Защо мъжете са такива?

  • 19 320
  • 577
  •   1
Отговори
# 90
  • BG
  • Мнения: 2 173
А верността не е ли силата да се преборваме с поривите си, а не да ги нямаме?

# 91
  • София
  • Мнения: 29 057
Мисля, че си прав.

# 92
  • Мнения: 63
Мили хора, ето моя отговор:

Аз смятам, че бракът е неестествено състояние на нещата. Всички връзки и бракове, в които съм била, мъжът винаги има порив да изневерява. И аз не съм стражар. Като иска - прав му път! Не взимам заложници. Но всички жени с успешни бракове край мен са хора, които са взели заложници и държат на това. Включително собствената ми майка и собствената ми снаха (жената на брат ми). И двете седят с едни сатъри цял живот, сакън, мъжО да не кръшне. А на него все му се кръшка. Та покрай цялата тази работа аз разбрах, че не съм създадена за това - да браня някакъв мъж, който винаги ще опита да кръшне. Да не говорим, че не отговарям за себе си - не мога да обещая вечна моногамия.

Та - бракът е неестнествено състояние на нещата. Ако имате опровержения - бих ги чула. Може пък да науча нещо.

Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 23:23 от Victoria Milano

# 93
  • Мнения: 8 937
Не само мъже постъпват така. Някои мъже са такива, както и някои жени. При едни става дума за ниско самочувствие, при други за скука или проблеми с партньора. Струва ми се несправедливо да приписваме подобно поведение само на единия пол, както и да съдим без да чуем двете страни.

# 94
  • Мнения: 15 356
Не е опровержение,всички сме различни и усещаме нещата по различен начин,но в нашия брак и двамата правим всичко ,каквото сме правили преди,само че сега с друг човек.Не знам дали точно го казах.Аз не искам да му изневерявам,вярвам и той на мен,не ме привличат други мъже.Искам си моя .Преди мислих,че брака е егати скуката,ама не,много си е яко даже.

# 95
  • Мнения: 63
Не е опровержение,всички сме различни и усещаме нещата по различен начин,но в нашия брак и двамата правим всичко ,каквото сме правили преди,само че сега с друг човек.Не знам дали точно го казах.Аз не искам да му изневерявам,вярвам и той на мен,не ме привличат други мъже.Искам си моя .Преди мислих,че брака е егати скуката,ама не,много си е яко даже.

И аз така си мислех за последната ми връзка. Той не можеше да заспи, ако не ми хване ръката. И така години наред. Говорехме за деца, избирахме им имената. И когато аз не успях да забременея и предложих осиновяване, на следващата ни среща, докато планираме романтичен уикенд, той ми казва: "Виждам се с друга жена." Така ли? Събрах му багажа и го изхвърлих от нас. Не искам да бъда просто утроба, която се е оказала неуспешна. Значи всичко това, което аз съм го приемала за някаква духовна връзка, се разтвори за секунда в пространството, когато се появи по-плодовита утроба. Преживяла съм го, всичко е наред. Но това ми затвърди теориите.

Надявам се, вие да сте щастливи! Моят опит не е нещо като модел.

# 96
  • BG
  • Мнения: 2 173
Да не говорим, че не отговарям за себе си - не мога да обещая вечна моногамия.

Та - бракът е неестнествено състояние на нещата. Ако имате опровержения - бих ги чула. Може пък да науча нещо.

Simple Smile
Мисля, че в тези думи е разковничето.
Който каквото ще да говори, но опита показва, че в края на краищата всеки човек преценява действията на другите хора на база собствените си разбирания и възможности за реакция.

# 97
  • Мнения: 15 356
Vicroria,ние опитвахме 3 години да имаме дете,когато на първата разбрах че проблема е в мен,му казах че ако не иска да минава през това,ще го разбера.Той отговори,че не съм крава за разплод и идеята ми е безумна.С много трудности,забременях  чрез инвитро и сега съм в петия месец.Помагаше ми да си слагам всяка сутрин инжекции,вярваше в мен ,когато аз не вярвах

Дано намериш точния човек,тогава ще е друго.

