Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 8

  • 79 749
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 39 305
Виж, по- горе- добавих снимка.

# 706
  • Мнения: 68 634
За пеперудата....
Аз имам гардероб с такива врати..но се губят едни 5 см..


Отгоре е механизма. Долу няма нищо



Така е отворена до край..

# 707
  • Мнения: 22 867
А нещо от тоя тип, имам предвид окачването, не конкретните врати, те са случайно взети от нета:

Скрит текст:




# 708
  • Мнения: 68 634
Нали е на ъгъл. Май няма как. В чупка се пада отвора...
Аз го измислих Joy
Сменя открития кош за мръсни дрехи с един с капак, голям, и който и да гледа, нищо неприлично няма да види.
Нале?

# 709
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Сложи си завеса за баня - не е текстил и също се пере.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Кошовете са временно (вече 6-7 години, налЕ, ама временно).
Плъзгаща врата няма как да се сложи - от едната страна е ъгъл и вратата за едната детска, а от другата страна - вратата на банята.
Завесите за баня са ми отвратително грозни Smiling Imp

Ще е с ролетна щора. Уговорихме няколко огледа и ще видим тогава на коя фирма ще се спрем.

Благодаря на всички за идеите и съветите!

# 711
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Здравейте!  Харесахме си един гардероб, но малко ме притеснява подредбата му. https://jysk.co.uk/storage/wardrobes/wardrobes/plus/wardrobe-vin … 200x200-combi-oak Чекмеджетата няма как да ни стигнат за дрехите само те, отстрани са закачалки. Ще трябва и самите рафтове да ползваме, поне 2 така като ги гледам, но как можем да подреждаме дрехите на тях? Високи изглеждат, демек доста неизползвано пространство ще има, ние подреждаме по метода на Мари Кондо в  кутии.
Изобщо, дайте моля идеи вие как бихте подредили такъв гардероб? Благодаря!

Аз бих сложила (тоест ММ ще го сложи) в едното от отделенията за висящи дрехи още един лост, така на два реда ще има от по-късите дрехи. А под дългите, ако има достатъчно място, може да се сложи още един рафт, върху който да се слага нещо, а под него кутия, която да се издърпва.
Ако първи и втори рафт, броени отдолу нагоре,  се махат, може и там да се сложи лост.
 Надявам се да не съм разбрала погрешно, и да ви трябват повече рафтове, отколкото лостове. 

# 712
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Аз не мога да си представя да вдигам и свалям ролетна щора всеки ден вкъщи. Наведи се, изправи се, а какъв шум вдигат не е истина...

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 18:12 от Polar bear

# 713
  • Сливен
  • Мнения: 4 050
Бъркате външна ролетна щора с метална охранителна ролетка.
Няма такова нещо като навеждане и изправяне при външната щора,не заблуждавайте хората.Ако е ръчна,табакерата е на достатъчна височина от пода,ако е с бутон той се слага на такава височина,на която клиента иска,а може и да е с дистанционно.Шума не е толкова силен.
Ето това е външна алуминиева щора

# 714
  • Мнения: 756
Според мен няма да е удобно за целта, но все пак всеки си решава. Ако ще е щора, по-добре роло щора. Антистатични са и има материи, които са нещо промазано. средно между плат и найлон. Бършат се с влажна кърпа.

# 715
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Може и да бъркам щорите, но това за интериор е супер недомислица. Имам дъска за гладене прибрана в кутия с вдигаща и сваляща се  ролетка и Е шумна. Пластините дрънчат по каналите, когато я вдигаш и сваляш. Бутонът предполагам означава, че движението се извършва от мотор? А сензори ще има ли на пода?

# 716
  • Мнения: 3 096
По колко пъти на ден ще се вдига и сваля тази щора и от колко души Grinning И на мен ми се струва ужасно неудобно. А и не ми е красиво. Вертикалните щори обсъдихте ли ги, че нещо пропуснах? Те заради алергията ли не бяха опция? А тези няма ли да се прашат?

# 717
  • Мнения: 2 895
На мен като външни изобщо не ми харесват, а пък да гледам тази кутия в къщи- абсурд.  Но все пак хората сме различни и харесваме различни неща Simple Smile важното е всеки да е доволен от избора си.

# 718
  • Мнения: 68 634
Кутията ще е отвътре мисля. Може да бъде де.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Ох, голяма дискусия се получи Joy
Кутията ще е от страната на пералното, естествено Simple Smile Коридорът ще си остане "чист и неопетнен" Trollface
Няма да стои затворено постоянно - щората ще се пуска само при необходимост!
Още веднъж - благодаря на всички ви за съветите, мненията и идеите.
Намерих решението и мисля, че няма смисъл от повече спам в темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт