"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 47

  • 32 153
  • 840
  •   1
Отговори
# 690
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
добре де, вижда се някаква втора черта, ама защо стои крива? Ако е отрицателен каква ще да е тази черта? Нали шуър чек не дава изпарителни?

# 691
  • Мнения: 11
Никога не съм виждала такива черти то не е и бяш черта виждала съм положителен с много бледа черта ей го на седи мен и само недоволства ххаха на 1г.10м. След 3 дни

# 692
  • София
  • Мнения: 10 642
добре де, вижда се някаква втора черта, ама защо стои крива? Ако е отрицателен каква ще да е тази черта? Нали шуър чек не дава изпарителни?
Няма черта, малко е пренапоен и така е изсъхнала урината

# 693
  • Мнения: 11
4 капки както е в опътването

# 694
  • Мнения: 8 082
4 капки както е в опътването
В упътването пише 3-4 капки... както и"Резултатът може да се отчете след 5 минути и не по-късно от 10-тата", не след изсъхването... т.е. доста по-късно.
Ако си вече със закъснение - направи пак утре сутрин и си го гледай само във времето за отчитане!
Ако не - изчакай си датата и направи пак.

# 695
  • Мнения: 665
Здравейте момичета,  уж съм бременна в 6г.с и 2 дни, във вторник бях на преглед поради кафеникаво зацапване (не е обилно), доктора ме прегледа и каза да отида пак след една седмица за да се види дали има ембрион, защото вижда околоплоден сак и жълтъчно мехурче (не помня така ли го нарече), но ембрион не виждал. Каза че има вероятност да съм била с късна ОВУ и за това да е рано още, но има вероятност и да е кухо яйце. Втора бременност ми е но между двете имам един спонтанен аборт. Ще кача сни ка от прегледа и ще се радвам ако някой сподели мнение Simple Smile

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Очакваш някой във форума да види ембрион, който лекарят не е видял?!

# 697
  • Мнения: 293
Бременни сте всичките ,като ви гледам как бързате направо отидете пола да ви кажат ,нЕма смисъл да се тормозите с тестове 🙂

# 698
  • Мнения: 441
Здравейте момичета,  уж съм бременна в 6г.с и 2 дни, във вторник бях на преглед поради кафеникаво зацапване (не е обилно), доктора ме прегледа и каза да отида пак след една седмица за да се види дали има ембрион, защото вижда околоплоден сак и жълтъчно мехурче (не помня така ли го нарече), но ембрион не виждал. Каза че има вероятност да съм била с късна ОВУ и за това да е рано още, но има вероятност и да е кухо яйце. Втора бременност ми е но между двете имам един спонтанен аборт. Ще кача сни ка от прегледа и ще се радвам ако някой сподели мнение Simple Smile

Имай търпение и изчакай още седмица, сега и да си блъскаш главата не зависи от теб. Аз бях подобен случай с първата си бременност, в 6+ не се виждаше ембрион, а само жълто тяло, след още седмица на прегледа видяхме ембрион с тупкащо сърце! Успех 🍀

# 699
  • Мнения: 12
Здравейте, днес си направих тест и имам мн бледо розова втора чертичка, положителен ли се води? Имам 6-7дни до Цикъл.

# 700
  • Мнения: 164
И аз имам въпрос - обикновените лентички надеждни ли са  или най-сигурното е surechek

# 701
  • Мнения: X
И аз имам въпрос - обикновените лентички надеждни ли са  или най-сигурното е surechek
Моят беше лентичка, направи 4дни преди очакваната дата и ми показа резултат Simple Smile

# 702
  • Мнения: 8 082
Какво е това бързане за тест 7 дни преди очакваната менструация? Изчакайте си датата и всичко ще е ясно и видимо. Не ми казвайте, че това е за успокоение, защото освен притеснения "има ли нещо или няма с това дето се вижда, ама не се вижда..." друго нищичко не ви носи.
Ако се касае за здравословен проблем при който трябва незабавно да се започне лечение, то лекаря ще препоръча кръвно изследване 10 дни след овулация и после след 2 дни... и ще е ясно.
Не знам защо си го причинявате това с пикливи тестове 7 дни преди очакваната дата, честно!

# 703
  • Мнения: X
При правилно изчислен цикъл 7 дни преди очакваната менструация просто ощо няма бременност. Та и положителен тест няма как да има.

# 704
  • Мнения: 441
И аз мисля, че толкова ранно тестване е излишно, само тревоги.. До 3-4 дни преди дата, може би е ок, аз изследвах всеки месец по - рано, защото съм с Хашимото и при евентуална бременност трябва веднага да променя терапията. Но иначе бих изчакала датата и тогава тест Simple Smile Успех на всички 🍀

Общи условия

Активация на акаунт