Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 753
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Здтавейте, бихте ли препоръчали измивен гел за лице за комбинирана кожа? Simple Smile

Моята кожа е смесена , в момента ползвам измивният крем на Балеа с перлен и витамин Е , в розова опаковка е. Много е нежен, като цяло е подходящ за всякаква кожа, въобще не пресушава. И един малък съвет от мен, не търси силни, измиващи до скърцане кожата гелове, изсушават я  и тя започва да се омазнява още повече. Това по повод, че си писала за смесена кожа, аз от както купувам продукти за чувствителна или суха кожа забелязах, че моята не се омазнява толкова.

# 316
  • Мнения: 5 096
На balea с алое бих препоръчала аз, моята е комбинирана и ми пасва много добре, не премива, за да стимулира себум.

# 317
  • Мнения: 2 586
Здтавейте, бихте ли препоръчали измивен гел за лице за комбинирана кожа? Simple Smile

Моята кожа е смесена , в момента ползвам измивният крем на Балеа с перлен и витамин Е , в розова опаковка е. Много е нежен, като цяло е подходящ за всякаква кожа, въобще не пресушава. И един малък съвет от мен, не търси силни, измиващи до скърцане кожата гелове, изсушават я  и тя започва да се омазнява още повече. Това по повод, че си писала за смесена кожа, аз от както купувам продукти за чувствителна или суха кожа забелязах, че моята не се омазнява толкова.
А аз едва го изтърпях розовия крем на Балеа. Получавах парене от него. Сега ползвам почистващия балсам с кафява захар, пак на Балеа. Уж е за нормална и суха кожа, но ми пресушава кожата, леко скърца и пак нямам усещане за добре измито лице. Предпочитам почистващата пяна за смесена кожа,синия флакон.

# 318
  • Мнения: 7 569
Измивната пяна на Балеа за суха кожа е супер. Не пресушава. С мазна кожа съм е ползвам нея.

# 319
  • Мнения: 4 611
Като цяло хората с по-мазни кожи трябва да избягваме продукти за мазна кожа, именно защото повечето изсушават или матират. Сложно е с избора като цяло. Но откакто спрях да ползвам матиращи продукти кожата ми значително се подобри откъм омазняване. На Cerave има хубави почистващи, които не сушат. Взех си тестери на измивните гелове за мазна кожа и един за суха. Сигурно този за суха ще купя.

# 320
  • София
  • Мнения: 251
И моята кожа е комбинирана, изпозвам тези два измиващи продукти, като ги редувам, няма изсушаване на кожата:

# 321
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здтавейте, бихте ли препоръчали измивен гел за лице за комбинирана кожа? Simple Smile
Ползвам пяната за лице на Хималая,има гo и като измиващ гел.Почиства отлично,не опъва и щипе.

# 322
  • София
  • Мнения: 127
Момичета, от къде мога да поръчам този фдт?
Беше ми подарък и е уникален, но в магазините в няшият град го няма.

Най-любимия ми фдт!😍😍😍който не го е пробвал мнооого е изпуснал! Аз го купувам от Лили, вече и в дм го има от скоро зареждат и Катрис!
Моля момичетата,които са ползвали този фдт  и Revlon ColorStay ако могат да го сравнят -интересува ме като покритие , дълготрайност и този цапа ли? От години ползвам Revlon ColorStay,но в последно време забелязвам,че не е толкова покривен вече,а на мен ми трябва по-покривен Sad Нанасям го с пръсти ако има значение ....Кожата ми е смесена,а през зимата суха.
Благодаря предварително Simple Smile

P.S.От доста години го ползвам с крем Nivea Care Intensive Nourishment Cream през цялата година,но с последните опаковки (от крема и фдт) ми става кир ефект--на някоя случвало ли и се подобно нещо?Сега ми се налага да го ползвам с друг крем,който обаче ми идва недостатъчен за зимата и имам сухи участъци по лицето Sad

# 323
  • Мнения: 1 502
Аз също зарязах Ревлон колор стей, формулата му не ми допада вече.
За Катрис мога да кажа, че е доста покривен, по-добре стои на кожата. Самият фон дьо тен обаче е матиращ и може да изсуши допълнително кожата.
При мен този ефект го няма. Дълготраен е и издържа цял ден на лицето без да се изтрива, но не стои и като маска.

# 324
  • Мнения: 15 356
Днес взех ей тия работи
Нали възрастта за крема е препоръчителна,не намерих околоочен на Биотен в Лили,ще взема от ДМ.
А тоя скраб се надявам да е хубав,крема е хвален,четох.
Имате ли впечатления от базата на Делия Go glow?Изобщо от тая марка нищо не съм ползвала и се чудя,затова не я и взех днес.

# 325
  • Мнения: 4 585
Използвам същия скраб и на мен ми допада. Почиства добре лицето и не ми изсушава кожата. Частиците са малко по-едри, не като пясък, но не се усеща груб по кожата.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 15:22 от beki8

# 326
  • Мнения: 15 356
Благодаря,аз по начало едри и твърди частици харесвам,някак си ми харесва усещането след тях.

# 327
  • Мнения: 2 586
Днес взех ей тия работи
Нали възрастта за крема е препоръчителна,не намерих околоочен на Биотен в Лили,ще взема от ДМ.
А тоя скраб се надявам да е хубав,крема е хвален,четох.
Имате ли впечатления от базата на Делия Go glow?Изобщо от тая марка нищо не съм ползвала и се чудя,затова не я и взех днес.
Аз бих искала после да споделиш как е мицеларната вода.

# 328
  • Мнения: 1 679
Bobchita, аз я имам базата на Делия. Приятна е, ръцете ми после блестят целите като я използвам 😂 С много фини блещукащи частички е.

Тези гъбки са като тези от пудрите, взех ги от Тмаркет. 😁

# 329
  • Мнения: 1 376
Скрабът е добър, ползвала съм го.

Общи условия

Активация на акаунт