Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

  • 57 391
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 028
Аз уж си падам по рижави какъвто е Беркер,но с него не успяхме да се харесаме,но това не ми пречи да гледам сериала му накрая нашата работа ще стане както е с Чаатайовата ми всичките му проекти гледам пък не съм му фенка уж все е заради някого....Шегата настрана талантливо момче,но толкова нещо му липсва за мен самата е така....,но както казват рускините на вкус и цвят та те така....

Озан мога да говоря с часове за него и за нещата от хора които са успели да го видят от близко и които знам за него.Просто ме кефи ,но мисля,че харесването ми към Дженк лекичко надделява към кариерният Озан.Обичам трудни сложни и загадъчни персонажи и обичам да вниквам и анализирам в това в реалния живот ако се сблъскам с такъв случай също бих постъпила по различен начин та както казваме Дженк Фандома да бяхме на мястото на Джемре де да можеше....

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 01:25 от x BlackRose x

# 676
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Чудя се Сера дали ще се справи с ролята си във Вятърничав.... Още не се знае, каква ще играе там.

# 677
  • Мнения: 9 028
Чудя се Сера дали ще се справи с ролята си във Вятърничав.... Още не се знае, каква ще играе там.

Ох не питай голямата талантка с дикцията на....какво беше на сълзите?
И завършила дикция моля ти се в унито.Срам ама огромен театрален срам...

# 678
  • Мнения: 1 223
Къзлар, привет!
Като гледам скоро ще изпишем темата, та имам няколко въпроса за новата, че нали сме уютна къщичка 😉... Та, чудя се дали да озаглавя новата тема с побългареното заглавие, или да е отново "Жестокият Истанбул"🤔?
И другото допитване - ще ми се да сложа и анкета към новата тема, но за какво искате да е? Любим персонаж или... Оставям се на вашите предложения

# 679
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Може След „ Жестокият Истанбул “ и в новата тема да пишем не само за него, но и за новите проекти на актьорите
За анкета Кои сериал ще следите ? Или нещо подобно.

# 680
  • Мнения: 3 916
Сериала се излъчва в момента по телевизията, затова мисля че ще е добре анкетата да бъде свързана с него.
Именно заради това има и много нови фенове. Аз го хванах случайно, без да следя този тип сериали и веднага потърсих тема във форума, за да видя как се развива.
Допада ми идеята за любим персонаж/акрьор.

# 681
  • Мнения: 1 117
Може новата тема да се казва Безмилостен град - Zalim Istanbul.
А за анкетата и аз съм съгласна да е за любим персонаж.

# 682
  • Мнения: 9 028
Залим Истанбул - Безмилостен град
И екипа преди и след сериала ?

# 683
  • Мнения: 1 117
Бреей, този Недим довчера не можеше и да помръдне, а сега чак се нахвърли на Дженк. Той не просто се е влюбил, а направо се е вманиачил по Джемре.
Джерен е голям образ. Забърква интригите и със задоволство наблюдава последвалата буря.
А сцената накрая с Дженк на пътя беше епична..

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 21:24 от Madison.

# 684
  • Мнения: 4 706
Какво чудно има за Недим? Джемре е единственият човек, (освен чичо му), който се е държал добре, мило и внимателно с него! Навсичко отгоре е красива млада жена, по цял ден е с него и му обръща специално внимание, пее му, казва му ти си красив и т.н. той се чувста разбран и най-сетне някой наистина общува с него, а не го гледат като куче, да има там да яде и всичко е наред.
Аз по скоро се чудя на Агях, защо искаше да го ожени?? А сега се изненадва, учудва и дори ядосва като той бил влюбен !? Защо не търсеше лекари за него, а булка? Можеха да измислят някаква по нормална причина да дойде семейството в Истанбул. Примерно тяхната прислуга препоръчва сестрата за Недим, защото са роднини и очевидно той има нужда от сестра, не от булка. И в последствие идват и другите, защото са бедни, къщата изгорена и имат нужда от работа. Малката пак се присламчва към богатия син заради пари и т.н.

# 685
  • Мнения: 9 028
Цирка беше пълен и тази серия ,а иначе тази сцена на пътя така и не мога да я разгадая до ден днешен,но е...
Припадна ли или си легна там нарочно така и не мога да разбера и коли си минават не беше и пиян да кажеш....
Страхотна беше сцената където хвана Дживан много харесвам този момент. Както обичам да казвам сезона на Джемре за самия Дженк започва с пълна бясна скорост при това....

Смях у залата ми е това с булката честно ,но ролята на мед сестра е да излекува и двамата Simple Smile
Затова се влюбиха в нея де....

2020 и чифтета / Сомера
10-то място ДженДжем. Напълно и нормално все пак имаше само 5-6 серий в нея.
За една седмица 4 млн и кусур коя двойка друга е имала? Само оттук идва каквото трябва като резултат...



Феновете пак ругаят по Авшар и всички
Ох....на мен вече не ми се говори по тази тема

# 686
  • Мнения: 4 706
За пръв път харесах Джемре като човек, ето тук беше на място опълчването. Тялото си е мое! Проблем не само в Турция. Целунах, защото исках.
Брат й ме разочарова за пореден път. Тъпо тъпо, не ми се гледат такива неща, само Недим ми е интересен.

А сцената дето легна на пътя... много ми хареса. Първо с бясна скорост и висок адреналин, после се предава сякаш пред съдбата, беше красиво с разперени ръце и небето над него, затаил дъх. Целият простор над него, а всъщност вината така го е затиснала като Атлас.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 22:03 от ~Канела~

# 687
  • Мнения: 9 028


А сцената дето легна на пътя... много ме хареса. Първо с бясна скорост и висок адреналин, после се предава сякаш пред съдбата, беше красиво с разперени ръце и небето над него, затаил дъх. Целият простор над него, а всъщност винаги така да е затиснала като Атлас.

Много болка и вина има в него....искаше да е свободен може би това ли искаха да покажат не знам защото да си затворник на самия себе си е още по лошо нещо ,а точно това е Дженк за мен затворник на собствената си душа.
И Джемре по нататък и го каза на Шениз: "Не мисли,че като сина ти стъпва на двата си крака е в по добро положение от Недим.Душата му мъртва.Сърцето му е болно.....

,но това ще се уверите гледайки....

# 688
  • София
  • Мнения: 551
Не гледах епизода.  Утре ще го търся. Нали, онези от бтв не повторят сериите. От прочетеното разбрах, че Надим набил Дженг. Да не се объркахте нещо? Надим, до вчера не можеше да си движи ръцете координирано, сега крошета раздава. Не е за изпускане това.

# 689
  • Мнения: 9 028








Най- обсъждани мъжки персонажи според 2020г / 8 и 9-ти за Дженк и Недим



Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт