Таласъми от БУРГАС заповядайте при нас! - (9)

  • 14 952
  • 354
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Работи Пикадили  Grinning мисля , че към 4 часа го отвориха  Simple Smile
Бравос  smile3501, а дали ще ме пуснат с количката вътре?
Славейков и Зорница направо превземат форума, хахаха!!! В Морската не ходите ли, момичета?
Ходим, ходим, като има кой да ни докара.

# 61
  • Мнения: 5 713
Работи Пикадили  Grinning мисля , че към 4 часа го отвориха  Simple Smile
Бравос  smile3501, а дали ще ме пуснат с количката вътре?
Ще те пуснат, поне във Варна беше така.

# 62
  • Мнения: 1 111
  Аз ходя и в Морската, и в центъра, напоследък почти всеки ден, но не мога да намеря други желаещи Grinning Ето, утре пак имам работа до х-л България, така че, ако има други ентусиасти....Вървенето е много полезно, особено за поддържане на фигурата, със седене по кафета не става LaughingПък и малкия в количката най слуша.

# 63
  • Мнения: 1 298
Галя че защо да ти ги махат  newsm78
Не са ли ти сложили от тия дето падат.Хммм  Thinking
Кой лекар те изражда?


Вери пишете кога ще се срещате апък аз ще кажа като идвам и така  Hug

# 64
  • Мнения: 1 264
Работи Пикадили  Grinning мисля , че към 4 часа го отвориха  Simple Smile
Бравос  smile3501, а дали ще ме пуснат с количката вътре?
Славейков и Зорница направо превземат форума, хахаха!!! В Морската не ходите ли, момичета?
Ходим, ходим, като има кой да ни докара.
Нямам идея не видях никой с количка  Thinking Но определо ми действа разоряващо  Embarassed

# 65
Aз го сефтосах Пикадили кьм 18ч.Незнам кога са отворили,но нямаше лудница каквато очаквах.бях с количката,ама други като мен не видях.Цените са горе-долу като на Била.Хареса ми,но детския коридор не беше още нареден и не работеше.Продават колички,кошари,играчки,дрешки и .................абе всичко.
    Таnya 79,ходите ли в парка до китайския р-т,или някои други мами?Ние всяка вечер сме там,ама взе да ми доскучава.Ако има някой дето да ходи,нека да сигнализира.Та поне там да се видим.Е,може и в Славейков-пак става.Ако някой е любопитен за Пикадили за нещо-питайте.Вече сьм вьтре в нещата  newsm62

# 66
  • Мнения: 5 713
И аз сефтосах Пикадили-то. Много ми хареса, по-голямо е от Варненското център и е по-заредено. Имаше 1-2 мами с коли4ки. Само дето от разбития хайвер на рибния щанд останах разо4арована. Изобщо не е като тоя във Варна.

# 67
  • Мнения: 595
мацета я да проверите в тва пикадили сгъваеми кошарки има ли и какви са цените - нещо по-народно ме интересува
и ако някой чуе за на старо да свирка че ми е зор! Praynig

# 68
  • Мнения: 237
tsachi,душко,знаех си че си вътре LaughingИ аз съм тука,ей Naughty
Не мога да ти помогна за кошарките,и за Пикадили(още не съм ходила),но вече зная всичко за всякакви уреди,за вграждане и не.Ако някой го интересува нещо.И за плочки също.

# 69
  • Мнения: 1 035
вече зная всичко за всякакви уреди,за вграждане и не.Ако някой го интересува нещо.

интересува ме,колко ще ми излезе,като сума,вградена кухня  newsm78
искам и печка с керамичен плот,с фурна...но да не е на газ  Rolling Eyes
искам и от тънките аспиратори,дето се закрепят за шкафчетата  Laughing
та общо взето...мн неща искам,ма нямам финанси  Mr. Green
чеким да ми препоръчаш сайт или магазин за електроуреди и банка даваща заеми  Crazy

# 70
  • Мнения: 5 713
Имаше много модели сгъваеми кошари ама цени не видях, щото Хиполенда утре го откриват.

# 71
  • Мнения: 595
нищо аз ще пратя скъпия да се поразходи до там
таман му е налесно от работа
чувствам че този магазин бая ще го посещаваме Mr. Green

# 72
  • у нас
  • Мнения: 5 716
  Аз ходя и в Морската, и в центъра, напоследък почти всеки ден, но не мога да намеря други желаещи Grinning Ето, утре пак имам работа до х-л България, така че, ако има други ентусиасти....Вървенето е много полезно, особено за поддържане на фигурата, със седене по кафета не става LaughingПък и малкия в количката най слуша.

Ji ние всеки ден сме в центъра  и в морската. Ако искаш ми пиши на лични да се поразходим. Ти на коя кухня ходиш? 1stroller

tedka* относно кухнята зависи от какъв материал ще бъде и каква марка уреди ще си купите. Зависи да ли ще е от ПДЧ или MDF. Ние скоро си направихме и с уредите ни излезе към 4000 лв. Ако искаш мога да ти пратя каква е разликата между ПДЧ и MDF, щото като отидеш в някое мебелно студио или фабрика и не ги разбираш, удрят доста в кръста и в джоба
Аспираторите, които се вграждат се казват телескопични. Там пък зависи колко кубика са. Те не са много скъпи.

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 23:44 от sinara

# 73
tsachi,сгьваеми кошарки гледах в Метро,не бяха много скьпи-мисля че с ДДС бяха 70-80лв.От там май по-евтини няма да ги намериш.Апьк в Пикадили сьвсем не е толкова евтино.Иначе имаше от сгьваемите.Така че по-добре прати мьжо ти да се разходи до метро

# 74
  • Мнения: 1 298
maya_iv аз ходя в парка в Изгрев.Той ми е най-близко.Уговарям се с момичета за кафенцата там до пясъчника.Ти с каква количка си?  Моята е такава
Ще ходя към 10ч.

Общи условия

Активация на акаунт