топ. Голям кеф е. Напоследък слагам ултрабонд, белеща се, реинфорс тънко, топ и отгоре лакирам с обикновен лак, че съм събрала няколко куфара, хахаха.

Извинявай, че не разбрах. Помислих, че Неессът се обелил и си сложила Силкеър и затова.

# 553
  • Мнения: 13 947
Невена, да, две минути пека, плюс е, че няма лепкав слой 😉

# 554
  • София
  • Мнения: 10 332
Абстрахирайте се от "цъфналите" благодарение на Silcare The Garden of Colour Peel-Off Base и гледайте цвета, който много ми хареса, Neess7428.


Със 7428, ми дойде и 7427, но ми е мноооооого близко до коледното 7425, такова червено слагам само през декември, ако някой го иска да пише на лично, новичко е, няма да го използвам. Снимка от нета.

Общи условия

Активация на акаунт