Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

  • 57 241
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 223
Върти се някакъв сюжет и около психоложката, но не разбрах какъв

# 121
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
Според рускините е сестра на Недим, в което не виждам логика. Не разбрах, какво си говориха с другият доктор, но му каза, че „ Няма да го предам “. Хареса ми сериата.

# 122
  • Мнения: 1 223
Според рускините е сестра на Недим, в което не виждам логика. Не разбрах, какво си говориха с другият доктор, но му каза, че „ Няма да го предам “. Хареса ми сериата.
На мен също ми хареса серията. Дженк и Джемре са големи сладури. Чудя се Дживан още колко бой ще изяде заради Дамла. Много странно Ойа да е сестра на Недим. Къде е била дори през детството си, че Агях не я познава.

# 123
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
Има нещо покрай нея, но ще се разбере. Има развитие и това ми харесва, макар че в седмичният рейтинг сме на 16 място, съм сигурна, че ще продължават да ни радват. Чакам с нетърпение фрага. А да вметна, че мисля, че сама се е наръгала Шениз ( и не само аз и рускините това коментираха )
Мен ме отвратиха думите на Шениз към Недим-„ Родителите ти не те искаха и искаха да се отърват от теб “...
Имахме с баща ти голяма любов и това призна...

# 124
  • Мнения: 1 223


И аз мисля че сама се е наръгала. Тая вечер Дамла с нейните крясъци ме отегчи доста.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Дамла и мен ме изнервя, има го черно на бяло какво е правила майка й, и пак Недим и виновен, глезла! Джемре с нейните крокодилски сълзи, отново ще има ли няма ли развод Недим и Джерен, въртят се в кръг, трябва да раздвижат нещата иначе отива на зле. Шениз и според мен сама се е наръгала, значи Недим ще е в затвора. Sad да видим какво са подготвили, но стига вече Шениз ги е правила на маймуни.

# 126
  • Мнения: 8 880
Дамличка е много заблудено детенце няма какво да се прави все пак и е майка пък и до сега всички я пазеха и тн....,но ще се срещне с реалноста скоро.Дженк обаче тотално отряза аннето откупи гривната,но каза,че няма да вярва повече на нейните приказки дори да падне и да бъде премазан ще върви по това което той мисли за правилно.Шена сама се наръга тоест искам да го вярвам....Шока беше Джемретица която си мисли,че не хвана ръката на Недим заради думите на Агях,но тя лека полека не се усеща как клони към Дженк....Отново страх от загубата....това много и помогна да се изясни със себе си....
Вие гледайте цирка Мюмтаз да е жив щото що за цирк става от него иде всичко....
Хубав епизод ,но след 27-ми епизод Тунус Ханъм напуска сега ще пишат сценаристите на Двор - Авлу.Искрено се надявам Джерен да не стои и гледа как вкарват Недим в затвора,а тя направи нещо за да го оневини! Реакцията на Дженк отново първосигнална както и очаквах де.... после ще навърже гердана дано не е късно.

# 127
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
Да ви кажа не е зле сериата дръпнали сме се напред
▪Total:
1.Дъщерята на посланика [STAR TV] - 12.77 (+3.34)
2.Ямата [ШОУ ТВ] - 9.36⬇ (-0.49)
8.Забранената ябълка [FOX TV] - 5.28⬆ (+0.12)
9. Жестокият Истанбул [KANAL D] - 5.28⬆ (+0.70)
17.Клетва [KANAL 7] - 3.66⬆ (+0.32)
38.Сливане [TRT1] - 1.83⬇ (-0.15)

▪AB:
1.Дъщерята на посланика [STAR TV] - 10.39⬆ (+2.35)
3.Ямата [ШОУ ТВ] - 7.15⬇ (-0.97)
4.Забранената ябълка [FOX TV] - 6.96⬆ (+2.08)
7.Жестокият Истанбул [KANAL D] - 4.67⬆ (+0.97)
22.Сливане [TRT1] - 2.21⬇ (-0.14)
29.Клетва [KANAL 7] - 1.70⬆ (+0.36)
[/img]
Недим към Джерен- „ Развод няма. Няма да си тръгваш. Тук ще останеш до мен.