# 98
  • Мнения: 63
Да не говорим, че не отговарям за себе си - не мога да обещая вечна моногамия.

Та - бракът е неестнествено състояние на нещата. Ако имате опровержения - бих ги чула. Може пък да науча нещо.

Simple Smile
Мисля, че в тези думи е разковничето.
Който каквото ще да говори, но опита показва, че в края на краищата всеки човек преценява действията на другите хора на база собствените си разбирания и възможности за реакция.

Е, ти ме изкара някаква разгонена уруспия. Не съм такава. Но много лесно ми доскучава.  Единственият мъж, който не ми доскуча, почина. Другите, с които съм била, правят някакви тъпи изпълнения, като да ми изневерят и да очакват аз да се впусна да се боря за тях. А аз не искам, защото не си заслужава. Та поради тази причина не обещавам моногамия.

# 99
  • BG
  • Мнения: 2 173
Ето виждаш ли - отговора ти потвърждава това което казах. Въобще не съм имал предвид, че си някаква. Не те познавам и не бих си позволил да правя каквито и да е оценки за теб.
Ключето е заровено на съвсем друго място - помисли за това.

# 100
  • Мнения: 17 416
Омъжвала си се от скука, или с някакви надежди, че няма да ти изневеряват?
Че какво ти пречи да живееш без обещания и как нещо, което ти не обещаваш, го чакаш от другия, не разбрах.

# 101
  • Мнения: 63
Омъжвала си се от скука, или с някакви надежди, че няма да ти изневеряват?
Че какво ти пречи да живееш без обещания и как нещо, което ти не обещаваш, го чакаш от другия, не разбрах.

Не. Пристъпвам към мъжете с уважение. Изслушвам ги. Всички са със сложно детство и вещици за майки. И ужасни бащи. Не съдя. Не разказвам за себе си. Просто ги приласкавам. Готвя. Обгръщам ги със спокойствие. Представям се добре в секса. Храня ги и ги чукам прилично. Ако някой реши да бяга от това - коя съм аз, да се противопоставям? Свободен е да прави каквото си иска. Нищо не обещавам. Нищо не искам да ми се обещава. Simple Smile

# 102
  • Мнения: 8 937
А може би проблемът е в "сложно детство и вещици за майки"... Това е първият образ на жена, който си изграждат. Не е чудно, ако резултатите не са добри.

# 103
  • Мнения: 553
Омъжвала си се от скука, или с някакви надежди, че няма да ти изневеряват?
Че какво ти пречи да живееш без обещания и как нещо, което ти не обещаваш, го чакаш от другия, не разбрах.

Не. Пристъпвам към мъжете с уважение. Изслушвам ги. Всички са със сложно детство и вещици за майки. И ужасни бащи. Не съдя. Не разказвам за себе си. Просто ги приласкавам. Готвя. Обгръщам ги със спокойствие. Представям се добре в секса. Храня ги и ги чукам прилично. Ако някой реши да бяга от това - коя съм аз, да се противопоставям? Свободен е да прави каквото си иска. Нищо не обещавам. Нищо не искам да ми се обещава. Simple Smile

Жената-мечта !!!
И все недооценена.
Влизам ти в положението, и при мен така. Храня ги, това онова, тия три работи, и пак все на недоволни женици попадам.

# 104
  • Мнения: 63
Омъжвала си се от скука, или с някакви надежди, че няма да ти изневеряват?
Че какво ти пречи да живееш без обещания и как нещо, което ти не обещаваш, го чакаш от другия, не разбрах.

Не. Пристъпвам към мъжете с уважение. Изслушвам ги. Всички са със сложно детство и вещици за майки. И ужасни бащи. Не съдя. Не разказвам за себе си. Просто ги приласкавам. Готвя. Обгръщам ги със спокойствие. Представям се добре в секса. Храня ги и ги чукам прилично. Ако някой реши да бяга от това - коя съм аз, да се противопоставям? Свободен е да прави каквото си иска. Нищо не обещавам. Нищо не искам да ми се обещава. Simple Smile

Жената-мечта !!!
И все недооценена.
Влизам ти в положението, и при мен така. Храня ги, това онова, тия три работи, и пак все на недоволни женици попадам.

Не съм неодоценена. Оценена съм.

Общи условия

Активация на акаунт