През НОЕМВРИ стрелец или скорпион ще влезе в моя дом

  • 18 280
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 553
karil недей Дино бре жена!!!!   Crazy
Даниел - прекрасно; Денис също ме кефи, а за по лесно дай на гугъл-а "български имена"
Чакам успокоение - като избереш ново именце на бебчо ...  Party

# 31
  • Мнения: 255
Karil, още едно предложение ...  Освен Денис (Денислав), на който спокойно ще викаш Белята... се сетих че от името Дарин.. става Дарио... и така - Марио и Дарио  Laughing  Laughing
И аз съм си харесала Даниел, ама с българско ударение Wink ... Но може и да стане Добрин и още 5-6 варианта  Flutter

# 32
  • Мнения: 2 673
   Малко черен хумор...Как ви се струва Деспот, Джихад, Дацо, Джанко, Детелюб... Joy Ето ви български отврат имена..   
    Между другото има и име Дио - готина символика, ама нещо май вече ми омръзва това "Д"..Ще взема да го кръстя на себе си и точка!!И без това си харесвам името. Мария.
    Бебо, аз и таткото ще имаме имен ден в един ден!! hahaha С една почерпка ще минем и тримата...ама с куп подаръци...ей вярно бе !!! rotfImbo

# 33
  • Мнения: 667
Карил, но мен името Даниел ми е харесва най-много, ако ще е с Д. Даже съм го обмисляла, т.к. съпругът ми е с Д. Но решихме бебо да е на неговия дядо и така мислим име  с Р.

# 34
  • София
  • Мнения: 90
Айде да си натрапя "професионалното" мнение - стига с тая мания за цомбалаци бе мацки ! Толкова е демоде ! Природата си знае работата - ако отзад мъкнеш вместо задник  тъпана на 5-ти полка /като мен/, много е вероятно отпред да те е балансирала с цомбалак, който да не позволява да се килнеш назад.... Ама, ако дупето ти е като детско барабанче /като karil/ , защо по дяволите отпред да нямаш стафидки Wink?! Виж, ако си се редила при Господ два пъти на опашката за гъз и си пропуснала тази за цици- това си е лошо...  newsm12
А за името на бебето - ние избрахме Дана- харесах си го още от времето, когато гледах филма "Вчера", а и майка ми се казва Йорданка, та гледам да мина метър - хем да кръстя бебето на нея, хем да ми харесва .

# 35
  • Мнения: 1 328
Айде още едно професионално въпросче към Григ , докато пак не е изчезнала някъде.. Simple Smile
Можеш ли да ушиеш слинг за бебе ?

А за име за бебето - ние сме измислили Александър ( Сашо, не Алекс ). Умувахме и за Кристиян, аз харесвам Борис също, но за да има равноправие в избора явно първото остава за сега Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 274
   Ей, Grig, това с опашката пред Господ много ме накефи  Mr. Green! Да ти кажа и моята майка е Йорданка, но аз си бях решила, ако имам девойка да се казва Деамира! Името много ми допада а и с един удар - два заека, щото свеки е Марияна  Mr. Green!
   Lina_d, ако позволиш да си кажа мнението: предлагам Радин или Ростислав. От имената с Р тези най ми допадат! Братовчед ми е Радослав / на дядо /, но това име винаги ми е било адски противно. Чак се чудя на вуйчо и вуйна!
  
        Хайде сега като сте избрали именца - помагайте, че на мен толкова много имена са ми харесали, че съм в потрес, кое да бъде! Значи по азбучен ред:
  Апостол, Боил, Баян, Боримир, Бранимир, Бран, Горан, Габриел, Григор, Данаил, Дамян, Кардам, Маламир, Натанаил, Персиан!
   Помагайте, плийззззз  Praynig!

# 37
  • Мнения: 1 328
        Хайде сега като сте избрали именца - помагайте, че на мен толкова много имена са ми харесали, че съм в потрес, кое да бъде! Значи по азбучен ред:
  Апостол, Боил, Баян, Боримир, Бранимир, Бран, Горан, Габриел, Григор, Данаил, Дамян, Кардам, Маламир, Натанаил, Персиан!
   Помагайте, плийззззз  Praynig!

Аз съм за Бранимир и Данаил и Дамян Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 90
Калоян бе benighted  newsm10!
jenny_b , ако "слинг" е ''кенгуру" за носене на бебе -отговора ми е да, ама какъв е смисъла да шием нещо, което се продава ?! Или изпускам нещо.... защо искаш да шиеш слинг ? Трудно се намира ?!

# 39
  • Мнения: 1 328
jenny_b , ако "слинг" е ''кенгуру" за носене на бебе -отговора ми е да, ама какъв е смисъла да шием нещо, което се продава ?! Или изпускам нещо.... защо искаш да шиеш слинг ? Трудно се намира ?!

Не кенгуру за носене, а за кърмене. До колкото разбрах се намира трудно и е доста по-скъпо от ушитото. Даже не че се намира трудно, а трябва да си го поръчваш от някъде.. не от БГ.

# 40
  • Мнения: 3 034
benighted, от изброените от теб на мен много ми харесват : Боил, Баян, Маламир и Персиан / Пресиян/, но най-важното е на вас кае ви харесва.
Понякога детето си идва с името и не го кръщаваш така, както си мислил през цялата бременност, така че и аз не съм много сигурна за нашето.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 022
Iviche, честит рожден ден и от мен (макар и на патерица  Embarassed ) и нека нещата, които те радват в живота, винаги да са в изобилие около теб!   bouquet И си чакам кварталното кафе  Wink, да знаеш  Party

Лелееее, benighted, ти почти целия именик си извадила... не е лесен избора...  Аз май Данаил най-харесвам от тези.

Аз ходих да преглед за сърчицата на бебоците и ме зарадваха, че всичко им е нормално- продължи 1 час, те нали са две... после не можах да стана от болки в кръста. Но лекарката (детски кардиолог) каза, че е успяла да види всичко и ритъм и структура и оросяване и кръвоснабдяване на плацентата... всичко било нормално. Опита се види и пол, ама не се справи- много шавали ... ох, дали ще науча пола преди раждането... вече почвам да се съмнявам.

Аз съм от тези, дето имат доста и отзад и отпред (по сполучливото определение на grig ) и съм напълно съгласна с нея- по-добре по малко и от двете, отколкото по много... защото тежиииииии!

поздрави на всички!  Hug

# 42
  • Мнения: 2 673
   Esma, направо се дразня на твоята док....извинявай ама поне да ти загатне за пола..имаме право на информация!! Но пък виж, важното е да са здравички!! И момченца и момиченца, разнояйчни ....поне разнояйчни ли са newsm78 newsm78
   Рени, аз съм за Данаил \Дани\, Боил\Боби\...ама как да се обърнеш към Персиян \котеее\ Joy
   Лина, с Р ми харесва Радин, Роберто \пак го избих на италиано\
   Харесва ми избора на Григ - Дана .Страшно е, особено ако я запознаем с моя Дино.. smile3555, ще си направят ООД "ДИНЕЛ" - производство на бутикови стоки..\само дето твоето Дана е убийствено, но мойто Дино маметата не го одобриха\
   

# 43
  • Мнения: X
Аз се включвам само за да похваля ето този сутиен :
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_47_94/products_id/584

Много е удобен и за сега и за после за кърменето. Мекичък е и добре поддържа бюста без да стиска. Честно казано бях скептична, заради цената, но съм приятно изненадана.

# 44
  • Мнения: 2 673
  Току що си поръчах сутиена за кърмачки..Това са стоки на ТСМ, аз нали онзи ден си взех от там дънки, комплекта чаршафчета в розово и зимното чувалче!! Наистина нещата които купих са качествени...пък сутиена ще ми го доставят вдруги ден и ще ви се похваля.
  Мишенце благодаря за инфото!!Момичета има и скайп - връзка и е много удобно за кореспонденция с фирмата доставчик!!

Общи условия

Активация на акаунт