Различните възприятия при мъжете и жените

  • 7 474
  • 200
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 188
Можеш и ти да я свършиш тази задачка.Bowtie
А къде отиде "Не обичам да ме пипат" от няколко страници по-назад?

# 151
  • Мнения: X
Е ще ми е неприятно, ще се дърпам, ще се муся, после една седмица ще съм разстроен, ще си спомням дълго за тази случка с горчичвина, ама ще се жертвам за експеримента.

# 152
  • BG
  • Мнения: 893
Е да, то и от един път гей не се ставало, тъй че смело младежи. Не забравяйте, че бисексуалността дава двойни възможности, Братане. Пък и няма да се налага да се харчиш, защото ще си поделяте по мъжки всичко. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 153
  • Мнения: 553
Жената се е определила за еталон - щом тя не би, значи и друг няма да направи, ако не е поканен.
Такива не се трогват от въпроси за деца.
Не е единствената. Друг еталон пък смята, че след като на нея и се е случило, то непременно се случва на всички, включително и деца.
Коя е правата?

# 154
  • Мнения: 18 938
Жената се е определила за еталон - щом тя не би, значи и друг няма да направи, ако не е поканен.
Такива не се трогват от въпроси за деца.
Не е единствената. Друг еталон пък смята, че след като на нея и се е случило, то непременно се случва на всички, включително и деца.
Коя е правата?

Авторът на темата е този, който похотливо обяснява как повечето ученички били опипвани.

# 155
  • Мнения: 5 292
да не приложим малко емоционално джудо с разплакани деца Smile
Не се разбира точно какво имаш предвид. Че децата не плачат, ако ги опипват ли? Или че на децата това не се случва? Явно се, след като толкова голяма част от историите тук са се случили явно в училище. И кое точно е смешно, прощавай? Кой мислиш, че биха закачали непозволено повече - младо неопитнио красиво момиче или атрактивна печена жена на средна възраст? И на мен не ми се е случвало, но си давам сметка, че е въпрос на късмет. Няма значение дали е голяма драма или малка, не е позволено. Това би трябвало да стига като причина за един цивилизован човек.

# 156
  • София
  • Мнения: 24 839
bratan, новият ти подпис сцепва мрака! Sweat Smile

 В темата бях поставил въпроса за докосване от отсрещния пол. Обаче, като се замисля, има такива жени, че ще ми е по-малко кофти мъж да ме докосне, отколкото някоя от тях... Scream

Ми, ще покажеш скритата си женственост, няма лошо! Mr. Green
Само не мога да разбера, като подхвърляш как имало било жени, които са ти противни, не се ли сещаш, че и ти предизвикваш същите чувства у тях?

# 157
  • Мнения: 553
Надявам се Ли Лу да ме извини, защото ще направя аналогия с блъснати пешеходци на пешеходна пътека. Ужасно, недопустимо, но се случва, факт.
Е, кой е по-вероятно да бъде блъснат? Този, който се оглежда, или този, който не се оглежда?
И каква е ползата за блъснатия, ако всички са единодушни, че виновния шофьор е изверг и ще лежи в затвора?  След дъжд - качулка.
Аз уча децата си да не предизвикват съдбата, пресичайки с поглед, забит в телефона.

# 158
  • Мнения: 18 938
Ето момиче, което се е огледало на пешеходната пътека и е загинало - http://www.moreto.net/novini.php?n=159247

Пък вие обяснявайте на майката за статистиката.

# 159
  • Мнения: 9 152
Надявам се Ли Лу да ме извини, защото ще направя аналогия с блъснати пешеходци на пешеходна пътека. Ужасно, недопустимо, но се случва, факт.
Е, кой е по-вероятно да бъде блъснат? Този, който се оглежда, или този, който не се оглежда?
И каква е ползата за блъснатия, ако всички са единодушни, че виновния шофьор е изверг и ще лежи в затвора?  След дъжд - качулка.
Аз уча децата си да не предизвикват съдбата, пресичайки с поглед, забит в телефона.

Би ли ми обяснил, ако бях твоя дъщеря и ти разбереш, че един непознат ме е притиснал в трамвая в гръб, че друг ме е целунал по устните, че са ме нападнали неочаквано в засада на студетската алея, щеше ли да ми кажеш укорително, че си гледам в телефона ( то тогава нямаше мобилни телефони, ама да речем, че съм зяпала по птичките в небето) а не се пазя и не гледам кой се е скрил зад  всеки ъгъл и кой ще се нареди сред слизащите на спирката точно зад мен.
Пишете абсурдни неща! По - добре се молете да не се случва на дъщерите ви и съпругите ви, ако изобщо имате такива и ако изобщо са ви скъпи.

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 20:56 от Катерица

# 160
  • Мнения: 553
Добре де, вие сега отричате ли необходимостта човек да се учи на предпазливост и да внимава за себе си? Къде прочетохте да пиша, че ВСИЧКИ блъснати са пресичали невнимателно? Как на всеки ъгъл изскачат изнасилвачи??? В какъв свят живеете вие, бе хора?
Катерица пък ще ме умори с това молене. На кого да се молим? То ако ставаше с молитви, щяхме да живеем в прекрасен, нов свят. Ама риска е да се окаже тоя на Олдъс Хъксли и пак да не ви хареса.

# 161
  • Мнения: 18 938
Само ако си с мозъчно възпаление можеш да направиш извод, че някой отрича предпазливостта.

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Жената се е определила за еталон - щом тя не би, значи и друг няма да направи, ако не е поканен.
Такива не се трогват от въпроси за деца.
Не е единствената. Друг еталон пък смята, че след като на нея и се е случило, то непременно се случва на всички, включително и деца.
Коя е правата?

Авторът на темата е този, който похотливо обяснява как повечето ученички били опипвани.
Похотливи са единствено:
1. Твоето изразяване горе.
2. Някои от синовете на майките тук, които обарват момичетата в училище.
3. Някои от дъщерите на майките тук, които с усмивка и съвсем трезво подканват да бъдат обарвани (обаче не разрешават същото на други от съучениците си, които не харесват физически).

# 163
  • Мнения: X
Само ако си с мозъчно възпаление можеш да направиш извод, че някой отрича предпазливостта.

Разбира се, че масово се отрича предпазливостта.
Не в тази тема, но ето тук за справка: https://www.bg-mamma.com/?topic=1113597.msg39471465#msg39471465
Твърдеше се, че една жена можела да ходи както си иска облечена през негърското гето след полунощ, защото ако я изнасилили утрепките там, било незаконно и щели да лежат в затвора Grinning

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 21:26 от Анонимен

# 164
  • Мнения: 553
Само ако си с мозъчно възпаление можеш да направиш извод, че някой отрича предпазливостта.

Не съм лекар, не съм компетентен по диагностика на мозъчни възпаления. Ще кажа обаче, че само че крайно ограничен интелектуално човек ще се опитва да твърди как след като имало оглеждащи се, блъснати на пешеходна пътека, значи и да се оглеждаш или не - все едно. Или - по аналогията - жена ли си, каквото и поведение да имаш, все лошите мъже ще те насилват.
Ми дай да го ударим на молитви, нали това писах в предния пост.

Общи условия

Активация на акаунт