Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 62

  • 11 917
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 298
Това тяхно съобщение, не е свързано с корона вируса. Твърде скоро е било за да има промяна. Освен това ясно са написали, че преустановяват работа с всички "GROCERY" магазини. Така, че аз не допускам, че ситуацията е различна към днешна дата.

# 91
  • Мнения: 1 842
Темата е за коментари относно поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания.


Скрит текст:
Сайтове, приемащи български карти:
                                                                                                                                                                  
Asos     Asda     Adams      Argos

Kiddicare      Amazon     M&MDirect  

Boots     Cheap Smells   Clothing at Tesco - плаща се успешно с кредитни, виртуални и дебитни карти, които банката-издател инициализира като кредитни.
 

Mothercare   Sainsburys     GetTheLabel

Wynsors      M&Co     PumpkinPatch      Adidas




Сайтове, в които може да се плаща предимно с английска карта:  

Very       Clarks     Esprit         Puma
             
New look       H&M     Next
                                                                                                                                                             
Nike       Toysrus        Debenhams       Zara


От NEXT.co.uk се пазарува с посредник или до английски адрес.
nextdirect.com приемат български карти и доставката е безплатна за поръчки над 20 евро; под тази сума е 3 евро и куриерската фирма, която доставя поръчките е DND Express, директно на посоченият адрес.


В сайтове, които приемат плащания само с кредитни карти може да се плаща и с дебитни, които банката-издател е инициализирала като кредитни. Такива карти са. например,
виртуалните и Debit Mastercard. В банката може да се направи проверка с каква карта могат да се правят разплащания в Интернет, при условията на кредитна карта.


Таблици за размери:  

Детски дрехи: от 0 до 5 год.
 от 3 до 16год. (момчета, момичета)
Детски обувки   и пак


Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Дамски дрехи                   Дамски обувки               Сутиени
                                                                         
Фирми, които могат да се ползват за посредници и транспорт, може да видите в тази тема.
                  
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.


Предишни теми: #57,
#58,
#59,
#60.

Благодаря за темата! Heart

# 92
  • Мнения: 241
Дами, някой да знае как се движи настоящия курс на GGBG от Англия? Последно съм поръчвала преди короната, и винаги в четвъртък до обед съм имала потвърждение, че е пристигнала пратката в БГ.

# 93
  • Мнения: 1 444
Преди 2-3 седмици получих пратка - в Петък към края на деня получих мейл, че е пристигнала и в Понеделник беше вече в офис на Еконт за получаване..

# 94
  • София
  • Мнения: 9 910
Какви са опциите (ценово) за връщане на ел. четец в ЕС - като цени и срокът (14дни) от кога до кога се брои? През посредник ако е доставено - същата процедура ли е?

# 95
  • Мнения: 15
Здравейте!
Опитвам се да направя поръчка от MMdirect,
но ми изписва - Sorry, there has been a technical error - please try again.
Може ли да ми помогнете.

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Здравейте!
Опитвам се да направя поръчка от MMdirect,
но ми изписва - Sorry, there has been a technical error - please try again.
Може ли да ми помогнете.

Пробвай през друг браузър или опитай по- късно, може наистина да има технически проблем.

# 97
  • Мнения: 6
Здравейте,
как ще се случва доставката след Брекзит? Искам да поръчам някакви неща но ме претиснява ако ги поръчам сега и пътуват за българия чак догодина.

# 98
  • Мнения: 1 444
Никой не знае, още преговарят в Брюксел.. Аз спрях с поръчките от Англия засега, по-добре да се изчака новата година според мен.

# 99
  • Мнения: 3 607
Удължават преговорите което не променя нищо в момента всичко е по старо му ,докато не се разберат.А и самите превозвачи нищо не споделят за момента.

# 100
  • Мнения: 5 215
Никой не знае, още преговарят в Брюксел.. Аз спрях с поръчките от Англия засега, по-добре да се изчака новата година според мен.
По-добре да не се чака, а да се поръчва докато може. Догодина може да няма или по-точно да не си заслужава.

# 101
  • Мнения: 2 784
Последният слух е, че поне до Юни ще е стария вариант - т.е както до сега.

# 102
  • Мнения: 3 607
Последният слух е, че поне до Юни ще е стария вариант - т.е както до сега.
Фирмите превозвачи нищо не казват,освен,че сега на 18ти е последния курс към България и те са в очакване.

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Последният курс на транспортната фирма, която ползвам е на 28.12. При всички положения ще бъде в България догодина.

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Габиели ми отговориха, че чакат информация до края на седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт