Отговори
# 210
  • Мнения: 1 526
ЕЕЕЕ  #Crazy
До сега не ми се беше случвало- писах, писах... изчезна...

Здравейте, момичета!
Исках да благодаря на всички за подкрепата!   bouquet
А специално за Дидонката и всички романтични души- телавивски Залез:


# 211
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Ох колко романтично и размечтаващо...

# 212
  • Мнения: 6 390
Пепе
браво на тебе   bouquet
ама много дълги тези сесии при вас  ooooh! я гледай, лятото мина  Crazy Laughing
Сега как планирате почивката  Party
Само неразбрах какво означава че ще си
Цитат
приложни медийни науки и накрая ще съм медиолог
с какво значи ще се занимаваш  newsm78

Tali Dan  Party Party Party
лелеллееее супер   bouquet ти ли ги снима  Grinning

Емката ми напика дивана  Shocked ooooh! и сега съм го разглобила максимално и го пера  ooooh! Crazy Хайде до скоро  Crazy

# 213
  • Мнения: 7 430
Здравейте! Влизам тук с молба ако някой има изпитана рецепта за правене на хляб (2lb) в машина за хляб да ми я прати на ЛС.  Прочетох някои теми в готварския, но пиша тук, защото мерките в БГ са други. Опитах няколко пъти по рецепта в книжката, изпълних я точно, хлябът не е лош, но не е това, което трябва да е.

Имаш ли мерилки newsm78

Страшна е Емката - да я нацелуваш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тали, благодаря ти - разкошни и емоционално романтични са  bouquet

# 214
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Ели, не знам душа, така или иначе имам поне година до завършването и имам време да мисля дали да се хвърля в медиите или в друга посока. Това и е хубавото (а може би и лошото) на специалността, че има доста възможности. Поживем, увидим  Wink

Евала на Емката, на един акъл са с Мартин, той вчера "поля" килима 2 пъти Tired

# 215
  • Мнения: 7 430
Честито Пепитка   bouquet медитирачка ли ще ставаш Wink

# 216
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Честито Пепитка   bouquet медитирачка ли ще ставаш Wink
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
хареса миииииииииииииииииииииииииииии
хахахахахах добре, че не събудих малкото от толкова смях тук
страхотна думичка
 newsm10   love001

# 217
  • Мнения: 6 390
Ели, не знам душа, така или иначе имам поне година до завършването и имам време да мисля дали да се хвърля в медиите или в друга посока. Това и е хубавото (а може би и лошото) на специалността, че има доста възможности. Поживем, увидим  Wink

Евала на Емката, на един акъл са с Мартин, той вчера "поля" килима 2 пъти Tired
Хехеххехе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ама у нас килимите вече мухъл хванаха бе Пепи  ooooh! Crazy Laughing
То куче да имахме, щеше да е разбрало каква е задачката... ама на Емката само на теория е много силна  Close Laughing всичко ще ти обясни - бла - бла- бла- бла и сочи и показва гърнето, и ме гледа сериозно и ми обяснява как следващия път да, точно там ще пикае ... и не и не и не  Crazy
Практиката й много куца  Close Laughing
По сто пъти на ден питам Има ли пики пики -и тя се нерви всеки път като я питам  Whistling Laughing Laughing
Но казва вече пики пики бла-бла-бла  Crazy Laughing
Ама надеждата умира последна, нали знаеш  Crazy обаче това с дивана ме тушира  Close
Вече обедния сън го спи без памперс, но като стане е много важно кой кого ще прецака  Crazy Laughing само за миг невнимание от моя страна, и е готова работата  Tired Mr. Green
Ужас не ... ами голям ужас  ooooh! Crazy
Тази седмица всеки ден ми повтаря разни думи, и вика на всеки който види  АХОЙ  Crazy Laughing

# 218
  • Германия
  • Мнения: 8 104
......
Тази седмица всеки ден ми повтаря разни думи, и вика на всеки който види  АХОЙ  Crazy Laughing
Ееее сладурка! Ама поне я разбират хората, като им каже "Ахой", а на Мартин само аз му разбирам кога за какво иде реч. Той не че говори нещо смислено де...татье е багер, тита е часовник, аво е браво (това след като е пишкал в гърнето и сам си се хвали) Crazy

# 219
  • Мнения: 2 959
...заповядай на ....разходка у нас ...!..
El lucero del alba , благодаря за разходката и хубавите изгледи. Така ми е домъчняло за нашата къща и градина. А при Теб градинарството Ти е хоби от БГ или придобито по немските земи? А какво е червеното дръвче? Hug

Джорджа, честита Ти нова прическа! Ще посрещаш Мама, Тати и щерката с нов облик, а?! Hug

Тали Дан, благодарим за разкошните залези. Красиво и романтично е по Вашият край, като изключим всичкото друго напрежение, разбира се. Hug

Пепеляшке, честито за изпита. Дано така добре да ги вземаш и другата година. Hug

Ели, и ние сме на същото положение с гърнето, само теоретици сме засега. Казваме, ама след свършване на работата. Леко пране на дивана! Hug

# 220
  • Мнения: 5 183
Е, Калида, накараме да се замисля на тема гаджета, ама наистина наш ТомаЗО има абсолютно еднакво отношение към моми4ета и мом4ета. Види ли девойка - радва се, 4е си има партньор за игра. Не налита да гушка и целува и никога не го е правил, з аразлика от някои моми ... ех, тези жени !!!  Flutter Heart Eyes Crazy
А за т.нар. "бабешка" тема си права. Страхотна е!

