Отговори
# 195
  • Мнения: 6 390
Привет банда
Татянка добре се завърнала  Hug Hug Hug
Малката буболечка в подписа ти много сладка и пораснала  Flutter Hug

Карлиус
еее вие сте супер  Party ама тати не ви ли се сърди като сте толкова често и дълго в бг  newsm78 Grinning
а за рамките на снимките виж

Name: TRACEY GRAY
S/N: GXK5T8-QV772A-6YF9KB-JB9N0P-VYNWM4-DZJC64


този сериен номер е за версията 1.2. на frameshow
тук

Като се разархивира файла се кликва на FrameShow v1.2.100.exe и се инсталира програмата. При поискваме на регистрация се пействат name i серийния номер.
Има и една друга папка тук Frames extras. Отворя се и се кликва на FramePack1,FramePack2 и FramePack3. В папка New има още рамки за програмата. Инсталират се като се копират в папката,съответстваща на тяхната категория.Примерно тук \Program Files\FrameShow\Repository\Cat_3\Subcat_3 се съхраняват сватбените рамки.  Нужно е малко проучване на програмата.Simple Smile А нови рамки могат да се свалят и от сайта на програмата
Примерно тук са сватбените
http://www.frameshow.com/gallery.php?cat_id=3&subcat_id=3&src=fs
Рамката се сваля или директно в съответната папка или после се пренася там.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116577.msg2128332#msg2128332

# 196
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, бърборани  Hug
Снощи тъкмо ви из4етох и  реших да пи6а, когато Смърфа се събуди в полунощ да реве-пове4е от половин 4ас, никне му мъдрец  Tired
Пепи, успех днес на изпита  Peace
Татянка, добре дошла и целуни Миленка  Heart Eyes
Мамо Б, хубави снимки  Hug
Майка, дано Томи  бързо оздравява  Praynig
Калида, Тони се вижда всеки ден с папа по Скайпа  Party
Ели, голяма лиубов4ийка си има6  Laughing
Мария, леко раждане на лъв4ето  Hug
Макдирок, целувки на 4аровницата ти  Heart Eyes
Карилиус, много сте раннобудни  Flutter
Звезди, 4естит рожден ден на патерици на твоята половинка   bouquet
Дидка, браво за плановете, вси4ко е под контрол, нали  Grinning
Амей, цунки за шоколад4о  Hug
Кате, поздрави на разбойниците  Party
Талидан, дано се успокоят нещата при вас  Praynig
Дано не съм пропуснала някой  Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 11 329

Кате, каква е тази "бабешка тема", за която говориш?!   newsm78 А ваканцията на бандитите колко време е?

Това ебабешката тема в Клюкарника.

Калида, ние миналата година изкопахме двора, за да инсталираме резервоара. Голямо пестене пада - ползваме водата за тоалетната, за пране и за поливане. Ама тая суша ни изяде главите  Joy. От поливане по двора водата свърши - обаче ние сме с най-свежата и зелена градинка в околността Mr. Green

Татяна, добре се завърнала! Малката е станала голяма сладурка!

Ели, благодарско за програмата. Ей сега ще я разцъкам.

Спорен ден на всички!

# 198
  • Мнения: 5 183
Цитат на: mama B link=topic=116201.msg2128074#msg2128074
[color=teal
МайчЕ[/color], колко време го пихте АБ? И каква е каШлицата? по кое време? темп. има ли? а нослето тече ли?

АБ пихме 7 дни. Свършихме го в4ера. Кашля от понеделник /след уикенд на забавления с тати  Thinking/. Гледам снимките - доста леко е бил обле4ен и са били все навън...  Няма температура, нослето му не те4е. Само кашлица - такава една влажна, като хрипове. Предимно сутрин, ама той цял ден не е с мен, може и през деня да кашля ... Кажи сега... А ли4ната да си гледа работата. Няма само по доктори да го мъкна, писна ми! Дали трябва да му взимам някакъв сироп за кашлица?  newsm78
А Гого отсега знае как да си избира другар в живота - не само на външен вид, а душата е важна!  Hug КОга то4но си идва той?

Ехей, Звезди4ке, много романтика, много нещо. Вие май меден месец карате. Да не би да ни зиненадаш с някоя новина в близките месеци?!   bouquet

Татянка, добре си се завърнала. Разказвай!

Кате, отивам да гледам "бабешката тема".







Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 15:48 от Maika

# 199
  • Мнения: 5 476
Здравейте и от мен.

Дидка тук съм  Hug ,но нали съм с бавния нет и  все по-рядко влизам...
много неща ми се събраха..не е лесно да си господарка на 2 къщи.Голямо чистене  Wink ..днес си чистих моя апартамент,но в тази жега не ми се носеше и лаптопа натам.
Ходих на фризьор и се подстригах малко по-късо (до раменете)направо ми олекна на главата.
И това е...

Лек ден на всички!  Hug
Само да кажа на мама Б ,че е страхотна!  Heart Eyes

   bouquet

# 200
  • Мнения: 7 605
СвърШих по рано и сядам да ви пиШа, вижте само колко съм послуШна  Mr. Green 

Мариякара, хи4 не ти zавиждам с корема в тая жега. То и в Германия не е студено, но тук температурите са много по поносими отколкото във Франция. Там направо не се диШа  Sad

Та какво да кажа аz, свъШи Францията zа нас, окон4ателно. Във вторник дойде камиона и натовари вси4ките ни мебели и върнахме жилиЩето. Играха ни много гаден номер, уж тъй не било на ред, онова не било както преди, та кауциона със сигурност няма да го видим пове4е, а бяха 2500 ?  Sad  Много zли хора има.....  Cry 

Ина4е ние сме добре, но много иzморени от преместването. Ще трябва малко време докато влиzаме в релси. Миленка е пуШка  Grinning  ве4е много добре хваЩа предмети и се zабавлява с активната гимнастика, говори доста (на кого ли се е метнала?  newsm78  Mr. Green ), спи по добре (ляга между 8 и 9) и се опитва да се иzправи в седнало положение и да пълzи  Shocked  Много е жилава. А снимката е от преди един месец, трябва да ка4а една актуална  Wink

Майка, дано на Томи да му мине каШлицата скоро  Praynig

# 201
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и сърдечни привети и от нас, Момичета!

Татянка, добре се завърнала сред нас! Целувки за малкото Ти жилаво буболече- Миленката! И наистина трябва да актуализираш снимчицата, бебка сигурно расте с дни пред погледа Ти. А Сашко как е на новата работа? Hug

Сега остава и Маймунката да се включи, и групичката ще е пълна. Но тоз проблемен кабел за лаптопа и разказа играта. Може би вече и прощъпулник на Иваната са направили в БГ? Hug

Пепеляшке, най- вероятно си го взела вече тоз последен изпит, сигурни сме в това, само чакаме от Теб потвърждение, и от утре си сред нас, нали?! Hug

Тали Дан, много кураж и късмет Ви желая.  HugИ дано и днес намериш сили и желание да се включиш при нас, ако не, важното е че ни четеш поне, това ние достатъчно. Peace

Мариакара, и днес си сред нас, леко и безпроблемно финиширане Ти желая. Целувки за Яна, поздрави за баба, а на Теб пълна почивка. Hug

Мистик, къде се загуби, потайна Приятелко? Целувки за Лени и поздрави за по- добрата Ти половинка. Hug

Мамо Б, а майчето Ти нали няма да й е за първи път сега да идва при Теб в Финландия? За колко време ще си имаш помощ до себе си? Hug

Майка, а нямахте ли и една друга приятелка на Томасчо, с която си правехте срещи с Майчето й в един от МОЛ-вете, а и другото симпатичното момиченце с красивите очи от смесеният брак? Не бъди такава скромна, и Хитрушкото има доста обожателки, но на коя ще се спре сега е въпроса? Hug Какво ще кажеш за "писателската темичка" на нашата Вълшебница, съвсем не е бабешка, нали, а по- скоро емоционална, мечтателна и творчека?! Hug

Звездице, дано да сте изкарали поредният романтичен почивен ден. Благодаря за страхотните плодове, все пак винаги намираш време и за нас, благодаря Ти! Hug

Джорджа, вече го намразих тоз dial up, защото все по- рядко имаш възможност да си сред нас. А като започне и местенето съвсем ще се загубиш. Много ще ни липсваш, патологична Романтичке! Hug

...обаче ние сме с най-свежата и зелена градинка в околността ...
El lucero del alba , ще бъде ли нахално, ако Те помоля като имаш възможност да ни я покажеш, таз Ваша градинка? newsm78

Дидолинке, как мина вчера РД? Игра ли си Викича с каката? Hug

Амейка, пребори ли се със снимките? Hug

Карилиус, целувки за малкото Ти БТР- че и поздрави за старата и младата Ви баба. Hug

Мамо Щтрумпф, а до морето смятате ли да стигнете? Започна ли да Ти липсва вече Ваний? Hug

