Как да махнем памперса?

  • 9 922
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
И аз съм чувала и чела, че на две години е оптималното време за махане на памперса. Аз на моя син му го махнах на следващия ден, след като навърши две години. Това беше преди почти два месеца. В началото определено е стресиращо, но постепенно той започна да усеща кога му се ака, и сега го прави само на гърнето. Виж, с пишането още сме в процес на овладяване. Така че при всяко дете е различно, но определено трябва да разберат чувството да си мокър. Друг въпрос е кога наистина успяват да контролират пишането, чела съм че това е по-трудно от акането. Така че започваш и все някога има резултат. Успех!

# 16
  • Мнения: 195
Благодаря ви много за съветите!

# 17
  • Мнения: 60
И при двете стана от само себе си.Не съм ги притискала.Мисля,че дойде от яслата.Там гледат другите дечица,които вече са напред с материала.
В къщи ставаха много дейни,и по "100"пъти сваляха гащите,докато накрая се получи.Около 2г.и7 месеца ги махнахме

# 18
  • Мнения: 318
Големия, го научих, като махнах памперса в къщи още 7-8 месец, когато започна да стои стъбилно на дупе и го слагах на гърне през известно време. Имаше пириоди като неискаше изобщо да седне и се противеше, но после свикна, заиграваше се и дори нешскаше да става.

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Ние от една седмица сме без памперс - слагам го само за нощем. не седи на гърне, а аз я държа. Поканвам я на всеки час и тя определено знае за какво става дума, даже от два дни сама си носи гърнето. Само няколко пъти не успях да я хвана (и то аз си бях виновна - пропуснах времето ) и тя сама дойде да ми покаже, че е мокра.

Общи условия

Активация на акаунт