Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 34 613
  • 753
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699

Сега те ще имат матури през мес.май и НВО в края на юни, нали така...?
За 7 клас има НВО. Матурите са за дванайсетокласниците.
т.е за тях външните изпити са само НВО през юни...? И след резултатите следва записване през юли...

# 331
  • Варна
  • Мнения: 10 493

Сега те ще имат матури през мес.май и НВО в края на юни, нали така...?
За 7 клас има НВО. Матурите са за дванайсетокласниците.
т.е за тях външните изпити са само НВО през юни...? И след резултатите следва записване през юли...

Точно.

# 332
  • Мнения: 13 786

Сега те ще имат матури през мес.май и НВО в края на юни, нали така...?
За 7 клас има НВО. Матурите са за дванайсетокласниците.
т.е за тях външните изпити са само НВО през юни...? И след резултатите следва записване през юли...
. От миналата година нещата се промениха. НВО е средата на юни. Преподавателите при оформяне на годишните бележки доста се Ориентират на резултата от тези бележки (особено в плюс) съответно накрая детето получава доста неочакван (нагоре) бал. Дали това е добре друг въпрос. Имам наблюдения не го пиша просто така.

# 333
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
НВО след 7 клас е на 9.06 (БЕЛ) и на 11.06 (МАТ)...До 26.06 излизат резултатите. Подаване на документи за участие в приема започва от 3.07...
Дали не ги сънувам тези дати, а?!

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 19:36 от AIR

# 334
  • Мнения: 3 874
АИР, да те поДправя
Подаване на документи за участие в приема на ученици по
Наредба № 10 от 01.09.2016 г. - 03 – 07 юли 2020 г.
Обявяване на списъците с приетите ученици на първи етап на
класиране - до 13 юли 2020 г.

На 3.07 ще почнем да редим желания

# 335
  • Мнения: 15 459
Охххх, ще бъде дъъъълго лято Rolling Eyes

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Абе в сайта на нашето даскало това виждам...

# 337
  • Мнения: 47 963
Това е за миналата година?

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Това е за миналата година?
уф...ма и аз съм патка та им се връзвам на смотания сайт Stuck Out Tongue Winking Eye
Утре ще ги насмета за подвеждаща информация за недовиждащи майки!

# 339
  • Мнения: 9 152
При нас няма такива матури в 7 клас. Моят син от днес има една седмица ваканция, но миналата имаше тест по физика, английски и френски. Много често имат тестове, включително и по етика и музика.
По физика учат толкова сложни неща, чак се изумих. Не помня  в гимназията да съм учила електрически вериги, видове свързване, ток,напрежение....

# 340
  • Мнения: 15 459
При нас няма такива матури в 7 клас. Моят син от днес има една седмица ваканция, но миналата имаше тест по физика, английски и френски. Много често имат тестове, включително и по етика и музика.
По физика учат толкова сложни неща, чак се изумих. Не помня  в гимназията да съм учила електрически вериги, видове свързване, ток,напрежение....

Къде е таз мечтана от всички майки на седмокласници земя, в която няма матури Grinning

И синковеца учи същото по физика, но първия срок. Сега са на светлина, цветове и отражение

# 341
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Мама Таз, благодаря! Точно това имах впредвид - подаването на документи , а не записването след 1 класиране....то и затова съм написала "за", а не "след", ама пусто така се изразих, че е подвеждащо...Веднага поправям...Благодаря още веднъж!
mystic woman  , не съди училището...Едва ли има училище в страната, което да е обновило инфото...Информация за приема по паралелки за 20/21 ще излезе през април доколкото знам...И при нас по сайтовете на абсолютно всички училища стой информацията за приема за настоящата учебна година...

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 19:41 от AIR

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Абе, тия при нас са все за подкастряне Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз тези дати в нач.на юни от вас ги научих...

Та плануваме морето да е август, начи... Simple Smile

# 343
  • Мнения: 13 786
При нас няма такива матури в 7 клас. Моят син от днес има една седмица ваканция, но миналата имаше тест по физика, английски и френски. Много често имат тестове, включително и по етика и музика.
По физика учат толкова сложни неща, чак се изумих. Не помня  в гимназията да съм учила електрически вериги, видове свързване, ток,напрежение....
Тези неща ги учиха още първи срок тази година в шести клас. На теста за завършване на срока по ЧП  имаха да направят Ел верига със свързана лампа и контакт и укажат как е подключена към напрежението и накъде "върви тока " извинете за лаишкото обяснение. Аз останах изумена направо. Това е по ЧП в раздел физика.

# 344
  • Мнения: 8 511
Ми те докато завършат, ще са готови ядрени физици.
  Безумна е учебната програма и това сваляне на материал в долни класове.

Общи условия

Активация на акаунт