eMAG -ТЕМА 2

  • 69 084
  • 965
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 22 867
кукумицинка, нямам ваучер, точно това си мислех, дали има възможност да се откажеш от тоя в профила? Но пък не е честно, би трябвало да го ползваш когато ти трябва, а в момента има други отстъпки, които също би трябвало да можеш да ползваш. Защо не им пратиш един мейл със запитване. Поне на мен са ми отговаряли, аз всъщност пиша, не звъня, така си правя по принцип с онлайн пазаруването.

# 256
  • Мнения: 19 336
Бих им писала, ама ще е принципно, защото днес искам да поръчам, а едва ли ще ми отговорят днес. Не видях как да го махна ваучера, единственото, което ми идва наум, е да направя поръчка с ваучера, веднага да я откажа, ваучерът ще е използван и след това да пусна нова с буквения код. Или да вземе някаква по-малка опаковка, при която 15% да са към 5 лева

# 257
  • Мнения: 22 867
Преценявай, както ти е по-изгодно. И дано се получи! Simple Smile

# 258
  • Мнения: 2 608
Дано да не се включвам късно.
Можеш да ползваш двата вида ваучери едновременно (правя го постоянно) , а за да го махнеш или смениш, натисни на "добави ваучер" и ти излиза поле като това което съм показала. (сложих в кошницата няколко неща за да пжкажа)
Натискаш върху ваучера > после горе в дясно добави > и така ползваш каквото искаш.
Скрит текст:

Виждаш на втората снимка как са като опции с кръгче пред тях. Избираш и добавяш в кошницата от горе, а иначе в профила някъде също имаше тази опция.

# 259
  • Мнения: 19 336
Благодаря ти! Установих го снощи проблемът - не се бях сетила синьото кръгче с плюса да го натисна. Мислех си, че не е свързано с кодовете, а с кошницата. Не ми даде да ползвам и буквен код, и ваучер едновременно. Може би трябва да са все във вид на ваучер отстъпките,, с точка за избиране, за да се комбинират.

# 260
  • Мнения: 6 938
Дано да не се включвам късно.
Можеш да ползваш двата вида ваучери едновременно (правя го постоянно) , а за да го махнеш или смениш, натисни на "добави ваучер" и ти излиза поле като това което съм показала. (сложих в кошницата няколко неща за да пжкажа)
Натискаш върху ваучера > после горе в дясно добави > и така ползваш каквото искаш.
Скрит текст:

Виждаш на втората снимка как са като опции с кръгче пред тях. Избираш и добавяш в кошницата от горе, а иначе в профила някъде също имаше тази опция.

@deede Когато са парични ваучери - могат с натрупване да се ползват, няма проблем, и аз комбинирам ваучери като вас.
Когато ваучерите са процентни - не могат да се комбинират с други ваучери.
@кукумицинка това обяснява точно, че не й се получава.

# 261
  • Мнения: 5 832
Направи си друга регистрация и ползвай от нея тези 15%.

# 262
  • Мнения: 2 608
Аз пак не разбрах (наистина, не ми се смейте). На кой казвате буквен код, на паричните ли? Защото такъв може да се ползва едновременно с %.  Например, в последната ми поръчка аз ползвах два ваучера за по 10лв (т.е. 20лв.), + процент на намалена група (козметика май беше). И всичко си беше ок.
Наистина не се заяждам, просто не разбирам кои с кои не можете да комбинирате.

# 263
  • Мнения: 19 336
Буквен код - за намаление на цяла категория обикновено, наричам тези с думите на латиница - DEAL, WEEKEND и подобни може да има и цифри в наименованието, но е общ код. Ваучер казвам на тези, които излизат с номер "ххх и някакви цифри". В края на краищата разбрах, че от плюса се отваря ново поле да използваш код, това ми беше проблемът. Доста от продуктите са им на на надути "редовни" цени, по-скъпи, отколкото в магазина, обаче вечно са в някаква промоция или намаление с код, което го прави на цена около тази в магазина, и ваучер от 5 лева изобщо не ме устройваше, защото пак идваха с него на завишена цена, след като не можех да използвам общото намаление.

# 264
  • Мнения: 444
Здравейте!Не мога да си открия във фактурата "електронната гаранция" за телефон Xiaomi Redmi Note 10,поръчан на 08.04?И сега се чудя къде какво съм объркала.....

# 265
  • Мнения: 5 354
Здравейте!Не мога да си открия във фактурата "електронната гаранция" за телефон Xiaomi Redmi Note 10,поръчан на 08.04?И сега се чудя къде какво съм объркала.....
В "Моите гаранции" са всички гаранции.

# 266
  • Мнения: 444
Няма я и там.....

# 267
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 266
В профила ти в емаг трябва да я потърсиш там.

# 268
  • Мнения: 19 336

От приложението, мобилната или десктоп версията влизаш? Трябва да е там, и да я изтеглиш.

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 214
Моите наблюдения са, че електронната фактура е за продукти, предлагани и доставяни от Емаг. Имам кафемашина от Web Deals и за нея нямам електронна фактура.

Общи условия

Активация на акаунт