Развитие на връзка с женен мъж

  • 14 404
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 28
Скрит текст:
Да живееш в илюзии (особено, когато вече си на разумна възраст) е много страшно.
Авторката изглежда мило и наивно пораснало момиче, което трябва да си грабне парцалките, да се наплаче хубаво и да тръгне напред.
Празниците, които предстоят са чудесна възможност да приключи с фантазиите и да си подари най-скъпото - нов път и всички произтичащи от това хубавини - свобода, избор, порастване, помъдряване, опит и шансове.
Желая й го от сърце!

Благодаря Ви!

# 91
  • Paris, France
  • Мнения: 14 361
Здравейте,

От няколко години имам връзка с мъж, който има деца от друга жена, с която не се развежда (под предлог да не му вземе децата).
От както имам връзка с този мъж, той живее с тях и съответно се грижи за тях.
Не желае да ни запознае, за да "не им увреди психиката".... В крайна сметка, ако ме обичаше щеше да ме представи, какво означава това извинение? Децата не са на по 5 години, над 14 са.
Твърди, че ме обича, но фактите говорят друго. Предлагах десетки пъти да се консултира с адвокат, за да се увери, че жена му няма как да му вземе децата, при положение че той се е грижил за тях, а и след като не са малолетни в съда питат децата при кой родител искат да живеят.
Защо ме заблуждава? Моля Ви, посъветвайте ме какво да правя.
Имам чувства към този човек, но тази ситуация много ме изнервя и натъжава. Годините минават, а той си държи на измислената теория.
Когато отворя дума да имаме деца, той директно казва, че не иска повече деца. Не можем да живеем заедно, заради децата.... Майката нямала възможност да се грижи за тях.
Раздялата ни ли е единствения умен ход, с който да спра да хабя нерви?

А защо хабиш нерви? Ако връзката ти е приятна или изгодна, излизай си с мъжа, но се срещай и с други хора, даже мъже. Зависима ли си от него финансово? Ако го напуснеш ще свалиш ли стандарта на живот?

Той ти е казал в прав текст, че те иска само за странична връзка и не иска други деца. Трябва да приемеш този факт и да обмислиш бъдещето си без него.

Малко деца приемат с радост новата.

# 92
  • Мнения: 174
Не ми отговори на върпоса, дали жена му знае за теб и дали той прави секс с нея.

Все тая, ако искаш да се измъкнеш от тази ситуацията, трябва да "monkey branch"-неш Simple Smile Намираш нов мъж, почваш да спиш с него и тогава "пускаш" сегашния господин. Мъже с добро отношение има много.

Успех

# 93
  • Мнения: 28
Скрит текст:
Не ми отговори на върпоса, дали жена му знае за теб и дали той прави секс с нея.

Все тая, ако искаш да се измъкнеш от тази ситуацията, трябва да "monkey branch"-неш Simple Smile Намираш нов мъж, почваш да спиш с него и тогава "пускаш" сегашният господин. Мъже с добро отношение има много.

Успех
По негови думи тя знае за мен. Твърди, че тя живее при приятелят си и той няма никакъв контакт с нея, дори визуален тъй като тя "не се интересува от децата".

# 94
  • Мнения: 691
Не ми е ясно защо се фокусираш върху запознанството, след като човекът сем-во и деца повече не желае. За какво тогава ще се насърчиш ти, ако те запознае?... Не мисли за това, а за перспективата която имаш с него и че твоето време тече в нищото.

# 95
  • Мнения: 8 025
Едно не разбирам. Как е възможно да обичаш човек, на който не вярваш? И за който си сигурен, че те заблуждава и е неискрен с теб по съществени въпроси..

# 96
  • Paris, France
  • Мнения: 14 361
Не ми отговори на върпоса, дали жена му знае за теб и дали той прави секс с нея.

Все тая, ако искаш да се измъкнеш от тази ситуацията, трябва да "monkey branch"-неш Simple Smile Намираш нов мъж, почваш да спиш с него и тогава "пускаш" сегашният господин. Мъже с добро отношение има много.

Успех

Какво значение има дали жена му знае и дали спи с нея? На жена му не и дреме и той поема ролята на майка, която е женска, кваческа роля. Мъж, който активно се грижи за деца и живее с тях няма кой знае какъв потенциал за съпруг и даже любовник. Той е една кокошка.

Ако аз съм мъж и науча, Ча жената, с която съм във връзка е имала връзка с женен с две чавета, който не я базарил за слива и в един момент е отваряла краката на двамата ще я зарежа на момента.

Стейси, имаш проблем със самочувствие и самоуважение. Сигурно не вярваш, че нормален, бездетен, свободен мъж може да има добро отношение към тебе и да се заинтересува от брак и деца с тебе. Губиш време в самонавиване, че не особено богат, износен от първа лоша връзка и с две ремаркета при него може да става за баща. Не стават. Остави го да се грижи за биологичните отпадъци, които първата му е натресла и си живей живота, първо сама! Не си губи времето в загубени каузи!

# 97
  • Мнения: 3 186
Скрит текст:
Ми, браво на мъжа, защитава си децата. Баща ми е разведен, за 20 години познавам само две от приятелките му. Много ясно, че децата като не искат, няма да се запознават. На 14 са, имат право на избор. Пробвай ти да се запознаеш с някого, който спи с баща ти и не ти е майка...
Иначе е ясно, че бъдеще заедно нямате- той не иска повече деца, ти искаш.
Както споменах, познавам се с новите половинки на родителите ми, защото искам да бъдат щастливи.
У аз съм дете на разведени и никой не ме е питал искам ли не искам ли да се запознавам. Просто ме запознаваха. Предполагам, че ако зависеше от мен и аз нямаше да искам.

# 98
  • София
  • Мнения: 13 695
Ахаааа, ти се връзваш как тя хем живее с друг мъж и не се интересува от децата си, хем ще му ги вземе при евентуален развод! Така прочетено поне не ти ли звучи странно?

Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 19:31 от Fever Ray

# 99
  • Мнения: 215
Той си има свой живот и те държи настрани от него. И ти представя своя версия за живота си - за теб дори не е ясно къде живее жена му и  в какви отношения са.
Оставайки с него само удължаваш агонията си. Защото сегашните ви отношения него си го устройват, той си гледа децата и си има своята глътка удоволствие с теб. Нищо няма да се промени, той ще те мотае, докато на теб не ти писне тотално и сама не си тръгнеш.

# 100
  • Мнения: 3 982
Стейси, вероятно те лъже за всичко.
Само за едно не - че не иска повече деца...
Бягай, момиче, бягай!
Наплачи се едно хубаво, вий като ранено животно, страдай, проклинай, викай, хвърляй..., но започни на чисто. Направи го!
Някой ден ще разбереш колко правилно си постъпила, защото хубавото е пред теб, ако го поискаш.
А време няма и колкото по-бързо излезеш от фантазията и заблудата, толкова по-лесно ще ти бъде да продължиш.

Стейси, преживяно е, зная какво е.
Илюзиите са удобно убежище, решенията ни са много некомфортни, болезнени, убиващи, но верни. Дано преживееш онзи катарзис на новото начало, защото го заслужаваш, сигурна съм.

# 101
  • Мнения: 276
Не ми отговори на върпоса, дали жена му знае за теб и дали той прави секс с нея.

Все тая, ако искаш да се измъкнеш от тази ситуацията, трябва да "monkey branch"-неш Simple Smile Намираш нов мъж, почваш да спиш с него и тогава "пускаш" сегашния господин. Мъже с добро отношение има много.

Успех

Аз направих точно така!  Hands V  Wink

# 102
  • Мнения: 18 789
Накрая да не влезе някоя съседка и да излезе, че той не дава развод и децата на майката.

# 103
  • Мнения: 3 186
Ахаааа, ти се връзва как тя хем живее с друг мъж и не се интересува от децата си, хем ще му ги вземе при евентуален развод! Така прочетено поне не ти ли звучи странно?
Кой ще присъди деца на забегналс майка?
Затова питах авторката ходила ли е у тях, защото може мъжът да се окаже щастливо женен за жена си, която не е напускала дома никога.

# 104
  • Мнения: 174
Ако аз съм мъж и науча, Ча жената, с която съм във връзка е имала връзка с женен с две чавета, който не я базарил за слива и в един момент е отваряла краката на двамата ще я зарежа на момента.
+1

може мъжът да се окаже щастливо женен за жена си, която не е напускала дома никога.
Да и аз така мисля. Напълно възможно е всичко да е лъжа и измислица и сега да си стягат бъдни вечер, като едно щастливо семейство.

Общи условия

Активация на акаунт