Развитие на връзка с женен мъж

  • 14 414
  • 289
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 28
Познавам приятелите му, както и част от колегите му.
Твърди, че не живее с жена си и там историята била приключила под предлог, че харесвал по-млади жени и чувствата между тях отдавна изчезнали.
Събират се за Бъдни вечер в дома му или при родителите на един от двамата, защото децата искали да бъдат с родителите си на празника.

# 196
  • Мнения: 1 206
Познавам приятелите му, както и част от колегите му.
Твърди, че не живее с жена си и там историята била приключила под предлог, че харесвал по-млади жени и чувствата между тях отдавна изчезнали.
Събират се за Бъдни вечер в дома му или при родителите на един от двамата, защото децата искали да бъдат с родителите си на празника.
Ох Стейсиии, с глас се смея. На 15г да бях, нямаше да вярвам на подобни глупости. И как няма да те запознае, като трябва да се изфука, че върти агнешко. Човек, вземи се в ръце!!!

# 197
  • Мнения: 8 032
А някой освен него твърди ли го това? Твърди ли ги тези неща той пред други хора?
Това да се събират за Бъдни вечер е много сбъркано, ако останалото е истина. (което ме съмнява)

# 198
  • Мнения: 28
Скрит текст:
А някой освен него твърди ли го това? Твърди ли ги тези неща той пред други хора?
Това да се събират за Бъдни вечер е много сбъркано, ако останалото е истина. (което ме съмнява)
Не, не сме обсъждали тези теми, когато сме били в компанията на приятелите му.

# 199
  • Мнения: 1 206
На времето имах едно гадже, чиито приятел беше голям к...вар. Все влачеше некакви различни. Всеки път упражнението беше едно и също: "Оооо, ти ли си Петя(име), толкова съм слушала за теб; най- накрая да видя жената, която оплете сърцето на Пешо(име)". Тъпа история, sounds familiar?

# 200
  • Мнения: 28
Развръзката по темата е, че се разделихме. Благодаря за отделеното време и съветите ви.

# 201
  • Мнения: 8 937
Развръзката по темата е, че се разделихме. Благодаря за отделеното време и съветите ви.


Добре ли сте? Предполагам се чувствате зле след пет години с този мъж.

# 202
  • Мнения: 28
Скрит текст:
Развръзката по темата е, че се разделихме. Благодаря за отделеното време и съветите ви.


Добре ли сте? Предполагам се чувствате зле след пет години с този мъж.

 Не съм добре, в депресия съм. Не знам какво да правя и накъде да потегля. Нямам желание за нищо. Не съм излизала от вкъщи, та дори и до магазина, от няколко дни.

# 203
  • София
  • Мнения: 17 596
Това не е мода, а класика. Повечето нормални мъже биха кръшнали ако има начин.


Извинявай, ама не е така. Твърде малко от мъжете, които познавам биха го направили. И не говоря само за моя, но и за приятелите ми - мъже. Забележи, не "приятелски семейства" - семейства, в които мъжът ми е бил съученик / състудент /приятел от ранното детство - т.е. такива, в които мъжът е присъствал в живота ми десетилетия преди да се появи половинката и нямат причина да "крият" каквото и да било от мен. По-скоро мога да си ги представя как ще притичат при половинката и ще кажат "милоооо, пък тя ме закача, моля те, не искам да се виждаме повече с нея", ако някоя вземе да му се предлага. И не щото имат проблем с мъжествеността, а щото имат такова нещо като достойнство. И... когато някой държи на своето достойнство, обикновено пази и достойнството на човека до себе си. Такива хора, ако вземе да ги удари тухла по главата (то това никой никога не знае) по-скоро се развеждат ПРЕДИ да започнат новата връзка.


Последна редакция: пт, 27 дек 2019, 01:18 от katiABV

# 204
  • Мнения: 1 206
Ако си сериозна, блокирай телефони/фейсбук и подобни. Запиши се на танци/пеене/плетене. Уикенда ходи по екскурзии. Не си пускай сълзливи филми/не чети розови книжки. След месец-два, ако си преосмислила ситуацията трезво, ще видиш, че няма за какво да съжаляваш, освен за загубеното време. То, обаче, не не се връща, ще трябва да започнеш да се радваш, че "лошия" период е приключил и така се отваря място за нови възможности/преживявания/хора. След година,дай Боже, ще си спомняш с горчивина за пропиляното време и с радост, къде си сега. Търпение и постоянство трябва. Успех!

# 205
  • Мнения: 8 937
Разделили сте се преди да пуснете темата?
Депресията минава. Колкото и да не Ви е до това, най-добре е да излизате и да опитате да се разсеете. Всичко ще се нареди. Празниците са неприятен момент за раздяла, но поне можете да си починете и да се успокоите.
Не знам каква е причината за раздялата, но е възможно дори да се сдобрите.

# 206
  • София
  • Мнения: 17 596
Скрит текст:
Развръзката по темата е, че се разделихме. Благодаря за отделеното време и съветите ви.


Добре ли сте? Предполагам се чувствате зле след пет години с този мъж.

 Не съм добре, в депресия съм. Не знам какво да правя и накъде да потегля. Нямам желание за нищо. Не съм излизала от вкъщи, та дори и до магазина, от няколко дни.


Напий се.
Крещи.
Отиди на клуб / дискотека / купон.
Преспи със случаен непознат (или няколко, по възможност не наведнъж) (ВНИМАНИЕ! ПРЕДПАЗНИ СРЕДСТВА!).
Изплачи си мъката на непознат (предполагам и форума става, ама таксиджия или барман е все пак за предпочитане).
Пак се напий.
Плачи.
Крещи още.
Постепенно ще видиш, че Слънцето, мамицата му, продължава да си изгрява...

И никога не забравяй, че всеки истински мъж има в джоба си презерватив, всяка жена - два.

# 207
  • Paris, France
  • Мнения: 14 415
Стейси, много съжалявам, че не се чувстваш добре, но, моля те, не му го показвай! Абсолютно нормално е да се чувстваш като shit по тези празници след като си сама. Много дълго си седяла с него и затова. Трябва да си намериш нормални хора, с които да се срещаш и излизаш, за да се запълни празнотата от липсата му. Не може ли да идеш у родители, у роднини? Какви са хобитата ти, какво обичаш да правиш? В такива моменти аз излизам да там Иван, да ходя сама дълго, уча нов език. Трябва да си намериш нещо, което ти носи удоволствие. Нещо, което винаги си искала да направиш, примерно, а досега не си имала време.

Познавам приятелите му, както и част от колегите му.
Твърди, че не живее с жена си и там историята била приключила под предлог, че харесвал по-млади жени и чувствата между тях отдавна изчезнали.
Събират се за Бъдни вечер в дома му или при родителите на един от двамата, защото децата искали да бъдат с родителите си на празника.

Твърди, твърди, ама не те кани у тях.

За събирането у родителите се смея с глас. На това и дъщеря ми няма да се върже. Ти как си представяш нейните родители да я приемат с децата, които е изоставила за да живее с любовник и ......... бившия и? Как си представяш любовника и по Коледа и Нова Година?

Харесвал бил млади жени. Че кой не ги харесва? Нали тя, уж , го оставила, а сега той нея.

Мъжете си мълчат в такива неловки случаи, Стейси. Никой няма да си развали приятелството с мъжа за да ти съобщава нещо, което даже не знае. Аз си мълча, по е ако не ме попитат.

Абе, ти майка, сестра, брат, братовчедки, приятелки нямаш ли? Ако аз разкажа подобна плоска история на близките ми и кажа, че искам брак и дете от този човек, ще ме приземят много бързо.

като АБВ, твоите приятели не кръшкат или не ти говорят за това и това е прекрасно, обаче на доста мъже им се иска и не пропускат случай.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 838
Това не е мода, а класика. Повечето нормални мъже биха кръшнали ако има начин.


Извинявай, ама не е така. Твърде малко от мъжете, които познавам биха го направили. И не говоря само за моя, но и за приятелите ми - мъже.

Според Вас не е така, защото Вашите познати са достатъчно представителна извадка или са "повечето мъже"?)

Не ми стана ясно, кога се разви драмата, налице е раздяла, а от мъка авторката не е излизала от няколко дни? Аз ли съм пропуснала нещо?

Ах, и пак тези съвети при раздяла: запиши се на курс по език/танци/йога/готварски и т.н.
Някой, в истинския живот, правил ли е наистина така или наизуст се говори, защото в "Яж, моли се и обичай" на Джулия Робъртс й помогнало това?
Честно, не се заяждам, просто не мога да си представя, как жена в депресия, която не спи, не яде, прегръща бутилка вино по цяла нощ и реве, четейки неговите стари писма (не че, това ми изглежда нормално, след като човек мине двайсетте, па дори и да се казва Бриджит Джоунс) - и бумм, скача от леглото и отива да учи суахили, танцува степ, като през това време и плете на две куки. Лудница!

# 209
  • Мнения: 661
Скрит текст:
Развръзката по темата е, че се разделихме. Благодаря за отделеното време и съветите ви.


Добре ли сте? Предполагам се чувствате зле след пет години с този мъж.

 Не съм добре, в депресия съм. Не знам какво да правя и накъде да потегля. Нямам желание за нищо. Не съм излизала от вкъщи, та дори и до магазина, от няколко дни.
Нормално, влагала си емоции,желания,очаквания..Не се отчайвай..Бъди егоист.Имай повече самочувствие,и не прави компромиси със себе си..На него не му пука, повярвай..Той ще си намери друга,след седмица,две..Яд ме е , че си на 31 , а си доста наивна,нямаш и самочувствие....Да изпадаш в депресия е безсмислено..А и какво бъдеще,може да имаш с мъж,който те лъже постоянно, който има деца, който те е хванал за любовница..За какво ти е, такъв мъж..Привиквай да вникваш,  за да не изпадаш в токсични отношения....
Той как реагира,като се разделихте?

Общи условия

Активация на акаунт