Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 62

  • 12 127
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 14 491
Габиели ми отговориха, че чакат информация до края на седмицата.

Ако ти напишат нещо конкретно нали ще споделиш тук?

# 106
  • Мнения: 3 610
Последният курс на транспортната фирма, която ползвам е на 28.12. При всички положения ще бъде в България догодина.
Може ли да споделите коя е,може и на лични ако се счита за реклама благодаря.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Габко.

# 108
  • Мнения: 14 491
Аз ползвам Габко и те имат обявен последен курс на 28.12. Дано не го преместят, че първоначално го нямаше в графика, после беше обявен за 29.12.

# 109
  • Мнения: 14 491
Габко няма да имат курс на 28.12, следното съобщение излиза на сайта им:

До изясняване на ситуацията с търговските преговори м/у Великобритания и EU, след 19.12.2020 склад UK няма да приема пратки. Пратките ще бъдат отказвани за приемане и връщани към изпращача. Препоръчваме Ви да поръчвате от магазини и сайтове в Германия.


Тъкмо имах няколко неща, които ще пристигнат на 21.12, сега трябва да канселирам поръчките.

# 110
  • Мнения: 144
Добре, а чисто хипотетично ако се наложат тези неща от 1-ви януари, какво ще става? По-точно въпроса ми е Габиели (и другите сходни фирми) ще спират да работят там ли или ще продължат да си работят по старому, само че с увеличени цени?

# 111
  • Мнения: 194
Добре, ггбг имат обявен курс през януари. Т.е. каквото е пристигнало в склада им би трябвало да тръгне тогава?

# 112
  • Мнения: 3 610
Добре, ггбг имат обявен курс през януари. Т.е. каквото е пристигнало в склада им би трябвало да тръгне тогава?
На мен ми казаха,че след нова година не се знае нищо да не поръчвам.

# 113
  • Мнения: 516
Здравейте! Честита Нова Година на всички! Знаете ли някой от доставчиците от Англия, който да е с 4 цифрен код, защото Пейпал ми отказва да въведа повече от 4 цифри в полето за код.....

# 114
  • Мнения: 1 199
За какъв код става въпрос?

# 115
  • Мнения: 516
За какъв код става въпрос?
  Сийка*, става въпрос за пощенският код на Dartford, Kent-PayPal не ми го приема, трябвало да бъде 4 цифрен и не знам какво да правя.

# 116
  • Мнения: 144
Пейпал за иБей ли го ползваш? Направи си регистрация там, напиши данните за доставка. След като купуваш и плащаш даваш да плащаш чрез Пейпал и си е няколко клика.

# 117
  • Мнения: 40
За какъв код става въпрос?
 Сийка*, става въпрос за пощенският код на Dartford, Kent-PayPal не ми го приема, трябвало да бъде 4 цифрен и не знам какво да правя.
А защо слагате shipping address в paypal? Там се слага billing address обикновенно. Т.е. актуалния адрес на картодържателя. Shipping address се слага в сайта от който пазарувате - те винаги питат.

# 118
  • Мнения: 9
В крайна сметка има ли доставчик, който да достави този месец, за такива заблеяни като мен, които не са разбрали и пратката им виси някъде там

# 119
  • Мнения: 1 602
В крайна сметка има ли доставчик, който да достави този месец, за такива заблеяни като мен, които не са разбрали и пратката им виси някъде там
На ггбг курсът тръгна вчера. Документи не са искали засега

Общи условия

Активация на акаунт