Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 685
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
Значи ли това, че изсушава кожата?
Аз съм много доволна от мултиколагеновият крем, кожата ми изглежда много по-гладка.

# 196
  • Мнения: 4 611
Да, алкохолът изсушава. Но, пак зависи на кое място се намира в съставките. Ако е по-назад в последните места може да се преглътне според мен.

# 197
  • Мнения: 15 309
Дидичка, алкохол денат ли. На кое място беше в състава, ако си обърнала внимание.

# 198
  • Мнения: 4 611
Да, важно е да се уточни какъв алкохол, тъй като има и полезни алкохоли (мастни) - цетилов алкохол (cetyl alcohol), арахидилов алкохол (arychidyl alcohol), стеарилов алкохол (stearyl alcohol), или C12-22 alcohol са безвредните.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 664
Аз много харесвам серума на биотен от златната серия. С комбинирана кожа съм, не ми изсушава, не омазнява, попива бързо. Ползвам го от близо 3-4 седмици. За хидратация не мога да кажа, защото използвам друг крем над серума и може ефекта да е от него, но комбинацията ми харесва.

# 200
  • Мнения: 3 722
Джаста, някъде към средата беше. Не мога да си спомня как точно беше изписан, но мисля, че беше "alcohol" само. Преди няколко дни се бях засилила да го купувам и тогава четох състава. Дано само не съм се объркала, че то опаковката златна, буквите белички и дребнички, аз възкьоравичка...

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз вече две седмици използвам колагеновата серия - дневен, нощен и серум -чудесни са за парите си. Очаквам златния серум тези дни.

# 202
  • Мнения: 1 091
Здравейте момичета!
Да споделя ,че съм доволна от дневния крем за лице Aroma Caviar ,който струва 4 лв.
Лек е ,нанася се лесно ,попива бързо ,не омазнява кожата.
Има лек приятен , ненатрапчив аромат.
Когато споделих на една колежка ,че ползвам крем от 4 лв. тя ми каза ,че не би сложила това нещо на лицето си.
На мен пък ми се свидят да дам 50 лв. за крем.
По повод нейния коментар изчетох много статии "Скъп срещу евтин крем за лице".
Споделям статия ,ако някой се интересува.
https://m.az-jenata.bg/a/6-kozmetika/11945-skap-ili-evtin-krem-z … ozhidar-stefanov/

# 203
  • Мнения: 2 584
Здравейте момичета!
Да споделя ,че съм доволна от дневния крем за лице Aroma Caviar ,който струва 4 лв.
Лек е ,нанася се лесно ,попива бързо ,не омазнява кожата.
Има лек приятен , ненатрапчив аромат.
Когато споделих на една колежка ,че ползвам крем от 4 лв. тя ми каза ,че не би сложила това нещо на лицето си.
На мен пък ми се свидят да дам 50 лв. за крем.
По повод нейния коментар изчетох много статии "Скъп срещу евтин крем за лице".
Споделям статия ,ако някой се интересува.
https://m.az-jenata.bg/a/6-kozmetika/11945-skap-ili-evtin-krem-z … ozhidar-stefanov/
През лятото с майка ми си го прехвърляхме този крем. Първите дни ми хареса- лек, приятен, бързо попиваше. Но после стоеше все едно съм си мазала лицето с вазелин.

# 204
  • Мнения: 1 091
Хелия ,за моята кожа едва ли ще е подходящ за лятото.
Но сега на студеното време ми е идеален.

# 205
  • Мнения: 1 670
На мен ми хареса крема също, с моята кожа се спогоди.

# 206
  • Мнения: 1 091
Някой ползвал ли е най- новият им крем?
Привлече ме слънцезащитния фактор.
Не съм го виждала още по магазините.

# 207
  • Мнения: 3 722
Има го в dm. Има още хидратиращ и антиейдж.

# 208
  • Мнения: 1 091
Има го в dm. Има още хидратиращ и антиейдж.
Мерси! 🌺
А сещаш ли се за цената?

# 209
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ще похваля (до някъде) една маска за лице на Ейвън. Всъщност, може да се ползва и като ексфолиант. С бяла глина е и самата тя е бяла. След като я нанесох на кожата, усещането беше много странно-едно такова хладно, направо студено и все едно съм се намазала със спирт. Стоях 5 мин с нея, докато напълно изсъхна. Премахна ми всички черни точки, бях направо УАУ 😮
След като я премахнах, обаче, цялото ми лице беше мораво червено  но пък кожата ми беше адски гладка и не суха. След като се изкъпах, нанесох от серума на Лореал с Алое и червенината напълно изчезна.
Та, за първи път виждам маска да изкарва всички черни точки по тоя безболезнен начин. Впечатлена съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт