Пътят на честта - Тема 9

  • 37 831
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 868
Но поне режисьорския състав не е същия както в Пътят

# 541
  • Мнения: 669
Кой бе Буби?

# 542
  • Мнения: 1 429
Гледам сега Плачков в Черешката,ами че той си е като във сериала.Физиономии, начин на говорене.Т.е е много, много слаб актьор.А  Билалов-нищо общо с Джаро в Стани богат,във Връзки е различен,е това е актьор.

# 543
  • София
  • Мнения: 5 139
Гледам сега Плачков в Черешката,ами че той си е като във сериала.Физиономии, начин на говорене.Т.е е много, много слаб актьор.А  Билалов-нищо общо с Джаро в Стани богат,във Връзки е различен,е това е актьор.

Мда, Билалов за мен е много висока класа...

# 544
  • Мнения: 1 165
Билалов е наслада за сетивата. Друго измерение.

# 545
  • Мнения: 3 439
Аз съм тайно влюбена в него 😁

# 546
  • Мнения: 4 868
Жалко, че спряха предаването, което водеше. Стани богат винаги е било "наслада за ума и интерес за ушите". Дано го възвърнат някой ден

# 547
  • Мнения: 9 484
Билалов и в представление съм го гледала, много харизматичен мъж.

# 548
  • Мнения: 669
Жалко, че спряха предаването, което водеше. Стани богат винаги е било "наслада за ума и интерес за ушите". Дано го възвърнат някой ден
Няма да го върнат,струвало много скъпо на БНТ.Може на някоя друга тв да го пуснат,но едва ли... Бях прочел преди няколко месеца,че щели да излъчат записаните епизоди и ще го свалят от екран.

# 549
  • Мнения: 774
Фучката само може да диша праха на сценаристите от ''Под прикритие''.Като го гледам повторението и актьорите са  по-добри в играта с изключение на Ивайло Захариев,който по един и същи начин рецитира.

# 550
  • Мнения: 13 188
И това правено преди години...

# 551
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Бях прочел преди няколко месеца,че щели да излъчат записаните епизоди и ще го свалят от екран.
Така е, да. Предаването, което излъчиха миналата неделя - 26.януари, беше последното.
Имаше разни писания, че може "Стани богат" да се върне в Нова, но тогава едва ли Билалов ще е водещ, пък и засега са само слухове и свободни съчинения, май... Rolling Eyes

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 16 117
С удоволствие изгледах целият филм.
Но, като че ли накрая, Киро знаеше, че ще го гръмнат, така седеше пред църквата, че направо викаше,, стреляй,,.

# 553
  • Мнения: 6 159
Моля някой да пусне линк за темата за пожарникарския филм Hands Pray !
Предполагам ,че компанията ще се запази Grinning  Ние сме "фенове" на сценаристката Joy

# 554

Общи условия

Активация на акаунт