Пътят на честта - Тема 9

  • 37 843
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 5 139
Мисля, че при сценаристите историята е точно както и при актьорите - все се наема някой Някой, а не непознато, но талантливо лице.
Фучеджиева е брилянтен пример - жена, която цял живот лежи на фамилията си. И тя, и Касимова например не спират да натякват кой е бил баща им, какъв творец (в случая на Касимова артист) е бил... Страхотно е да се гордееш с родителите си, не ме разбирайте погрешно. Но при Фучеджиева си е жива експлоатация.
"7 часа разлика" не беше лош, имаше идея, имаше динамика, особено в началото. И дотам. Да възложиш именно на тази жена да напише още не един, а два сценария, е меко казано нелогично решение. Та то от първи прочит виждаш, че ги върти едни и същи - мутрите (които тя е виждала на картинка от САЩ сигурно) и някакви други психологически нестабилни персонажи (забележете, че и в двата й сериала няма буквално нито един нормален човек), вторите явно за да подскажат колко сме зле като нация.
Всичките й писания са колко са зле българите, какви малоумници са (за разлика от американците, които до един са академици, както знаем), колко сме назад всички, колко сме нетолерантни и прочее. Да се чудиш какво прави тази жена в този ад, ами не си върви обратно в Щатите...
Четох, че "Пътят на честта" е вдъхновен от историята на бабата на другата сценаристка - Елена Иванова, която идва сама с пет деца в София и се справя. Ами, на мен щеше да ми е много по-интересно да гледам такава биографична драма, а не някакви измислени свекърви, още по-измислени мутри и изсмукани от пръстите "обрати" - всички от които очевидно са дело на Фучеджиева, а не на Иванова.

# 436
  • Мнения: 1 039
Има ли тема за Ягодова луна? Кога започва и колко серии ще е?

# 437
  • Мнения: X
Актьорството далеч не е толкова лесно занимание:)

А тая неговата новата с голямо самочувствие, подготвя се да става популярна покрай него

Мда, явно има такива амбиции...

Скрит текст:




Тук въпросната си празнува именния си ден със Силвия Петкова и колегите на Ивчо от спектакъла "Кризисен център"

Скрит текст:

Тук пише, че Ивайло ѝ бил ментор, муза и нейният най-голям фен. Rolling Eyes

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 28 дек 2019, 16:59 от Анонимен

# 438
  • Мнения: 696
Ми не е хубава, сори...

# 439
  • Мнения: 4 868
Говори се, че тая новата скарала Ивайло и Силвия , понеже била изревнувала. И тя ги събрала на празника си да излезе добра, но като й видях профила определено си търси популярност и баща на детето си. Ето още една снимка

# 440
  • Мнения: 1 380
Говори се, че тая новата скарала Ивайло и Силвия , понеже била изревнувала. И тя ги събрала на празника си да излезе добра, но като й видях профила определено си търси популярност и баща на детето си. Ето още една снимка

Зъбите й са леко странни 😕

# 441
  • Мнения: 4 868
Говори се, че тая новата скарала Ивайло и Силвия , понеже била изревнувала. И тя ги събрала на празника си да излезе добра, но като й видях профила определено си търси популярност и баща на детето си. Ето още една снимка

Зъбите й са леко странни 😕

Вече приятелка с президента, пише, че е най-добрата, човек говорещ за себе си в превъзходна степен е ясно какъв е , самочувствие на самохвалка

# 442
  • Мнения: 3 331
Къде ги намират тия хубавици? Свършиха ли нормалните жени?

# 443
  • Мнения: 4 868
Къде ги намират тия хубавици? Свършиха ли нормалните жени?

Тя бившата му жена изглежда в пъти по-нормална, независимо какво е станало между тях, за да се разведат.

# 444
  • Мнения: X
Аман от тия Бг звезди 😒 писна ми да ме занимават с драмите на МариВесо и сега на Ивайло и новата му. Да ви кажа от известно време гледам руски сериали и с мъка установявам колко мн напред са в идеите за сценарий, в подбора на актьори и заснемане.

# 445
  • Мнения: 669
Аман от тия Бг звезди 😒 писна ми да ме занимават с драмите на МариВесо и сега на Ивайло и новата му. Да ви кажа от известно време гледам руски сериали и с мъка установявам колко мн напред са в идеите за сценарий, в подбора на актьори и заснемане.
А и руските актриси са страхотни, само няколко да спомена:Даря Мороз ,Светлана Ходченкова,Карина Андоленко, Даря Мелникова ....и от по старите, Людмила Чурсина,Инна Чурикова...

# 446
  • Мнения: 336
Чест и почитания за творчеството на Джаста праста на 20/21 страница от темата.

Тази русата има ли си име? Аз като обикновен човек от народа още не мога да се снимам с Румба Радев. По-скоро искам да си поговорим мъжката с него отколкото да си правим селфита като биби. Иначе шмекера явно няма вкус, защото предишната му беше една сладникава и безлична, но някак си мила, докато тази визуално е в другата крайност и изглежда много проклета. Иначе младежът ми е смешен като гледам какъв дечко е бил в мега чутовния Под прикритие. За съжаление в професионален план (игра, дикция и т.н.) не се е развил особено.

Слънчевото реге има добри съждения, но фучка няма смисъл да се коментира. Ще й видим скоро другия бълвоч и най-вече кой е дал парите и ще стане ясно. Весело посрещане утре и ви оставям сами да си отговорите защо не се толерирират кадърните граждани на (Н)РБ. Масите имат нужда от зомбиратори като фучка, която гледа парата, въпреки че по интервюто е много над нещата ...

# 447
  • Мнения: 4 868
Тази русата има ли си име? Аз като обикновен човек от народа още не мога да се снимам с Румба Радев. По-скоро искам да си поговорим мъжката с него отколкото да си правим селфита като биби. Иначе шмекера явно няма вкус, защото предишната му беше една сладникава и безлична, но някак си мила, докато тази визуално е в другата крайност и изглежда много проклета. Иначе младежът ми е смешен като гледам какъв дечко е бил в мега чутовния Под прикритие. За съжаление в професионален план (игра, дикция и т.н.) не се е развил особено.

Казвала се Станислава, то й личи отвсякъде, че си търси повече слава и клиенти за бебеносец календара си, а защо не и да я вкарат и нея в някое сериалче

# 448
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Експерт Фуча в момента е по бнт.
Говори за култура Sunglasses

# 449
  • Мнения: 6 159
Експерт Фуча в момента е по бнт.
Говори за култура Sunglasses
Да му се не види ! Изпуснала съм тази "пътеводна светлина" ! Cold Sweat

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 15:03 от Ели-ТАЛ

Общи условия

Активация на акаунт