Различните възприятия при мъжете и жените

  • 7 464
  • 200
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
Имам усещането, че някои са преживели по-тежки травми, щото не са били обарвани, а други, щото не са ги канили да обарват.
Някои момчета в училище си имахме приятелки и едно, че не ни е било да обарваме като обарвачите, и второ, че нещата опират и до (само)възпитание и уважително отношение към момичетата. Simple Smile
Всяко твое включване говори, не, крещи противното.  Не се чувствай длъжен да ме цитираш и отговаряш.  Не ме интересува.

# 181
  • София
  • Мнения: 17 596

Доста често съм ползвала / ползвам мъжки тоалетни.
Ми... пред женските винаги има огромна опашка, а мъжките често са напълно празни...  Embarassed

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Скрит текст:
Имам усещането, че някои са преживели по-тежки травми, щото не са били обарвани, а други, щото не са ги канили да обарват.
Някои момчета в училище си имахме приятелки и едно, че не ни е било да обарваме като обарвачите, и второ, че нещата опират и до (само)възпитание и уважително отношение към момичетата. Simple Smile
Всяко твое включване говори, не, крещи противното.  Не се чувствай длъжен да ме цитираш и отговаряш.  Не ме интересува.
Като вкарвате развинтеното си въображение в действие и отправяте пълни глупости по мой адрес, много ясно, че ще ви опровергавам с истината! Smiley

# 183
  • Мнения: 1 770
Мен в градския не смеят да ме пипат...



Други си го търсят:


А пък тези,които не искат да ги пипат си имат начини да се пазят  😉:

# 184
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
Скрит текст:
Имам усещането, че някои са преживели по-тежки травми, щото не са били обарвани, а други, щото не са ги канили да обарват.
Някои момчета в училище си имахме приятелки и едно, че не ни е било да обарваме като обарвачите, и второ, че нещата опират и до (само)възпитание и уважително отношение към момичетата. Simple Smile
Всяко твое включване говори, не, крещи противното.  Не се чувствай длъжен да ме цитираш и отговаряш.  Не ме интересува.
Като вкарвате развинтеното си въображение в действие и отправяте пълни глупости по мой адрес, много ясно, че ще ви опровергавам с истината! Smiley
Ааа, убедена съм, че това е истината. В интернет истината не може да бъде друга.

# 185
  • София
  • Мнения: 24 839
Мен в градския не смеят да ме пипат...



Други си го търсят:


А пък тези,които не искат да ги пипат си имат начини да се пазят  😉:


Забавно, но пак не става. Няма начин да не можеш да разбереш за какво иде реч, освен ако не искаш да демонстрираш някакво свое качество, което те прави единствената в света........ Mr. Green

# 186
  • София
  • Мнения: 35 332
С прискърбие и неудоволствие си прибирам ръцете. Няма да пипам повече, обещавам. :/

# 187
  • Мнения: 1 770
absurT, всеки сам по себе си е уникален със своята индивидуалност. Сигурна съм, че и ти смяташ, че си различна от другите по някакъв начин. Дори самото чувство ни прави единствени. Би било тъжно всички да сме еднакви. Тогава всеки можеше да е наша половинка! 🙂

# 188
  • Мнения: X
Ето някакво заснето опипване в градския: https://blitz.bg/obshtestvo/stolitsa/potres-tsiganin-masturbira- … 8_news715589.html

Разбира се, мъжът е орк и не е кой знае какво скандално, но все пак...

# 189
  • София
  • Мнения: 35 332
Ето някакво заснето опипване в градския: https://blitz.bg/obshtestvo/stolitsa/potres-tsiganin-masturbira- … 8_news715589.html

Разбира се, мъжът е орк и не е кой знае какво скандално, но все пак...
Братане, 98- ма,  не си се возил в 280.
Такива неща съм видяла, къде усетила....

# 190
  • Мнения: X
Сякаш с доволна носталгия си припомняш..Smile Yum

# 191
  • София
  • Мнения: 35 332
Сякаш с доволна носталгия си припомняш..Smile Yum
Уф, не! Била съм баси чикито, и глупава и свенлива, но пък съм отвръщала подобаващо. Моята дружка един път се озова с еякулат на дънките. ИУ ИУ .

# 192
  • Мнения: 18 404
Добре съм аз - само портфейла ми откраднаха (тогава и там). Joy

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Пресен пример от тази сутрин в "Лидъл". Връщам една прахосмукачка на касата и момчето там ме попита защо не ми е харесала. Отговарям му, че засмукващата сила не е достатъчно голяма. И една мацка на две места по-назад на опашката веднага избухна в смях. Еми, това е то - има хора, които не са на "ти" с техническите наименования и възприемат нещата различно. Thinking

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 22 дек 2019, 16:35 от Дяволитка

# 194
  • София
  • Мнения: 35 332
Мислиш, че не е технически грамотна и се смее заради това? Нелепо.
Ти, като си грамотен, не предвиди ли мощността преди покупката?

Общи условия

Активация на акаунт