Чорапените чудовища и други бедствия :)

  • 10 063
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 285
За тайно място - миялната върши чудесна работа. Преди години, като спазвах Дюкан си криех там колата лайт. Ако беше на видно място се изпиваше, там никой не можа да я открие.

Веднага открадвам идеята за миялната, никой освен мен не бърка в нея.

# 61
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Или пералнята Joy

# 62
  • Мнения: 108
Това чорапеното живее в пералнята. Ама и децата му помагат - като слагат чорапите за пране, ако някой е скъсан, директно хвърлят и ешчето му си остава сиротно. А аз прибирам по торби с надеждата някой ден да се намерят всички загубени. Но малкият син го наигра много отдавна чорапеното чудовище - хваща кои да са двама самотници и ги обвързва завинаги... или поне до следващото пране.
И тайната на изчезващите лъжички и вилички е открита - папкат синковците кисело мляко, кремчета, каква да е храна от кутии за еднократно ползване и после ми спестяват миенето.
А като остана без ластици, отивам в скривалището на мъркащото чудовище и си взимам колкото ми душа поискам.

# 63
  • Мнения: 13 769
Малко не по темата, но тъй като няколко пъти се спомена въпросното чудовище Simple Smile
Скрит текст:
Излизай от ваната Joy

# 64
  • Мнения: 66
Гинко Билоба решава всички проблеми Simple Smile

# 65
  • Мнения: 107
Решението е да носим чорапогашници а иначе мойте се крият зад парното

# 66
  • Мнения: 31 719
Много се дразня като ми изчезне чорапче.
А няма къде да е. Просто няма. Дори и да не е пуснато с тази пералня, то в следващата трябва да бъде.
Само един кош имам.

# 67
  • Мнения: 28 493
И у нас живее тази гад....но напада само ММ! Аз винаги си намирам ешът на чорапите, а той има цяло чекмедже със самотни чорапи...някои седят от 2-3 години и му казвам да ги изхвърли, защото няма шанс вече да изкочат!
Тук във форума ми подсказаха решение за това - купуват се само един цвят чорапи и един и същи модел, така и някой да изчезне след време пак ще стане чифт! Вчера купувахме чорапи и му забраних да купува различни... hahaha hahaha hahaha

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Много се дразня като ми изчезне чорапче.
А няма къде да е. Просто няма. Дори и да не е пуснато с тази пералня, то в следващата трябва да бъде.
Само един кош имам.

При мен прането се събира в килера, два кръгли легена един в друг, сложени в дълбок правоъгълен и до това кофа, за дрехите на детето. Е да ама ние просто ги мятаме, уж в горния леген или в кофата, ама точно ги мятаме, дори без да светнем лампата и те се изхитряваха да падат я извън кръглите легени, я извън правоъгълния или извън кофата ... абе мотаеха се навсякъде по пода. Но бързо им научих скривалищата  и ги намирам, та скоро не ми се е губил никой.

# 69
  • Мнения: 31 719
Ама те просто липсват. Не ми е ясно къде може да са. Освен в друго измерение Joy

# 70
  • Мнения: 13 285
Не помага гинко билобата, колко чай съм изпила.

# 71
  • Мнения: 28 493
Ние пък имаме 2 коша, в нашата стая и тази на детето...не разбирам къде изчезват тези пусти чорапи!?Joy

# 72
  • Мнения: 4 518
Чорапено чудовище няма вкъщи, явно всички са на стаж при вас, но пък финансовото чудовище вкъщи е на много високо ниво. Взимаме заплати, средни към горни за страната, и след седмица чудовището е опаткало всичко, само за ядене има. Как става, не разбирам. А аз съм такава скръндза, че хвана ли го, голям бой ще изяде!!! А сега преди празниците работи на бързи обороти, явно купува подаръци на вашите чорапени чудовища.
П.С.: онзи ден купувам три чифта чорапи, подарък за колега и една картонена кутия, в която да сложа чорапите. Сметката беше малко под 60лв. Бях много изненадана, защото изобщо не погледнах...колко пък да струват два чорапа. Изобщо не очаквах два чорапа да струват 20лв. Златни са тези чорапи, така че слагайте проследяващи устройства.

# 73
  • Мнения: 2 046
И ние си отглеждаме чорапено чудовище Simple Smile Особено са му вкусни на ММ чорапите.

Но имам и едно, дето ми крие очилата, точно когато най-много бързам и ме чакат. На всичкото отгоре явно им слага шапка невидимка, та ги гледам и не ги забелязвам...И колкото повече ги търся, толкова повече не виждам..Ама не само тях, диоптъра ми скача тройно и чак като ги намеря се връща до нормалния Simple Smile

Смях се с глас на разказа за боксерките на съпруга на ЧекПлийз...Все едно аз съм го писала. ММ прави същия номер след фитнес, но си ги оставял на закачалката. Та чак в края на седмицата му направило впечатление окичената като коледно дърво закачалка с боксерки, поне си ги взел накуп Simple Smile

# 74
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Чорапи ми изчезват завинаги. Минах на варианта в къщи да нося различни. Лъжичките , ако търся упорито, ги намирам. Но виж химикалите....много ги яде!

Общи условия

Активация на акаунт