Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 37 368
  • 753
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 437
Ели успех от сърце ти желая

# 136
  • Мнения: 999
Здравейте момичета! От много време не съм писала, но ви следя редовно. В момента сме в застой и не правим никакви процедури. Искам да ви попитам, ако решим да сменим клиниката може ли да вземем някакви документи (епикриза) за процедурите, които сме направили до сега. А в болницата имаме картони с изследвания на които нямам копия, дали ще са ми необходими по принцип или няма смисъл да си ги търся. Благодаря ви предварително ☺️

# 137
  • Мнения: 13
Kissing FaceЗдравейте, някой да е правил трансфер скоро от вас?  Wink Моят беше миналата седмица в четвъртък и от днес вече започна да ми става притеснено за резултата. Докторът каза, че след 7 дни най-рано мога да направя изледване на ЧХГ. Вие след колко време пуснахте ЧХГ за изследване, успяхте ли да се сдържите и да изчакате повече от седмица след транфера за кръвен тест? Smiley

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 18:27 от cvetty..

# 138
  • Мнения: 1 702
Най-рано кръвен може да покаже на 7- ми ден след трансферирани бластоцисти. Преди това няма никакъв смисъл от кръвен тест.
За изследванията зависи какви са. Ако са полови хормони, давността им вижте дали е изтекла. Хубаво е да си вземете протоколите от стимулациите, но те са ви дадени предполагам. Зависи от давността на всяко едно изследване.

# 139
  • Мнения: 999
Най-рано кръвен може да покаже на 7- ми ден след трансферирани бластоцисти. Преди това няма никакъв смисъл от кръвен тест.
За изследванията зависи какви са. Ако са полови хормони, давността им вижте дали е изтекла. Хубаво е да си вземете протоколите от стимулациите, но те са ви дадени предполагам. Зависи от давността на всяко едно изследване.
Имам направени две инсеминации, но никакъв документ за това.

# 140
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! От много време не съм писала, но ви следя редовно. В момента сме в застой и не правим никакви процедури. Искам да ви попитам, ако решим да сменим клиниката може ли да вземем някакви документи (епикриза) за процедурите, които сме направили до сега. А в болницата имаме картони с изследвания на които нямам копия, дали ще са ми необходими по принцип или няма смисъл да си ги търся. Благодаря ви предварително ☺️
Попитай на регистратурата. Предполагам няма да има проблем с ваденето на копия от процедурите, които си минала до момента.

# 141
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
Тест след 7 дни,значи имаш само още 3 да чакаш...
За документи-винаги каквото съм искала да ми го давали.За смяна на клиниката също няма да имате проблем.
Мим,как сте?Бебките слушат ли?Кака как се справя в тази си роля?Надявам се да сте добре ❤️

# 142
  • Мнения: 1 702
Ели, следя те и стискам палци Simple Smile

Добре сме, малка лудница е наистина.Ето сега едната се гътна и падна по корем и реве.Дано скоро и вие се чудите как да ги накарате да млъкнат Simple Smile

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте , надявам се да ми приемете в групата , от вчера съм пациентка на Д-р Владимиров. Положението не ни е розово и на двамата. Аз съм на 46г., със задоволителен за възраста резерв и хормони. Имам цикъл и почти всеки месец О. Но качеството не е ясно. Имаме един опит за инвитро но го докарахме до пункция и 2 празни фоликула. ММ е  с астенотератозооспермия- докарана от варикоцеле 2- ра степен. Шанса ни е ИКСИ. По естествен път Кацаров е казал 5%. От следвищия цикъл почваме на ЕЦ - пък дано имаме късмет - защото май това ни е нужно - Луд късмет !!! Simple Smile

# 144
  • Мнения: 757
casablanka, колко време се чака за първоначален преглед при д-р Владимиров. И аз се чудя дали да се пробвам при него, докато чакам сагата с турската граница и карантината в БГ след завръщане.

# 145
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
Казабланка,добре дошла.Надявам се бързо да намерите решение на вашия казус.
Спарки,когато ние му станахме пациенти на 10.02.2014 се обадихме да запишем час и на 12.02.2014вече му бяхме такива.Първата инсеминация я направих март месец,до август навъртях 4,после чаках за първа заповед 9 месеца и нататък става вече дълго... Папката ми е една от най-дебелите и с докторът сме на мнение,че вече трябва да я приключим и да си имам папка Бременност,която да свърши с раждане...

# 146
  • Мнения: 757
Елислава, при теб бърза са се случили нещата - да станеш негова пациентка, но това е било 2014г.
Интересува ме сега какво е положението с чакането за първи час при д-р Владимиров. Ако трябва да чакам примерно 4 месеца за първи преглед, нямам толкова време за губене. Времето вече е прекалено ценно.

# 147
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
Мисля че пак е сравнително бързо.Може да звъннеш в клиниката и да попиташ.За всеки случай е по-бързо, отколкото в Надежда (това ми бе другия вариант)...

# 148
  • Мнения: 757
За Надежда чаках 9 месеца и още 5 месеца ми изгубиха в неправилни стимулации ... за тях не ми се говори!

# 149
  • Мнения: 1 702
Спарки, не се чака като в Надежда. и аз избягах от там.Просто думи нямам за глупостите които сътвориха и за ужаа в който ме хвърлиха.
Мисля, че от днес за другата седмица можеш спокойно да си запишеш час.

Общи условия

Активация на акаунт