Боби, благодаря. Ще ти изпратя ЛС. Не изглежда да е нещо сериозно.

Кате, самопоканих се и аз покрай Калида у вас и ми хареса, да ти кажа!   bouquet

Пепе, браво!!! Но аз си мислих, 4е след този изпит щше се отдадеш на заслужена по4ивка, а то имало още...няма ли край?!  newsm78

Тали, супер залези!!!

Ели, това с прането на дивана ... кофти работа... И Томи така маркираше територии, но в общи линии бързо "влезе в 4ас", може би защото сравнително късно запо4нахме т.нар. тоалеттренинг.





# 221
  • Мнения: 5 476

 Wink какъв кеф,днес закуската от мен!  Hug



Добро утро ,момичета!

Приятен петък на всички!

  bouquet

# 222
  • Мнения: 1 017
Добро утро, слънчЕвки  Hug

чЕстито Пепе  Hug И аз такива специалности обичам, мулти... Party НЕ като моята, навсякъде се чуствам не във водите си (освен със слуШАлка  Wink)...

Джорджи, чЕстита прическа, и благодаря за закуската  Hug Ако знаеШ как ми липсва такъв изглед тази година (няма моренце  Sad)

Тали, прекрасни снимки. И аз обожавам залезите като Дидонка...И изгревите (ако ги дочАкам де... Grinning) Помня един, запечатан просто в съзнанието ми, от Ст КАтерина пьланината в Синай (Египет)...НЕвероятно беШе...

МайчЕ, и аз ти писах на личНи  Hug  bouquet Hug

Ели, аз имам превод в ефир на "бла бла" и сочЕне на гърне..."забрави го това гърне, следваЩия път пак няма да седна там"  Laughing
чАкай да ти дам една идейка (Щото с Гого това вървеШе) Слагах го на истинската, голяма тоалетна, държах го, и той много горд разбираШе за какво става дума  Flutter (не помня колко беШе малък де...ама малък достатъчно за да не може изобЩо да се задържи там) А иначЕ баба му се справи с поставянето на основите...И друго знам, ако се нерви на напомнянето, остави я за малко, не и реагирай като направи белята. Знам чЕ не трябва да се настоява с тази тема, чЕ намразят ли го навика, дълго време им трябва да ги "вкараШ в релси"  Wink

Кари, голямо пътуване Ще бъде...Ама ако това е алтернатива, за да можеШ да си си по чЕсто в къЩи (Бг), заЩо не... Heart Eyes  bouquet

МомичЕта мили, прибавям от зеления чАй, и палачинки към романтичната закуска от Джорджи  Flutter Правих вчЕра, за да ги нося днес на гости  Hug Поканена съм при колега, който живее с жена си на собствен остров, със собствено мостчЕ до острова...Прекрасно е. Имат си голяма сауна отвън, и до нея закрепено едно помеЩение, което миналата година с жена му преоустроиха в паб (англ. кръчма) Понеже той е бритиШ, а тя сладурска финка, реШиха да борят зимната депресия по този начин. Страхотно местенце. Обикновено като отида (за  3 път Ще съм сега) се започват едни джин тоници (хич не ги обичАм, обачЕ там не си отварям устата, и си ближа един, бавничко, та да не ми налеят 2  Laughing) Имат си дартс, караоке система, и стари плочи с АББА, СИ СИ Кеч (на това съм се смяла ужасно), Модерн Токинг, и ей такива...Опасни са (и Кайли Миног съЩо)

А през уикенда май Ще ходя на риба, до една река, която преминава в езеро...имало пастърва там  Hug

Хайде, отчЕтох се дълго пак (как имате нерви да ми чЕтете постингите не знам  Crazy Embarassed)

ГуШ на всички

# 223
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добрутро, бандата  Hug Heart Eyes
Стьклена пантофке, честито  bouquet  bouquet  bouquet и другите да си в3имаш така, ама бе3 главоболята, само сьс сладолед Wink
снимките са почти готови, само малко още трябва....може Кати да е качила вече, ще проверя и ако има ще ги пусна...
малкото е днес на ваксинация...с предишните почти нямаше проблеми, ама сега с те3и жеги малко ме е шубе....дали да не я отложа newsm78
Мамо В, страхотен weekend ти се очертава  Hug Heart Eyes....и на мен ми се прииска нещо такова...и3карай си страхотно Party благодаря 3а палачинките, май ще трябва да спретна едни и а3....
И на Джорджи 3акуската е супер Peace
Ели, и Шокито най-редовно пишва някьде и3 у дома ooooh!

# 224
  • Мнения: 5 476
mama B ,само като описваш .. и ....както казваше ,мисля Ели  Rolling Eyes ..така и 100 години мога да живея!  Wink
  Приятно гости и после да подкрепиш със снимков материал!  Hug
  bouquet

Чакаме и от Амейче.  Wink
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт