WIZZ AIR - 36

  • 36 572
  • 753
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 22 430
Не не може. Багажа си върви персонално с билета.

# 451
  • Мнения: 4 323
Пробвайте да се обадите и да им обясните какво искате, понякога става. Винаги можеш да купиш допълнителен багаж, ако откажат

# 452
  • Мнения: 2 344
Благодаря. Да, да купиш допълнителен багаж може, исках първо да пробвам този вариант и ако не става, тогава ще купим. Има опция - промяна данните за пътниците - и там се опитах да разменя имената, но не става.

# 453
  • Мнения: 10
Здравейте мамита. За първи път пътувам със самолет и питането ми е следното:Закупи си двупосочен билет от Wizz air (София-Германия) и те  ми изпратиха билета он лайн.. Но на билета има отпечатано само дата и час на отпътуване от София.С този същия билет ли се връщам обратно, или пак ще ми изпратят на email нов билет за обратния полет?

# 454
  • sf
  • Мнения: 10 142
Те не пращат билети. Чекирахте ли се?
След чекирането , получавате бордната карта, което е билета. За всяка посока се чекира отделно.

# 455
  • Мнения: 10
Да. Бордната карта получих и дори вече сме в Германия☺️Но за обратен полет нямам бордна карта

# 456
  • sf
  • Мнения: 10 142
Ако нямате закупени места, чекирането отваря 48ч преди полет. Предполагам, че е заради това.

# 457
  • Мнения: 10
Благодаря

# 458
  • Мнения: 69
Здравейте,имам един въпрос. Имам уиз дискаунт клуб като искам да купя 2 билета. На мен искам да взема уиз гол, а за мъжа ми базик. Как да го направя?

# 459
  • Мнения: 4 323
Не може. Вземаш два бейсик и си добавяш после на теб каквото ти трябва поотделно

# 460
  • Мнения: 2 728
И на мен ще ми предстои пътуване скоро и ще следя темата

# 461
  • Мнения: X
Как стой въпроса с безплатния ръчен багаж?
Може ли да се вземе нормална раница, в която да си сложиш някакви дрехи или става въпрос за съвсем малка дамска чанта.
Някой мери ли багажа на кг?

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Стои в посочените размери. За тегло не се казва нищо.

# 463
  • София
  • Мнения: 11 987
Как стой въпроса с безплатния ръчен багаж?
Може ли да се вземе нормална раница, в която да си сложиш някакви дрехи или става въпрос за съвсем малка дамска чанта.
Някой мери ли багажа на кг?

Има размер - 40/30/20 см и макс 10 кг.
Никой не знае дали ще ти премерят багажа или не.
Но ако е по-голям или по тежък и решат да го проверят, ще се наложи да плащаш.

Аз днес намерих много симпатичен твърд олекотен куфар, но размерът му без колелцата бе 43/32/20. Не го взех.

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Вярно са сложили 10 кг, преди нищо не пишеше за тегло. Но в такъв размер не знам какво трябва да се сложи, за да тежи 10 кг.

Общи условия

Активация на акаунт