Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 811
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 94
Тази маска някой пробвал ли я е?

# 451
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз я купувам редовно.
Приятна е, освежаваща, ефект върху подпухнали очи (аз тъмни кръгове нямам) не съм видяла.
Държа я в хладилника преди употреба.

# 452
  • Мнения: 359
Здравейте, каква спирала за мигли ще ми препоръчате / дължина /, да не спластява? 😊

# 453
  • Мнения: 23 013
Здравейте, каква спирала за мигли ще ми препоръчате / дължина /, да не спластява? 😊
Имам къси, редки мигли и дъм пробвала всякакви спирали: евтини, скъпи..
Досега най-доволна съм била от една на Есенс, която не се произвежда и сега жълтата на Голдън Роуз, която струва 5лв., но е перфектна за мен!!!
Така че при мен специално е проба-грешка при спиралите.

# 454
  • Мнения: 1 691
Зелената принцеса на Essence и Maybelline Snapscara

# 455
  • Мнения: 1 376
GR жълтата ми сплъстява миглите, за сега май са най-добри Maybelline Snapscara и 2000 Калории на Max Factor (9 лв е в Лили). Купих си от Pink Panda една полска на Lovely Vampire - дава обем, но май сплъстява повечко. Но съм я слагала само веднъж и не мога да дам обективно мнение още.

# 456
  • София
  • Мнения: 10 586
Лилавата на Катрис, ефект изкуствени мигли.

# 457
  • Deutschland
  • Мнения: 5 437
Лилавата на Катрис, ефект изкуствени мигли.

Може ли снимка или как точно се казва?

# 458
  • София
  • Мнения: 10 586

9 лв редовна цена

# 459
  • Мнения: X
Много ми е любима Lash Sensational, обаче водоустойчивата версия, взимам я от Нотино. Дължина, обем - обожавам я.Heart Eyes

# 460
  • Мнения: 1 691
Извива ли добре? 🤔

# 461
  • София
  • Мнения: 10 586
Извива, обем, всичко. Аз съм много доволна и наистина все едно съм с изкуствени мигли.

# 462
  • Мнения: 5 107
Миглоизвивачката е 11лв, от нотино я взех тази седмица с безплатна доставка беше.

# 463
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
За попълване на вежди ползвам едни писалки на Флормар. Много съм доволна от тях. Имам и по-светла, и по-тъмна. Ползвам ги в зависимост дали търся по-драматичен ефект или по-ежедневен грим.
П.П. Не мога да го намеря в нета, дано не са ги спрели от производство.
И аз ползвам такава,само че е на Avon.
Изключително лесно и бързо става оформянето с нея,доволна съм.
 Peace

# 464
  • Мнения: 10 387
Явна трябва да се насоча към Ейвън, когато ми се изхабят. За мен това е най-удобното и лесно за попълване. Имам и помада, и комплект със пудра и помада, става и с кафяви сенки за очи, но губя много повече време, а ефектът не е много различен.

Общи условия

Активация на акаунт