eMAG -ТЕМА 2

  • 67 775
  • 965
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 6 706
Доставката на емаг е 4.99 лв обикновено, а над 89 лв - безплатна.
Проверете стоката дали е на емаг или на външен търговец.
Ако е на външен търговец - не могат да се ползват ваучери, кодове и безплатна доставка.

# 511
  • Мнения: 371
на външен е да си я задържи
Доставката на емаг е 4.99 лв обикновено, а над 89 лв - безплатна.
Проверете стоката дали е на емаг или на външен търговец.
Ако е на външен търговец - не могат да се ползват ваучери, кодове и безплатна доставка.

# 512
  • София
  • Мнения: 9 922
Има ли код за компютърна периферия?

# 513
  • София
  • Мнения: 9 922
направих 2 поръчки на 15ти и 16ти, с очаквана доставка събота или неделя... дойде смс  чак в понеделник, а в петък в 00.01ч имам мейл че са анулирани?!? А вчера имах идея да ги взема. В Ардес.бг ги пазят 14дни... поне да бяха пратили смс че ще ги анулират. Не очаквах за 4дни да си ги вземат обратно / от шоурума в Мола/...

# 514
  • Мнения: 6 706
72 часа е времето за получаване от шоурум, считано от получаване на имейл/смс. След това поръчката се анулира и продуктите се връщат. Ако сте получила в понеделник, значи в четвъртък по някое време поръчката е била анулирана.

# 515
  • Мнения: 469
Здравейте, ще помоля за съвет, че не съм попадала в такава ситуация. Купих си разопакован радиатор, за който в описанието не бяха отбелязали за каква квадратура се препоръчва, но в отзивите беше написано, че отоплява добре 20 кв.м. стая. Взех го, понеже ми трябваше точно за такава стая, която се използва за няколко дни през зимния период. За съжаление обаче не се справя с отоплението дори при сравнително високите за сезона външни температури. При включването му първия ден вдигна едва до 14 градуса, а след тридневна непрекъсната работа поддържа 16-17. Не ми се мисли какво ще бъде, ако навън падне под нулата...

Включен е постоянно на най-високите температурни настройки, но често изключва сам, въпреки че в помещението е доста студено.

Прочетох условията за връщане и ме притеснява едно изискване за връщането на големи електроуреди:

Продуктът, който желаеш да върнеш трябва да бъде опакован подходящо за транспортиране ( с по същия начин, по който е бил доставен ). В случай, че е разопакован, можеш да го върнеш само, ако не е бил монтиран или използван и подходящо опакован с цел обезопасяване против удари

Радиаторът е използван 3 дни и си работи, просто не съм доволна от качеството му на работа. Найлонът, в който е получен, е доста разпокъсан, но той вече е връщан един път от недоволен клиент. Дали мога да го върна при тези условия?

Последна редакция: вт, 27 дек 2022, 14:30 от Iveta_S

# 516
  • Мнения: 5 253
Радиаторът е използван 3 дни и си работи, просто не съм доволна от качеството му на работа. Найлонът, в който е получен, е доста разпокъсан, но той вече е връщан един път от недоволен клиент. Дали мога да го върна при тези условия?
Да, можеш.

# 517
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Можете да върнете радиатора.Обаче дали му направихте калибриране?  Би трябвало да го има описано в инструкциите. Някои радиатори и конвектори имат тази опция.
Колко градуса е в помещението без отопление, какъв му е обема също има значение. Играе роля и височината на стаята.
Само предполагам.
И остава да е дефектен разбира се.

# 518
  • Мнения: 469
В инструкцията за употреба не пише да се прави нищо друго, освен да му се сложат колелцата преди включване. С 13 ребра е, а този модел го има и с 8 ребра и затова предположих, че ще бъде достатъчно мощен за стая 20 квадрата.

Много благодаря за отговорите, значи ще действам спокойно с процедурата за връщане.

# 519
  • Варна
  • Мнения: 2 263
На 16 декември поръчах от Емаг две неща от двама различни търговци. Съответно едното с доставка, другото без, но понеже второто е таблет, можеше да се плати само с карта. Едното дойде още в понеделника преди празниците. Таблета все още го няма. Имам мейл, че е изпратен, има бутон за проследяване, но с него ми отваря поръчката в профила, че нещата са ми изпратени и до няколко дни ще пристигнат. До адрес са. Не пише нито с кой куриер ще дойдат, нито има номер на товарителница. Външен доставчик е, доколкото виждам Huion. Предполагам покрай празниците е забавянето ама се притеснявам поне в края на седмицата дали ще дойдат. Много време стана сякаш.
Някой с опит в такава ситуация?

# 520
  • Мнения: 5 253
На 16 декември поръчах от Емаг две неща от двама различни търговци. Съответно едното с доставка, другото без, но понеже второто е таблет, можеше да се плати само с карта. Едното дойде още в понеделника преди празниците. Таблета все още го няма. Имам мейл, че е изпратен, има бутон за проследяване, но с него ми отваря поръчката в профила, че нещата са ми изпратени и до няколко дни ще пристигнат. До адрес са. Не пише нито с кой куриер ще дойдат, нито има номер на товарителница. Външен доставчик е, доколкото виждам Huion. Предполагам покрай празниците е забавянето ама се притеснявам поне в края на седмицата дали ще дойдат. Много време стана сякаш.
Някой с опит в такава ситуация?
Не ти ли хрумна да потърсиш търговеца?

# 521
  • Варна
  • Мнения: 2 263
На 16 декември поръчах от Емаг две неща от двама различни търговци. Съответно едното с доставка, другото без, но понеже второто е таблет, можеше да се плати само с карта. Едното дойде още в понеделника преди празниците. Таблета все още го няма. Имам мейл, че е изпратен, има бутон за проследяване, но с него ми отваря поръчката в профила, че нещата са ми изпратени и до няколко дни ще пристигнат. До адрес са. Не пише нито с кой куриер ще дойдат, нито има номер на товарителница. Външен доставчик е, доколкото виждам Huion. Предполагам покрай празниците е забавянето ама се притеснявам поне в края на седмицата дали ще дойдат. Много време стана сякаш.
Някой с опит в такава ситуация?
Не ти ли хрумна да потърсиш търговеца?
Разбира се, че ми хрумна, но реших да чакам, защото от 16 до 23 декември са 5 работни дни, ако не броим петък 16ти, когато е направена поръчката. И се надявах да дойде до тогава.

# 522
  • Мнения: 6 706
Има забавяне, спокойно.
Щом аз дето изпратих лична пратка до близък (обикновено на следващия ден пратката е в офис) - получи я чак след 4 дни, какво остава за поръчки от магазини.

# 523
  • Мнения: 1 459
На 16 декември поръчах от Емаг две неща от двама различни търговци. Съответно едното с доставка, другото без, но понеже второто е таблет, можеше да се плати само с карта. Едното дойде още в понеделника преди празниците. Таблета все още го няма. Имам мейл, че е изпратен, има бутон за проследяване, но с него ми отваря поръчката в профила, че нещата са ми изпратени и до няколко дни ще пристигнат. До адрес са. Не пише нито с кой куриер ще дойдат, нито има номер на товарителница. Външен доставчик е, доколкото виждам Huion. Предполагам покрай празниците е забавянето ама се притеснявам поне в края на седмицата дали ще дойдат. Много време стана сякаш.
Някой с опит в такава ситуация?

Да не те отчайвам, но този доставчик е от Хонг Конг. И ако си пращат стоките от там, ще се чака поне няколко седмици.. В едно ревю на техен продукт пише, че е дошъл за 20 дни.

# 524
  • Варна
  • Мнения: 2 263
На 16 декември поръчах от Емаг две неща от двама различни търговци. Съответно едното с доставка, другото без, но понеже второто е таблет, можеше да се плати само с карта. Едното дойде още в понеделника преди празниците. Таблета все още го няма. Имам мейл, че е изпратен, има бутон за проследяване, но с него ми отваря поръчката в профила, че нещата са ми изпратени и до няколко дни ще пристигнат. До адрес са. Не пише нито с кой куриер ще дойдат, нито има номер на товарителница. Външен доставчик е, доколкото виждам Huion. Предполагам покрай празниците е забавянето ама се притеснявам поне в края на седмицата дали ще дойдат. Много време стана сякаш.
Някой с опит в такава ситуация?

Да не те отчайвам, но този доставчик е от Хонг Конг. И ако си пращат стоките от там, ще се чака поне няколко седмици.. В едно ревю на техен продукт пише, че е дошъл за 20 дни.
Ясно, ама поне да го напишат. Като поръчвах имаше "прогноза за доставка" или нещо такива и пишеше 5-7 дни.Утре явно ще им пиша, поне товарителница да дадат. Аз пращам и получавам от САЩ колети и разни други неща обикновено между 7-10 дни идват.

Общи условия

Активация на акаунт