Незнам какво да купя на момче на12г. до 15лв.

  • 1 916
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля, дайте  ми предложения за подарък за момче на 12 г. до 15 лв. SunglassesPeople Walking

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 12:34 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 120
Книга- фентъзи- Пърси Джаксън и боговете на Олимп.

# 2
  • София
  • Мнения: 650
Виж тук някоя от игрите на Рубик примерно
 http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … 54&Itemid=274

или пък нещо от "На тъмно"- мешка, майтапчийска тениска

# 3
  • Мнения: 15 553
Книга - игра. Много са интересни и децата ги харесват, защото им дават възможност сами да решават какво да правят по време на играта.

# 4
  • Мнения: 526
Поръчайте тениски с любимите им герои или групи

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Книга или дрешка,която би харесал.Моят е на сходна възраст и харесва подобни неща...

# 6
  • Мнения: 5 278
На моя ако му подарят книга или дреха, ги захвърля без да ги погледне - е, поне като по-малък, сега се опитва да бъде сдържан ( не му се получава Simple Smile ).
Аз бих заложила на тонколонка, слушалки, мишка за компютър, часовник, преносима батерия, ( не оригинални разбира се, но има и доста бюджетни джаджи), нещо за спорт, ако го влече - напр. хилки за тенис на маса, дартс, топка. Има едни диско лампи, които се въртят - оригинални са също.

# 7
  • Мнения: 3 488
Има магнитни игри в метални кутии за 10 лева, по книжарниците.
Вариациите са доста - от шах до бесеница.

# 8
  • Мнения: 617
За коледната томбола на синът ми в училище му се падна да подарява на момче, което не обича да чете. Избрахме ме фенерче за 10 лв. Дано да му хареса. Добави и нещо сладко.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 408
И на нас ни се падна да подаряваме на момче. Купих зимна шапка, ръкавици и торбичка с коледни лакомства.

# 10
  • Мнения: 13 274
На моя ако му подарят книга или дреха, ги захвърля без да ги погледне - е, поне като по-малък, сега се опитва да бъде сдържан ( не му се получава Simple Smile ).
Аз бих заложила на тонколонка, слушалки, мишка за компютър, часовник, преносима батерия, ( не оригинални разбира се, но има и доста бюджетни джаджи), нещо за спорт, ако го влече - напр. хилки за тенис на маса, дартс, топка. Има едни диско лампи, които се въртят - оригинални са също.

+1
Преносима батерия често купувам - винаги се кефят, другото е за обичащите да ритат футболна топка.
Другото, което се радват е ваучер за книжарници сиела, може във всяка книжарница да се пазарува, освен книги продават и всякакви джунджурии, но незнам дали имат за 5 лв, за да се комбинира с един от 10.

Не само твоя, не искам да бъда разбрана погрешно, но момчете освен ако не са луди по четенето, дори и да имат някакъв любим автор или поредица, въобще не се радват нито на книги, нито на дрехи.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 433
слушалки, винаги са добре дошли

# 12
  • Мнения: 1 715
А наистина ли не знаеш, че НЕ ЗНАМ се пише разделно, че чак на заглавие го сложи?

Общи условия

Активация на акаунт