Какво значи една жена да има "прилични данни"?

  • 12 175
  • 541
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Какво значи една жена да има "прилични данни", чрез които да е достойна да изисква да има до себе си мъж, печелещ над 5000 лева месечно? Какво различните жени влагат в това словосъчетание "прилични данни"? Какви: външност, образование, обноски, грижовност, поведение и кариера следва да има една жена, за да заслужи мъж с такъв доход да я хареса и желае? С какво тя трябва да е повече от останалите жени?
 Жените, притежаващи добро съчетание от горните качества, но бидейки до мъж с по-нисък от този доход, следва ли да се чувстват прецакани?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 601
За първи път чувам жена да има прилични данни...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
За първи път чувам жена да има прилични данни...
Аз няколко пъти съм го чувал от няколко жени (също и под разновидности като "Имам качествата да изисквам" и "Притежавам ценни за мъжете данни"), а наскоро го и прочетох, което ме подтикна да създам тази тема, касаеща отношенията между мъжете и жените, тъй като явно се влага някакъв смисъл в словосъчетанието "прилични данни" и различните жени го тълкуват по свой си начин.
 Поредният такъв пример за жена с такова твърдение, изискваща 5000 лева месечен доход от мъжа, е оттук:
Аз самата като за жена имам прилични данни

# 3
  • Мнения: 3 488
А защо е фиксирана сумата "над 5000 лева"? И какво общо има заплатата?

# 4
  • Мнения: 15 619
Пий вода от източника, Дяволитке.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
А защо е фиксирана сумата "над 5000 лева"? И какво общо има заплатата?
Понеже неведнъж жени с подобни самоопределения са изисквали като задължително условие мъжът да печели по 5000 лева месечно или повече. Преди няколко години бях чувал от "жена с качества" (нейни думи) и сумата 3000 лева, в противен случай мъжът нямал шанс с нея, но явно сега изискванията за сумите скачат. Щом изискват, явно по техните разбирания имат какво да предложат срещу такива пари.

# 6
  • Мнения: 169
Какво значи една жена да има "прилични данни", чрез които да е достойна да изисква да има до себе си мъж, печелещ над 5000 лева месечно? Какво различните жени влагат в това словосъчетание "прилични данни"? Какви: външност, образование, обноски, грижовност, поведение и кариера следва да има една жена, за да заслужи мъж с такъв доход да я хареса и желае? С какво тя трябва да е повече от останалите жени?
 Жените, притежаващи добро съчетание от горните качества, но бидейки до мъж с по-нисък от този доход, следва ли да се чувстват прецакани?

Това е един меко казано странен въпрос. Всякаш единствената характеристика на мъжа е колко пари изкарва. Всеки мъж си има различни изисквания. И какво значи една жена да е достойна за мъж с 5000 лева доход? Той може въобще да не става за връзка и да е психопат примерно. Какво общо имат качествата на жената? Имаш много странни разбирания. Ако толкова парите са ти важни, мисли как да ги изкараш сама. Само мъжете ли могат да изкарват пари? Наистина не те разбирам. На колко си години?

# 7
  • Мнения: X
За мен е много просто - има право да изисква дадени критерии да са покрити, ако и тя самата покрива същите такива. Другото е хитреене. Красотата не я слагам изобщо в сметките, ако ще говорим за семейство, понеже в даден по-ранен или по-късен момент ще изчезне, от природата никой не е избягал.

# 8
  • Мнения: 31 669
Еми инфлация, скачат сумите.

# 9
  • Мнения: 1 376
Ако една жена тръгне да "заслужава" когото и да било, то тя няма никакви "данни" според мен, особено умствени.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Какво значи една жена да има "прилични данни", чрез които да е достойна да изисква да има до себе си мъж, печелещ над 5000 лева месечно? Какво различните жени влагат в това словосъчетание "прилични данни"? Какви: външност, образование, обноски, грижовност, поведение и кариера следва да има една жена, за да заслужи мъж с такъв доход да я хареса и желае? С какво тя трябва да е повече от останалите жени?
 Жените, притежаващи добро съчетание от горните качества, но бидейки до мъж с по-нисък от този доход, следва ли да се чувстват прецакани?

Това е един меко казано странен въпрос. Всякаш единствената характеристика на мъжа е колко пари изкарва. Всеки мъж си има различни изисквания. И какво значи една жена да е достойна за мъж с 5000 лева доход? Той може въобще да не става за връзка и да е психопат примерно. Какво общо имат качествата на жената? Имаш много странни разбирания. Ако толкова парите са ти важни, мисли как да ги изкараш сама. Само мъжете ли могат да изкарват пари? Наистина не те разбирам. На колко си години?
Явно се имат предвид мъже с нормално поведение, плюс висок доход. Че "заслужават много" съм чувал/чел предимно от млади жени, имали късмета да получат от родителите си външна красота.

 По другия ти въпрос. Преди достигане до семейство и създаване на деца, и двата пола имат сравнително еднакви възможности и способности. Има чудесни примери за добре справящи се в кариерата жени, печелещи значително повече от средното за страната.

 Относно последния ти въпрос. Аз съм мъж (пише го под профилната ми картинка) на почти 40 години, който е чувал подобни изисквания от няколко жени, а и съм чел такива (като например скорошния пример, цитиран горе от мен).

# 11
  • Мнения: 15 619
Дяволитке, въпросът с по-голямо значение за теб, е ти с какви данни ги търсиш - прилични или неприлични. Останалото що те вълнува толкова?

# 12
  • София
  • Мнения: 38 476
Данните са скрити в сървъра на Сирената. Аз в моя имам само прах, а в главата ми - пълно с литературни бръмбари.

# 13
  • Мнения: 2 838
Ами какво е изискването от отстещната страна? Мъжът с пет хиляди заплата дали би бил с някоя,която взима 500? Защо така се монетизира любовта и въобще отношенията между двама души?
Какво значение кой колко има,ако няма нищо ценно помежду им. За мен жени,които все взимат на сериозно с подобни изказвания са ку@ви.

# 14
  • Мнения: 3 488
Прилични данни - съразмерно стегнато тяло, чисти кожа и коса, хубава и поддържана усмивка, ръце, хигиена на високо ниво, морал - също.
Ама, ако има това последното, едва ли ще му зяпа в джеба колко има.
5000 лева заплата и е нечия..., ужас

Общи условия

Активация на акаунт