Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 52 554
  • 763
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 651
За новата на Мейбълин става въпрос - falsies lash lift. Сега е на 9,99 в ДМ.


Благодаря! А дава ли по-драматичен обем? Че съм нещо на тая вълна в момента.

# 511
  • Мнения: 1 712
Аз още не съм я взела, но определено ще го направя, докато е още на промоция. В темата за спирали също някой беше писал за нея.

# 512
  • Мнения: 1 376
Аз в момента имам три - четири  отворени спирали и май ще пропусна покупката на още една...колкото и да ми се иска да изпробвам още. Ама то на моите мизерни мигли...

# 513
  • Мнения: 1 352
Точно днес качих снимка с тази спирала на Мейбълин, за мен е разочарование. Имах много големи очаквания, точно заради четката, но уви.
Много неравномерно нанесе спиралата, слагам снимката и тук. /Това е втори тест, първият път беше още по-зле положението/

Скрит текст:

# 514
  • Мнения: 15 421
Ааа, щом на тия хубави мигли стои така, значи май наистина не става. А дали не и трябва разработване, защо не я оставиш за известно време и пак да опиташ, може пък.. да се получи, ако и тогава не, значи не е твоята спирала.

# 515
  • Мнения: 1 352
Ще и дам още време да изсъхне, въпреки че я имам от 2 седмици и днес я пробвах за втори път, с надеждата малко да се е сгъстила.
Ще я пробвам още веднъж вкъщи, но май не е моята.

Днес нямах време да оправям положението, добре че с очилата не личи толкова.

# 516
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Момичета , някоя ползвала ли е този фон дьо тен на Лореал ?
Скрит текст:

Става ли за кожа със сухи участъци ? Подчертава ли ги ? Като покривност как е , прикрива ли петънца и белези от пъпчици ?
Може и да ми препоръчате някой друг фон дьо тен , подходящ за по-суха кожа . Сега съм с един на Римел , който по принцип харесвам , но явно не е за това време , доста изсушаващо ми действа .

# 517
  • Мнения: 5 155
Този е за по-мазни кожи, моята е комбинирана и пак ми подчертава бръчки и се впиваше.

# 518
  • Мнения: 15 421
Продължавам да твърдя, че за суха кожа без несъвършенства ББ - то на ГР е уникално попадение. Пък който иска да вярва. Но е с леко до средно покритие, сатен, не точно озаряващ, обаче е със страхотен финиш, не се събира в линии и бръчки, не лъщи, дава сочна, но не лъскава визия и държи стабилно, не се свлича и не става на петна. Моето откритие за отминалата година е, но ще продължа да го ползвам. Спф - то му 25 също е плюс.

# 519
  • Мнения: 1 248
Аз съм със суха кожа и съм най-доволна от Хелти микс. Понякога използвам Макс Фактор - Радиант Лифт, но ми се струва, че е повече за нормална кожа, при много суха не бих го ползвала.

# 520
  • Мнения: 5 832

С този ФДТ не се спогодихме хич, стои като брашно върху моята кожа, която е нормална със сухи участъци. Просто не ми дава добър финиш.
Аз ползвам Colorstay на Ревлон и съм сравнително доволна. Имат два вида - за комбинирана/мазна и за нормална/суха кожа. Доволна съм от покривността му, но и аз ползвам коректори отдолу, над него също.
Все още търся ФДТ, който да ми даде онзи красив сатенено гладък финиш, без да лъщи.

# 521
  • София
  • Мнения: 6 475
Хелти микс ББ ми е сред любимите от дрогерийния клас. Радиант лифт аз бях май от малкото недоволни, при мен седи супер до 3-4 часа и после изчесва на места, впива с кожата, изглежадах покъртително.
Римела с витамин Ц , не помня как се казва, имам 3, в топло време ми беше супер, сега го смесвам с течните хайлайтери на Лореал, те са мазни и ми  е ок.

Искам и аз ББ крема на ГР да пробвам, но в Лилитата и ДМ-те, които посещавам щандовете на ГР са много зле. Къде в София има богат асортимент / и други неща ме интересуват/, преди имаха като щандове по моловете, но май са ги махнали.

# 522
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Благодаря , момичета . Ужасно е да ти е толкова суха кожата , досега не е била толкова зле Sad Днес ми се наложи  след като сложих фон дьо тен веднъж да се изтрия и втори път да пробвам да постигна някакви прилични резултати . Нанасям фон дьо тен с четка , чудя се дали да не опитам с гъбичка ? Може от търкането с четката да ми се бели още повече лицето , знам ли и аз .
Преди 4-5 години бях ползвала на Буржоа хелти микса , тогава ми дойде тежък и лъсвах , но и кожата ми беше нормална към мазна . Може да ми се отрази добре сега , ще пробвам .

# 523
  • Мнения: 15 421
Пробвай да нанасяш с пръсти и после само блендвай с гъбичка лекичко.

Пп ГР в островчетата на Моловете.

# 524
  • Мнения: 1 712
Благодаря , момичета . Ужасно е да ти е толкова суха кожата , досега не е била толкова зле Sad Днес ми се наложи  след като сложих фон дьо тен веднъж да се изтрия и втори път да пробвам да постигна някакви прилични резултати . Нанасям фон дьо тен с четка , чудя се дали да не опитам с гъбичка ? Може от търкането с четката да ми се бели още повече лицето , знам ли и аз .
Преди 4-5 години бях ползвала на Буржоа хелти микса , тогава ми дойде тежък и лъсвах , но и кожата ми беше нормална към мазна . Може да ми се отрази добре сега , ще пробвам .

А преди фондьотена какво слагаш?

Общи условия

Активация на акаунт