...кафето с Шефката мина добре ( смея ли да кажа друго...)...
Бон жур, и на Теб, МакДиРок-че, на нас можеш да кажеш всичко, нали сме си приятелки, макар и виртуални. Кога Ви се връща Татито от командировката? Hug

Елито, поздравление за новото Ти Рамково откритие. Много неуморна и търсеща натура си, миг спокойствие нямаш. Целувки за Бадемчето Ти. Heart Eyes

Наничка, не ни забравяй покрай откритието на Фотошопа и неговите огромни възможности, моля?! Hug

Етка, как реши проблема с плащането на сметките, докато си в БГ? Целувки за Никата! Hug

Свети, поздрави и на Теб, Филип и едно погалване на Манзана! Hug

Хубав и приятен остатък от деня Ви желая! Hug

# 202
  • Мнения: 11 329
Калида, заповядай на разходка у нас Hug

# 203
  • Мнения: 211
Здравейте! Влизам тук с молба ако някой има изпитана рецепта за правене на хляб (2lb) в машина за хляб да ми я прати на ЛС.  Прочетох някои теми в готварския, но пиша тук, защото мерките в БГ са други. Опитах няколко пъти по рецепта в книжката, изпълних я точно, хлябът не е лош, но не е това, което трябва да е.

# 204
  • Мнения: 5 476
Калида и аз съм го намразила  Twisted Evil ..чакам по 15 мин да ми зареди страница..да не говорим ,че като почна да пиша отговор и докато го публикувам,то хората изписали поне по още 2-3.. Crazy
  Ама какво да се прави!
Не ще да се захлажда при нас и това е!
Така,че съм в командировка при свеки!  Rolling Eyes

Лека вечер на всички!  Hug

# 205
  • Мнения: 11 329
Коктеил, пусни на търсачката да видиш, мисля, че имаше тук тема за машина за хляб и разменени рецепти не само за хляб
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=55456.0
http://www.razzledazzlerecipes.com/bread-machine-recipes/index.htm

# 206
  • Германия
  • Мнения: 8 107
минаааааааааааааааааааааа свърши се!
Написах си прилежно по всеки въпрос по нещо, при всички положения ще ми стигнат точките за да съм го взела.
Такова главоболие ме тресеше след това, че се наложи да се успокоявам със сладолед  Party
Сега остават 2 малки изпитчета по медиийно право и ще ми отдъхне мозъка поне за малко  Sunglasses
Благодарско ви за стисканите палци!  bouquet  bouquet  bouquet

# 207
  • Мнения: 1 110
Честито Пепи!!!!!!!!!! Hug Hug Hug

И за другите 2 ще стискаме. Като каква ще се дипломираш?

# 208
  • Мнения: 1 017
ЛЕле, МайчЕ, ти сигурно си си легнала вечЕ  Confused
Ами така отдалечЕ ми е много отговорно и трудно да кажа...Мойе и да няма връзка с уШната инфекция. Ако изобЩо не е каШлял преди (по  време на уШната инфекция), най вероятно е неЩо допълнително  Confused Ако каШлицата действително е само сутрин, много често при мъниците е от стичАне на задни секрети (заден ринит се казва). Т.е имат задна хрема, ти сополи не виждаШ но секрета си е там, отзад...В такъв случАй, е възможно да има връзка с уШите (дали ме разбираШ?????) , понеже ги има тези каналчЕта, които свързват уШите и носоглътката. Вкратце: мен ако питаШ, отиди при съЩата лекарка, която ви изписа АБ за уШите. Възможно е да е имало мъничко огниЩе, от което секрета да изтича сега и Томи да го изкаШля. НиЩо страШно, но ако е все оЩе активно Ще е добре да продължите с АБ оЩе мъничКо...От друга страна ако е просто насложена настинка от почивните дни, Ще трябва да се попазите повечЕ, за да не ви повтори. Онази инфеклция, от която се измъкнахте тъкмо не беШе от най леките...Та затова аз бих отиШла на доктор, да види гърло, нос, и уШите пак.

Моля те, пиШи на лични, ако има неЩо друго, чЕ ЩЕ ви мисля сега  Tired Hug

МомичЕта, гуШвам ви всички  Hug Hug Hug
Хубава веÈр, сутрин, следобед...изобЩо, много усмивки и хубави емоции  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 209
  • Германия
  • Мнения: 8 107
...Като каква ще се дипломираш?
Ъгхххх  newsm78 не знам как се казва точно на български
значи това, което уча е приложни медийни науки и накрая ще съм медиолог??!? Ха сега де!? Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт