Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 693
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 376

Ползвала съм серията Нормадерм, когато на 20 ми излязоха много гадни пуберски пъпки. Помогна ми, но са бая агресивни продукти. Все пак беше преди 13 години, сега може да са различни.

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 4 682
Ех, този Елитис... Завиждам, че си имате. Все намаления или просто ниски цени имат. Явно ще си почакам в Дм/Лили да ни ги заредят.

Днес в нашия дм я имаше златната серия - дневен крем, нощен крем плюс серума или околоочния, единият от двата имаше.Simple Smile

Джаста Праста, а къде е наличен фдт-на? Питам, за проверя дали коректора от серията също го има.

# 377
  • Мнения: 2 585
И аз я видях в ДМ.

# 378
  • Мнения: 1 130
Ех, този Елитис... Завиждам, че си имате. Все намаления или просто ниски цени имат. Явно ще си почакам в Дм/Лили да ни ги заредят.

Днес в нашия дм я имаше златната серия - дневен крем, нощен крем плюс серума или околоочния, единият от двата имаше.Simple Smile

Джаста Праста, а къде е наличен фдт-на? Питам, за проверя дали коректора от серията също го има.

Ееее значи ще е скоро. В понеделник влизах в Дм и я нямаше серията. Ще съм по-пестелива със свършващите ми кремове... Grinning

# 379
  • Мнения: 15 309
Мързеливке, кой фдт. Луминайзера на Макс Фактор ли? В Мейкъп е наличен, ама гледам имат само един нюанс. Светъл. Мен ме устройва, ще поръчвам, но не точно сега. Ако остане, ще има и за мен. Grinning

# 380
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Моят луминайзър е в цвят Sand, стои много естествено. Руса съм, с бяла кожа

# 381
  • Варна
  • Мнения: 1 559
От тази серия ли беше околоочният, който често се хвали, че е много богат, прави кожата сочна и т. н?
Сещате ли се? Да взема да го пробвам.
В момента съм с един на Апивита, но ми свършва, а и не е уауу. Също понякога ми остава леки, бели следи.

# 382
  • Мнения: 7 706
Раздаваха мостри на този родукт миналата година и го изпробвах на моя тийн - не видях някаква осезаема разлика, но може и да е от кратката употреба.
е че той лекува ли пъпки? на мен само за почистване ми трябва, хареса ми това за порите ...

# 383
  • Мнения: 1 376

е че той лекува ли пъпки? на мен само за почистване ми трябва, хареса ми това за порите ...
Недей по-добре ако нямаш много себум и пъпки, силничък е.

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 09:07 от bubanka

# 384
  • Мнения: 7 706

Недей по-добре ако нямаш много себум и пъпки, силничък е.
по-мазничко чело имам и леко разширени пори около носа ... пъпки рядко имам, случвало ми се е от разни продукти да излизат и особено почистващи

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 09:08 от bubanka

# 385
  • Мнения: 135
Точно измиващия гел Нормадерм на Виши ме отказа от марката, нищо че два пъти купувах разфасовка по 400 мл (от есента на 2016та до миналата пролет). С нищо не ми помогна за пъпките, които имах, нито с омазняването, дори напротив. Този продукт е с друга формула, и честно казано звучи добре, но имай едно на ум. Още повече с тези ексфолиращи киселини + глина едва ли е подходящ за всекидневна употреба от някой с немазна кожа.

# 386
  • Мнения: 1 376
На Билка е хубав измиващия. На мен ми изсуши леко кожата последния път, но на някой с по-мазна би му паснал.

# 387
  • Мнения: 5 613
А кои фон дьо тени бяха със сочен завършек, хелти микс буржоа, римел лонг ластинг и третия на макс фактор радиант лифт ли беше.
Ластинг радианс е на Римел. Другият май е за мазни кожи. На Лореал Infallible fresh wear май го хвалеха, че е със сочен завършек.

# 388
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Гали Преси, купих крема, но околоочен не видях. Само дневен имаше. Огледах за нови маски на Балеа... няма

# 389
  • Мнения: 441
Аз го ползвам един път в седмицата като маска и съм много доволна. Много добре ми почиства лицето. Пъпки нямам (само по една преди цикъл Grinning), но Т-зоната ми е доста мазна дори и сега зимата и съм доволна - определено регулира омазняването. Имам два измиващи в момента и не съм го пробвала така. Като маска за моята кожа е много добре.

Общи условия

Активация на акаунт