Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 566
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 18 503
И на четката цената си е същата, ако не и по-ниска, а и на любимия ми парфюм 30 мл даже е много, много намален и е супер изгодно. Затова и поръчах.

# 301
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Съществува ли някакъв продукт,който премахва миризми от косата?

Да, аз ползвам тези кърпички. Помня, че струват евро и нещо, а май Ikoo са профи. Май от паралелен внос тук в ДЕ са купувани 🙄
Сигурно и в България има подобни

# 302
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте.  В търсене на информация попаднах на темата. Минавам на въпроса. Някой има ли отзиви за продуктите от тази марка?
https://makeup.bg/categorys/680979/

А също и за маските за коса на Марион?

# 303
  • Мнения: 1 656
Момичета, някой ползвал ли ги е? Не знам дали са нови, Ревюел имат неограничена бройка продукти явно  Joy

# 304
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Черните не са лоши, но на мен ми харесва повече розовата, особено ако преди нея се направи загряващата и отваряща порите
розовата

загряващата

# 305
  • Мнения: 1 376
Днес дойде и съм много приятно изненадана. Нанася се лесно и не спластява, чисти се лесно, хубав цвят.

# 306
  • Мнения: X
Здтавейте, бихте ли препоръчали измивен гел за лице за комбинирана кожа? Simple Smile

# 307
  • Мнения: 1 376
Здтавейте, бихте ли препоръчали измивен гел за лице за комбинирана кожа? Simple Smile
Аз си купих една малка тубичка на Balea за проба и съм много доволна.

# 308
  • софия
  • Мнения: 4 180
Sl,маските,които си показала, има ли ги в Dm или Лили?

# 309
  • Мнения: X
Здтавейте, бихте ли препоръчали измивен гел за лице за комбинирана кожа? Simple Smile
Аз си купих една малка тубичка на Balea за проба и съм много доволна.
С лимона ли

# 310
  • Мнения: 1 376
Здтавейте, бихте ли препоръчали измивен гел за лице за комбинирана кожа? Simple Smile
Аз си купих една малка тубичка на Balea за проба и съм много доволна.
С лимона ли
Синя прозрачна тубичка е, май не е с лимон. При мострите е.

# 311
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Sl,маските,които си показала, има ли ги в Dm или Лили?
Нямам представа.
Купувам ги от парфюмерия.
Цената им е около 6 евро в зависимост от парфюмерията .
По 120 млл са.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 22:42 от sl

# 312
  • Мнения: 2 719
Изтървах ви малко, но съм на лекции и нямам много време....Взех си 2000 calories curl addict. Чудна е! Издържа цял ден, позволява наслагване. Имам и Snapascara, точно в този цвят. Много добре стои на зелени очи, сваля се лесно само с вода и се постига хубава дължина и обем. Напоследък използвам измивния гел на Нивеа с розова вода. Отразява ми се добре, сякаш регулира омазняването. Съчетавам го с мицеларната вода от същата серия, тя е двуфазна. Много добре се справя със спиралата, пада за секунди.

# 313
  • Мнения: 1 656
Снапскарата и аз в ползвам сега, но черната. Почти не я усещам на миглите си, а обичайно всяка ме дразни, тъй като са доста дълги и гъсти. Супер е, сега даже май е намалена в Лили. Само в Ивис съм срещала лилавата обаче.

# 314
  • Мнения: 1 376
И аз съм със зелени очи, имам и един молив на Римел Скандал Айс в цвят червено вино, много добре се комбинира. Поръчах си я от MakeUp, под 10 лв беше.

Общи условия

Активация на акаунт