Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 34 706
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 40 751
Това,че не дава външен израз не знам дали е показателно
може...ама все си мисля, че щях да забележа нещичко.
По принцип е чувствителен, много...и това не е в негов плюс.

# 586
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Лейди, изпускай тук парата. Ще помагаме, няма как. Гаден период е. Hug Да, не приятно да се провали на тия матури но животът ще му предостави и други възможности за поправка. Нека да се учат да си носят последствията от решенията. Всеки път големият като изреве заради съучениците си, аз му казвам, че сам си ги избра. Да не е проспивал матурите Crossing Arms

Малкото се беше впечатлило от вируса в началото. Вече му мина. Нали е на компа по цял ден. Нашият рутер имаше вечер час, който бях махнала предният месец. Тази нощ хванах малкото в 2.30 все още на компа и от днес вечерният час се завърна. Бясна съм. Изрично го предупреждавам всяка вече мах до 23 и да ляга. С всеки изминат ден става все по-лигав и само може да се радва, че много кльощав и човек няма как да му плесне дупето.
А след седмица му е РД Sad  Поръчани са подаръците но ще е гадно да не го празнува с приятели. Много е социален. Обещах му да го празнува щом вдигнат ИП, независимо кога ще е. Важното е да сме здрави.

# 587
  • Мнения: 15 535
Благодаря ви момичета. Наистина имам нужда да се ожаля някъде. Аз самата съм от рисковата група и доста съм се притеснила покрай този вирус. Отделно мисля и НВО-то, отделно малката ще ми е първокласничка на есен. Напрежението ми идва в повече понякога. Благодаря ви, че ме изслушвате Hug

Ели-дечкин - помислете за онлайн РД поне на самата дата, а като махнат ИП може и на живо. Да си покани деца, да си включат лаптопите и така. Поне малко от малко да усети, че този ден е специален Simple Smile

# 588
  • Мнения: 9 152
Lady Cassiopeia Duval, разбираемо е да си притеснена. Вкъщи взаимно се окуражваме. Сина ми много чете, сам ми показва информации, новини и открития за вируса.
Не дава вид на депресиран, слава на Бога, но му е неприятно. Мие си ръцете по десетки пъти на ден.. внимава да не пипа лицето си.. като сме навън, не пипа нищичко.. Чака аз да отключвам, да отварям врати и пр.
Опитва се да е търпелив, но му е мъчно, че няма нормално училище. Загуби работата си ( беше започнал работа за тийнове), спряха му тренировките по тенис, курса му по японски, срещите  с приятелите...
Имахме купени билети за Япония ( по негово желание), провали се ексурзията.
Живи и здрави да сме- физически и психически. Всичко друго са бели кахъри.

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 40 751
Катерица, каква работа за тийнове...? Simple Smile интересно ми стана.

# 590
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Лейди, и той така го мисли но не е същото. Знам и се вижда колко много му липсва излизанията. Пък и колело ще му подаряваме... Но и това ще преживеем.

# 591
  • Мнения: 9 152
Катерица, каква работа за тийнове...? Simple Smile интересно ми стана.
Разнасяше вестници в квартала ни. Седмичният градски вестник, един път седмично.

# 592
  • Мнения: 313
Моят син не се вълнува от самия вирус. Липсва му училището и по-точно срещите със съучениците. Има дни, в които се усеща голямо напрежение покрай изолацията, но на другия ден минава.
Хубавата страна е, че сега аз имам повече досег с учебния процес и мога да видя как в действителност седят нещата. Можем да наваксаме някои пропуски по БЕЛ.
Обаче това висене на компютри ме притеснява. Почти по цял ден е на някое устройство. Вечер от доста време направо гася нета, за да не се изкушава и да седи на телефона нощем. После е недоспал и раздразнен на другия ден.

# 593
  • Мнения: 425
Моят ( петокласник) се вълнува от Корона вируса, гледа новини и се притеснява много за мен ( работя в Пирогов).

# 594
  • Русе
  • Мнения: 7 794
vasivena, да се пазиш много Hug

# 595
  • Мнения: 2 418
Моят ( петокласник) се вълнува от Корона вируса, гледа новини и се притеснява много за мен ( работя в Пирогов).
Желая ти здраве и благодаря за усилията!
И моят се вълнува,чете,гледа тв и вече новини.Старая се да обяснявам и говоря умерено и достоверно,да е в час с нещата.Не е травмиран и определено иска да учи в клас,да е с приятелете си и да обикаля квартала.Тревжно е,че виси повече пред техн.средства,надявам се да е временно.

# 596
  • Мнения: 47 981
Моите деца са 7 и 12 клас и гледат министъра от МОН доста редовно с надежда за някаква яснота. Ще спестя как го коментират...

# 597
  • София
  • Мнения: 39 758
Синът ми се интересува от обстановката в страната и света. "Мами, къде няма коронавирус?"
Вече не иска да ходим в Рим Simple Smile Поне не скоро.
За нас не е толкова притеснен, защото не излизаме.

# 598
  • Мнения: 1 981
И нашите младежи се интересуват и четат как се развива ситуацията с вируса - и тук, и по света...Но не мисля, че са притеснени - стараем се вкъщи да поддържаме идеята, че това е вирус, който е по-опасен от обикновен грип, но фаталният изход не е задължителен, ако организмът е здрав. Тъпчем ги с прополис и плодове, и не излизат. Въобще не им липсва контактът с външния свят и се чувстват по-добре от всички нас. Но вече им омръзва да се занимават с телефоните си, което е притеснително... Wink Синът ми започна да си чертае и измисля някаква стратегическа игра за ВСВ!
Ели-дечкин, миналата седмица малкото дете "отпразнува" 10-ия си РД с виртуална среща с приятелките си в БГ и толкоз, а от септември планираше къде ще празнува...И, май масово в тази ситуация така се "празнува".
vasivena, късмет и сили!

# 599
  • Пловдив
  • Мнения: 40 751
Някой справил се със Стафилокок ауреус?

Общи условия

Активация на акаунт