Превод на фрага:
АГЯХ- Всичко е очевидно ! Записите, кръвта, отпечатъците ! Всички улики клонят към Недим.
Дамла- Той уби мама. Взеха я и ни остави тук !
Дженк- Едва не умрях ! Едва не умрях ! Не ти ли е достатъчно ? По твоите ръце има нейната кръв.Не ти ли е достатъчно ?
Джемре- Каквото и да казват... Улики, документи, за мен нищо не е важно ! Не можеш да причиниш на някого болка !
Съдията- Заподозреният е Недим Карачай. Накои ще каже ли нещо ? Решението на съда !

# 128
  • Мнения: 1 223
Според мен това, че Джерен сложи камера в сакото на Недим не е е случайно. Сигурна съм, че тя ще го измъкне от затвора. Би било страхотно и Дженк да нареди пъзела и да спаси Недим. А Сехер за пореден път ми беше смешна. Тя тази женица наивна до глупост. Как се втурна да приютява Шениз. Смях се на глупостта й. То не е за смях, ама...

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 20:09 от Selin Ozkaya

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Сехер не ми харесва, наивна, глупава и различното държание към децата й. Няма проблем Джемре да е омъжена за Дженк, ама Джерен и Недим нон стоп се опитва да раздели, изобщо отношението и е никакво. Дано да поумнее малко.

# 130
  • Мнения: 4 369
Гледах последния епизод.
Недим нали е свикнал всичко да получава и мислеше, че Джемре ще му се хвърли на врата. Тя пък послуша Агян и отново излъга Дженк.
Дано постепенно нещата м/у тях станат истински.
Сехер наивна да не кажа проста.
Шениз всичко ще прежали за да стане на нейното. Нито дъщеря, нито син я интересуват. Яка, озлобена, изоставена к-чка.
Агях с право се обвинява, защото къде е спал толкова МНОГО години.
Мюмтаз е жив и сега Дженк, Недим и психоложката се явяват братя  и сестра.
Шениз каза, че Мюмтаз е имал много жени, които е лъгал. Така, че като нищо е скрил съществуването на психоложката /Оя ли беше/.
Бабата поне не досаждаше в този епизод.
Шениз се наръга, за да вкара Недим в затвора, а тя да се върне в конака.

# 131
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
И аз съм на мнение, че бащата е жив, но пък други са на мнение, че е майката... Уж бил гръмнат в главата, ама според мен това не пречи да е в кома например...

# 132
  • Мнения: 1 223
То всъщност споменавано ли е майката на Недим как е починала?

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Аз се надявам да разберем повече и са майката, аз ли съм пропуснала или не са давали нищо за нея. Ако и психоложката им се окаже сестра направо ще ги разбие тоз Мюмтаз празно няма, иначе Шениз да си вярва че му е голямата любов 😂😂😂 надявам се Джерен да влезе в правия път, че леко на нея заприличва, харесва ми как се сближават с Недим без да се усетят,другата двойка също ми харесва, но в най неподходящия момент Джемре сигурно ще научи за бебето 🤷‍♀️ дано да ги бъде двойките.
Дамла в последните епизоди яко лази по нервите, глезла!

# 134
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
Превод на фрага:
Агях- Недим, синко. Това ти ли го направи, синко ? С изключение на вас двамата, никои не беше в кабинета.
Полицаите- Момче, говори ! Отговори !
Агях- Кажи истината ! Ти ли го направи, лъв мои ? Никои няма да забрави за отмъщението за толкова години. Аз също се питах за тези години.
Дамла- Ти толкова много ни говориш, че той е паметта на твоят брат. И какво стана сега ? Благодарение на теб стана за нас убиец...
Дженк- Дамла ! Дамла !
Агях- Дамла !
Джемре- Недим никога няма да навреди на някого !
Дженк- Недим стана на краса, заради отмъщението. Той знае всичко.
Докторката- Ще свидетелствам за теб. Ще се измъкнеш по-скоро.
Недим- Защо толкова много се интересуваш от мен ?
Джерен- Ако искаш ще се обединим и ще им вземем всичко !
Може би адвокат- Сигурен ли си, г-н Недим ?
Агях- Какво става тук ?

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 21:24 от Габриела Радева

Общи условия

Активация на акаунт