Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 683
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 502
За мен това са трите най-добри дрогерийни коректора (цена под 20лв), по реда на подреждане Simple Smile

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 361
  • Мнения: 1 376
Ейдж Ирейзъра и аз го гледах и четох ревюта. Но сигурно ще взема на Риммел, че имам фдт от същата серия.

# 362
  • Мнения: 1 502
За мен ейдж ирейзъра е по-покривен от римела.
И аз комбинирах фон дьо тен с блестящите частици и коректора, но с мейбълина по-добре изглежда.
Не знам при вас оксидира ли, предишните опаковки сякаш не беше така този фон дьо тен ..

# 363
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
Джаста, нали този луминайзър? Имам го, страхотен е.

# 364
  • Мнения: 5 091
А радиант лифта на макс фактор някой ползвал ли е, вчера си го сложих на ръката и много добре стоеше, не се впи в сухите участъци.

# 365
  • Мнения: 15 309
Фрау, да, точно този. Май няма да чакам много все пак и ще го поръчам докато е наличен. Grinning

# 366
  • Мнения: 1 349
Околоочния на Биотен от новата златна серия е доста хубав. Вчера го купих и още вечерта го пробвах. Мазничък е, но много бързо попива, за този сезон май ще ми е идеален. Днес съм с него под коректора, ще видим накрая на деня как ще ми е околоочната зона.

Имам ФДТ на Макс Фактор радиант лифт и на Римел ластинг радианс.

МФ е по-покривен, но на мен Римел ми се вижда с повече частици. И на двата не съм си уцелила цвета обаче и ги смесвам с други, та не мога да преценя как ще се държат самостоятелно.

Пудрата на Римел от серията е много хубава, озарява супер и не изсушава.  Използвам я като финиш пудра за цяло лице, имам средния цвят.

# 367
  • Мнения: 1 376
За мен ейдж ирейзъра е по-покривен от римела.
И аз комбинирах фон дьо тен с блестящите частици и коректора, но с мейбълина по-добре изглежда.
Не знам при вас оксидира ли, предишните опаковки сякаш не беше така този фон дьо тен ..
Нямаше моите цветове на Ирейзъра и Римел и си взех на Катрис. На първо нанасяне и без фдт върши добра работа.

# 368
  • Мнения: 5 992
Околоочният на Биотен за колко годишна кожа е подходящ?

# 369
  • Мнения: 1 349
На кутийката май пишеше 40, но аз съм на 25.
Никога не гледам годините, а купувам продукт според нуждите на кожата.
Повечето околоочни кремове за 20-30г са ми недостатъчни зимата, защото много ми се изсушава околоочната зона.

# 370
  • София
  • Мнения: 385
Искам да похваля пудрата на Макс Фактор Creme puff. Бях я купил преди доста време, но стоеше не отваряна,защото исках да приключа друго пудри, които ползвам , но днес не издържах и я пробвах. Самата пудра е много мека на допир, покривна е като ФДТ , не стои брашняно и не изсушава кожата. Общо взето е страхотна.
С каква кожа сте-суха или мазна? Аз преди време също я гледах тази пудра и ми хареса, че е много фина, но всичките цветове за тест, които имаше в ДМ ми се сториха розовеещи и светли, а аз съм с жълтеникава по-тъмна кожа. От къде купихте пудрата?

# 371
  • София
  • Мнения: 10 576
Влизам много да похваля душ гелът и крем с ванилия на Линеа био.
Душ гелът не ми изсушава кожата, а мирише на пудинг ванилия!
Кремът овлажнява страхотно и мирише почти цял ден много приятно.

# 372
  • Мнения: 684
Аз напоследък станах голям фен на Линеа био - взех си скраб с кафе - ухае невероятно, ексфолира и хидратира много добре 👌😊

# 373
  • Мнения: 7 706
някакви мнения за този продукт https://sopharmacy.bg/akne-problemna-kozha/vichy/normaderm-3in1.html ?

# 374
  • Мнения: 4 572
Раздаваха мостри на този родукт миналата година и го изпробвах на моя тийн - не видях някаква осезаема разлика, но може и да е от кратката употреба.

Общи условия

Активация на акаунт