Всичко за всички марки гел лакове - 27

  • 24 217
  • 757
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 832
Момичета, имам ето тази лампа, 120 W
https://www.google.com/search?q=sun+x5+120w&client=ms-androi … rc=8oBpZxjT95x1qM
Това чудо само LED продукти ли пече, или и UV? Гледам бази, лакове, топ лакове и не смея да поръчам.

45 лампи вътре = максимум 45 вата. Това е Мерджана на лампите засега. Някъде послъгват и го пишат 80 вата, другаде направо се оливат и пишат 120. В предишен пост съм дала линк към същата, под 21 лева е в момента в алито.

Иди и изчети няколко пъти първия пост. Отговорено е подробно на всичките ти въпроси и има време за печене. Първоначално ще ти е като учебник по ядрена физика.
Прочела съм го преди да питам,  сега пак го прочетох, отговор на конкретния въпрос не намерих, може и аз нещо да пропускам. Проблемът е, че тази лампа някъде я пишат само LED, а другаде LED/UV и това ме обърква допълнително. Знам колко време трябва да се пече, но това не отговаря на въпроса ми може ли тази лампа да изпича UV лакове. Ще съм благодарна ако някоя от вас тук я ползва и ми даде конкретен отговор.

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 4 094
Здравейте на всички и успешна нова година.
За пореден път искам да споделя, че съм мног доволна от лаковете на Коди - повече от 30 дни не се отлепя никъде, ако не израства бързо спокойно може да стои и повече от месец.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 3 079
Попаднах на магазин на Kodi в Алиекспрес? Това official store ли е??
KODI GEL Store
https://a.aliexpress.com/L46HBwhw
Що за въпрос Simple Smile))))
Естествено, че не.
Над, и аз реших, че е по-скоро така, но все пак се учидвам, че Kodi, примерно, не реагират по някакъв начин... 1:1 са. За други марки все по някоя буквичка съм срещала променена, пък тук.. Например взех едни танцови маратонки от Али на дъщеря ми от official store на Sansha. Та явно има и такива. Да се чуди човек...

# 288
  • София
  • Мнения: 10 332
Попаднах на магазин на Kodi в Алиекспрес? Това official store ли е??
KODI GEL Store
https://a.aliexpress.com/L46HBwhw
Що за въпрос Simple Smile))))
Естествено, че не.
Над, и аз реших, че е по-скоро така, но все пак се учидвам, че Kodi, примерно, не реагират по някакъв начин... 1:1 са. За други марки все по някоя буквичка съм срещала променена, пък тук.. Например взех едни танцови маратонки от Али на дъщеря ми от official store на Sansha. Та явно има и такива. Да се чуди човек...
За продуктите които се произвеждат в Китай, на Али има доста магазини в които се продават оригинални стоки, но Коди е украински производител, няма производство в Китай.
Странно наистина, че не реагират  newsm78

# 289
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Хора, родих се! Случайно гледах в един клип за гумените печати, че по- лесно се работело с тях и си поръчах 1 такъв. Боже, колко лесно било! А аз се наказвах близо 2 години с този силиконовият печат на БП, с който някой път ми се получаваше, а някой път- не. И фолиото пробвах на педикюра си- не е лошо. Мда. Hug

# 290
  • Мнения: 5 832
Тези лакове как са като качество?
Скрит текст:

# 291
  • София
  • Мнения: 470
Здравейте отново! 😁
Да кажа, че нещо не съм очарована от лаковете на Блускай. Много рядки, светлите цветове задължително по 3 нанасяния и пак не ми харесва! 🙄 Свалянито беше добре!
По какъв начин, най-качествено, правите чертата на френски маникюр! Аз като много умна се засилих да го правя, като за първи път направо с четката на лака! 😆 Много съм смела! 😂 Не стана добре, разбира се!

 
Скрит текст:

# 292
  • София
  • Мнения: 10 332
Весела Коледа!

Вчера след цял ден готвене, успях и маникюр и педикюр да направя  Mr. Green



Червеният гел е от новите на Neess https://makeup.bg/search/?q=neess , уникален, с моето тънко лакиране, покрива от един слой  Mr. Green


Давам отчет, на маникюра на почти 2 седмици.


Топа на Гелиш, определено държи по-добре от Веналиса! Интересно, че ми се счупи леко нокътя на средния пръст от снимката, а гела стои непокътнат, без да е особено твърд, има Microcell, mat top, база Алесандро, 2 слоя цвят и един слой гелиш.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 15:17 от nad_tab

# 293
  • Варна
  • Мнения: 631
Tanch, светлината е в UV спектъра, а източника на излъчване е LED т.е светодиоди.
Или другояче казано, лампата полимеризира чрез диоди, излъчващи UV светлина.
Ще свърши работа, спокойно.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 3 079
На мен също, този лак на Neess ми е от най - държащите засега. А откъде се снабдявате регулярно с топ Gelish и базата Алесандро?

# 295
  • Мнения: 5 832
Tanch, светлината е в UV спектъра, а източника на излъчване е LED т.е светодиоди.
Или другояче казано, лампата полимеризира чрез диоди, излъчващи UV светлина.
Ще свърши работа, спокойно.
Много ти благодаря за ясния отговор!:hugs:

# 296
  • Мнения: 973
Здравейте,

Първо благодаря за изчерпателната информация.

А сега  ето каква я надробих:

- Купих си Сън1 от Али - сега виждам че има и по-нови , но ще карам с тази за начало
- От Коди си взех обезмаслител, ултрабонд , лак и топ и база в едно
- Правя всичко по инструкция , но лака се отлепва от цял нокът понякога дори на 2рия ден
- По принцип имам малка нокътна плоча и дори и обикновен лак ми се задържа 1-2
- Сега поръчах от Коди каучукова база и киселинен праймер - Това дали ще помогне?

Една приятелка ми подари нейна УВ лампа, но реших да взема комбинирана. И с двете лампи резултата е един и същ.

Със Сън1 пека по много - 1,2 минути на пласт и слагам много тънко, но пак не става. Съвети?

# 297
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
nad_tab кой номер беше този червен гел лак,много кофти снимки на цветовете в сайта,въобще не мога да се ориентирам.

# 298
  • Мнения: 4 872
Взех си каучукова база на Monasi. Много е гъста и трудна за нанасяне. Не съм сигурна, че ми харесва.

# 299
  • София
  • Мнения: 10 332
Момичета, представа си нямате колко съм бясна..... щерката реши, че не съм достатъчно добра за нея и отиде на маникюрист. Взели са и 70лв. и са я пуснали в този вид  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Дайте акъл, кой орган да сезирам, не смятам, че е редно това да им се размине!
Кръв, болка и кой знае какво още.
Ей това е салона https://www.facebook.com/pg/vlounge.bs/reviews/?ref=page_internal

А това са ноктите и след като аз съм ги правила.

Общи условия

Активация на акаунт